Skip to main content

Topic: DX18 :D (Read 3861 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DX18 :D

Evo izašo...  :o

[attachimg=1]
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: DX18 :D

Reply #1
Antena užas i mrzim kad stave plastični držač iza. Isto ko npr. Futaba 12FG, stanica bome košta a ni to nisu mogli metalno stavit  :D
Samo ne kužim te oznake, jel to bolje od DX8, DX10?
EDIT: OK, kužim, to im je flagship (pogledao na sajt)
MAK Zapad

Odg: DX18 :D

Reply #2
Obzirom da je flagship mora imat neko mjesto da objesis flag, pa su malo pojacali antenu  ;)
Mislim da bi DX10 i DX18 trebali imati isti software.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: DX18 :D

Reply #3
Ma iskreno, kak Wespen stavlja uvjek nekaj novo a ja sam dobil ovu reklamu u inbox, ovo sam stavil na forum a da mi uređaj uopće nije nekaj. Molim lepo, 18 kanala! za ki ku.ac?? Za Enterprise? Sa kanalom 8 mjenjam dajlitijum kristale u warp driveu i tjeram Skotija da mi popravi warp bubble na kanalu 9. Na kanalu 10 Spocku velim da se digne iz mrtvih, na kanalu 11... nemrem se smislit nikaj više ???
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: DX18 :D

Reply #4
Pa ima smisla ak letiš neku mrcinu koja ima 4 servoa samo na flapsovima, iako možeš stvar riješiti i sa Y kabelom al ovak je više fora.
Nekad je bilo za kupit nekakvih multipleksera - kanal ekspandera "Multi-Naut" koji su služili za pokretanje kojekakvih detalja na modelima brodova ...
Sve u svemu nema baš potrebe, al kad već može, a ionako je samo stvar softwarea, omogućava prednost nad konkurencijom koja je dogurala "samo" do 16 kanala.
Kod futabe i S-busa prijemnik ima samo jedan kabel izlaza, a sve ostalo je riješeno preko hubova tak da ni prijemnik ne mora imati 18 štekerčića - dovoljan je jedan.
Fascinantno u koju je to krajnost otišlo.
Očigledno nemaju više ideja što bi napravili na poboljšanju same veze, tak da su se posvetili drugim mogućnostima.

Meni je recimo DX10 veći favorit, jer volim te pult predajnike koji podsjećaju na mc3030 (a i ima antenu koju možeš preklopit).

U zadnje vrijeme se dosta novih predajnika pojavilo sa sakrivenom antenom (jeti, mpx, futaba), izgleda da je to trend koji je Spektrum previdio.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: DX18 :D

Reply #5
Sa kanalom 8 mjenjam dajlitijum kristale u warp driveu i tjeram Skotija da mi popravi warp bubble na kanalu 9. Na kanalu 10 Spocku velim da se digne iz mrtvih, na kanalu 11... nemrem se smislit nikaj više ???

Hihihi  :D
Ma i dalje mi se čini da je DX8 best buy od Spektruma a i najljepše zgleda. DX10 zgleda ko tacna :D
BTW zakaj je ovo pod helikopterima?
MAK Zapad

Odg: DX18 :D

Reply #6
Sa kanalom 8 mjenjam dajlitijum kristale u warp driveu i tjeram Skotija da mi popravi warp bubble na kanalu 9. Na kanalu 10 Spocku velim da se digne iz mrtvih, na kanalu 11... nemrem se smislit nikaj više ???

Hihihi  :D
Ma i dalje mi se čini da je DX8 best buy od Spektruma a i najljepše zgleda. DX10 zgleda ko tacna :D
BTW zakaj je ovo pod helikopterima?

Zato kaj ja ne znam ni za jednu drugu sekciju osim Helikoptera, tu i tamo zalutam u Kupnja/Prodaja ;). Inače... imaš pravo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: DX18 :D

Reply #7
dx6 ima skrol botun i npr u meniu si i dodes do dna moras opet skrolat natrag da bi dosao na LIST da se vratis natrag
jeli tako i na dx8?


Odg: DX18 :D

Reply #8
dx6 ima skrol botun i npr u meniu si i dodes do dna moras opet skrolat natrag da bi dosao na LIST da se vratis natrag
jeli tako i na dx8?

Budem pogledao.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: DX18 :D

Reply #9
sad malo pogledao i ima dodatna dva botuna clear i back pretpostavlajm da je ovaj back za back  ;D
ovo na dx6 je bas iritirajuce

Odg: DX18 :D

Reply #10
Ima negdje manual za DX18? Ima za DX10 koji ima slican softwer no nisam nasao za DX18.


Odg: DX18 :D

Reply #12
super video a i super stanica


Odg: DX18 :D

Reply #14
i ja imam svog favorita  ;D

Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.