Skip to main content

Topic: Moj servis :) (Read 4389 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moj servis :)

Evo sta se nakupi nakon prve godine bavljenja modelarstvom, ovo je samo za helic kl. 450  :o
I uvijek nesto usfali.

 

Odg: Moj servis :)

Reply #1
Evo da napokon stavim slike svog voznog parka :)


Odg: Moj servis :)

Reply #3
...sta ces.... da se nadje :)

Odg: Moj servis :)

Reply #4
Ma super je imat sve potrebne dijelove za crash, čovjek opuštenije leti :)

Bajdvej, na zadnjoj fotki izgleda kao da uopće nije velika razlika između 450 i 600, a u stvarnosti je ogromna :)

Lijep hangar :) Kaj više voliš letit, 450 ili 600?
MAK Zapad

Odg: Moj servis :)

Reply #5
To je 500-tka i 600-tka :) Zato i nije toliko velika razlika, 450-tku sam dao frendu da se uci. Iskreno, najveci gust mi je vozit 600-tku ali 500-tka je jeftinija za zakucat u pod :) 450 je za pocetak bila super al veci helic je bolji, vidljiviji, stabilniji.

Odg: Moj servis :)

Reply #6
Aaaaa, 500ka, to objašnjava neke stvari onda :)
Meni je 600 isto bila otkriće nakon 450, ali sam prije koji tjedan vozio bratićevu 450ku i oduševila me agilnost i živčanost tog stroja, totalna fora :) Po meni bi najbolje bilo imat 250 za indoor, 450 za po kvartu, i 600 i 700 za livadu  ;D
MAK Zapad

Moj servis :)

Reply #7
Aaaaa, 500ka, to objašnjava neke stvari onda :)
Meni je 600 isto bila otkriće nakon 450, ali sam prije koji tjedan vozio bratićevu 450ku i oduševila me agilnost i živčanost tog stroja, totalna fora :) Po meni bi najbolje bilo imat 250 za indoor, 450 za po kvartu, i 600 i 700 za livadu  ;D
slazem se.
MAK Zapad Zagreb
ZK Rode Prelog

Re: Moj servis :)

Reply #8
E da, bilo bi super ali skupo je odrzavat 5 razlicitih helica :D

Odg: Moj servis :)

Reply #9
Aaaaa, 500ka, to objašnjava neke stvari onda :)
Meni je 600 isto bila otkriće nakon 450, ali sam prije koji tjedan vozio bratićevu 450ku i oduševila me agilnost i živčanost tog stroja, totalna fora :) Po meni bi najbolje bilo imat 250 za indoor, 450 za po kvartu, i 600 i 700 za livadu  ;D

Robi daj kad češ nabaviti tu 250tku? ;)

Ja više nemam živaca polako. A volio bi vidjeti uživo da ga netko okreće , vrti što god, ili barem proba.

Napokon skupio vremena prije koji tjedan, otišao na nasip kod king crossa, lijepo visoka trava, taman dio pokošen za poletanje. Stavio fotić da snima. Naravno niš se ne vidi osim preleta.

Stavio sam 13T pinion, i igrao se na idle1 pa idle2.

Napokon napravio par lupova bez štete. No vjetar je puhao žestoko, i bilo je prezabavno gurat 250 mali kroz vjetar.
Niz vjetar ko luđak. Lupovi izgledaju kao da ga je netko bacio u zrak s rotacijom. Presmiješno!! A srce kuca i ruke se znoje ono 1000% jer je sve tak na rubu.

I okrenem ga prema sebi u vjetar, zapuhalo nekako prema dolje i ni sto posto palica gore ga nije podigla već lagano pod 45 zakucala BAŠ u onaj dio bez trave ;D ;D

Skije su se zakucale u zemlju! :D

Šteta, savinut boom, flybar, redovno.... oko 100-150kuna štete jer su otišle i karbon elise.

Sada čekam 15T i ima da mali reže taj vjetar.

POUKA: ne ići na nasip s 350grama helića na dan kad puše ikakav vjetar :D :D


Re: Moj servis :)

Reply #11
Moze :D

Odg: Moj servis :)

Reply #12
Aaaaa, 500ka, to objašnjava neke stvari onda :)
Meni je 600 isto bila otkriće nakon 450, ali sam prije koji tjedan vozio bratićevu 450ku i oduševila me agilnost i živčanost tog stroja, totalna fora :) Po meni bi najbolje bilo imat 250 za indoor, 450 za po kvartu, i 600 i 700 za livadu  ;D

Robi daj kad češ nabaviti tu 250tku? ;)

Ja više nemam živaca polako. A volio bi vidjeti uživo da ga netko okreće , vrti što god, ili barem proba.

Napokon skupio vremena prije koji tjedan, otišao na nasip kod king crossa, lijepo visoka trava, taman dio pokošen za poletanje. Stavio fotić da snima. Naravno niš se ne vidi osim preleta.

Stavio sam 13T pinion, i igrao se na idle1 pa idle2.

Napokon napravio par lupova bez štete. No vjetar je puhao žestoko, i bilo je prezabavno gurat 250 mali kroz vjetar.
Niz vjetar ko luđak. Lupovi izgledaju kao da ga je netko bacio u zrak s rotacijom. Presmiješno!! A srce kuca i ruke se znoje ono 1000% jer je sve tak na rubu.

I okrenem ga prema sebi u vjetar, zapuhalo nekako prema dolje i ni sto posto palica gore ga nije podigla već lagano pod 45 zakucala BAŠ u onaj dio bez trave ;D ;D

Skije su se zakucale u zemlju! :D

Šteta, savinut boom, flybar, redovno.... oko 100-150kuna štete jer su otišle i karbon elise.

Sada čekam 15T i ima da mali reže taj vjetar.

POUKA: ne ići na nasip s 350grama helića na dan kad puše ikakav vjetar :D :D

Ajde, sva sreća pa nije prestrašna šteta!

Ma "fly it like you stole it" :D
Nabavit ću sigurno, samo ne još, lovica je malo kratka a i dovršavam neke stvari koje sam započeo, ali tamo negdje na jesen ide sigurno jedan 250 :)
MAK Zapad