Skip to main content

Topic: KDE update za DFC glavu (Read 1882 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

KDE update za DFC glavu

[attachimg=3]Evo KDE popravio ruke za DFC glavu.
Sad dobijete ispravnu geometriju i odnose.
Malo su dulje od originalnih i daju povecanje od 8-12 "pointova" u Vbaru na ciklici / kolektivi.
I na BeastX-u i ostalim FBL-ovima povecavaju rezoluciju.

[attach=1]

[attach=2]
Evo sad se ne mozete buniti da nemrete dobiti preko 80 na Vbaru :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: KDE update za DFC glavu

Reply #1
A LOL!
Prvo Align izbaci flybarless glave za 3G(X) koje "nisu dobre", da bi kupili DFC glave koje također nisu dobre i onda još moraš kupit KDE update za DFC glavu da bi glava bila dobra? WTF ar ju kiding mi, odmah kupiš Compass/Outrage glavu i sretan pjevaš. Zezam se malo, ali nije to daleko od istine - kaj nije bolje uzeti Compass/Outrage ili nešto treće kaj odmah radi kak se spada? A vjerojatno i ispadne manje love, jer su KDE dijelovi ne baš jeftini
MAK Zapad

Odg: KDE update za DFC glavu

Reply #2
A LOL!
Prvo Align izbaci flybarless glave za 3G(X) koje "nisu dobre", da bi kupili DFC glave koje također nisu dobre i onda još moraš kupit KDE update za DFC glavu da bi glava bila dobra? WTF ar ju kiding mi, odmah kupiš Compass/Outrage glavu i sretan pjevaš. Zezam se malo, ali nije to daleko od istine - kaj nije bolje uzeti Compass/Outrage ili nešto treće kaj odmah radi kak se spada? A vjerojatno i ispadne manje love, jer su KDE dijelovi ne baš jeftini

Compass glava nema tak kratku osovinu i ružna je kao i Outrage glava koju se ti bojiš složit :P

Igor ti si nevjerojatan! Kaj si se ti pretplatio na sve te sajtove ili napravio nekog crawlera da pretražuje sve helifreakove, KDE-ove i kaj ti ja znam i donosi ti vijesti kaj je novo izašlo  ???

Hvala ti!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: KDE update za DFC glavu

Reply #3


Compass glava nema tak kratku osovinu i ružna je kao i Outrage glava koju se ti bojiš složit :P


 :D hahaha

Hehe, ma sve je to OK, ja sam 450 letio s relativno lošom geometrijom (dobio sam samo 5-6° pitcha na onom nekom setup dijelu, a trebalo bi 8 ili tako nešto, uglavnom znam da sam imao 2 puna stupnja manje nego bi trebalo za optimalno) i heli je letio super, bez čudnog ponašanja
Samo nam žele lovu izmust, NE DAJ SE LUXO, JAČI SI OD TOGA!  :D
MAK Zapad

Odg: KDE update za DFC glavu

Reply #4


Compass glava nema tak kratku osovinu i ružna je kao i Outrage glava koju se ti bojiš složit :P


 :D hahaha

Hehe, ma sve je to OK, ja sam 450 letio s relativno lošom geometrijom (dobio sam samo 5-6° pitcha na onom nekom setup dijelu, a trebalo bi 8 ili tako nešto, uglavnom znam da sam imao 2 puna stupnja manje nego bi trebalo za optimalno) i heli je letio super, bez čudnog ponašanja
Samo nam žele lovu izmust, NE DAJ SE LUXO, JAČI SI OD TOGA!  :D

E j.biga! Već sam naručio :D. Igor me tjera u grijeh, ne bih se trebao družit s njim!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: KDE update za DFC glavu

Reply #5
Moraš skupit sve!  :D
MAK Zapad