Skip to main content

Topic: dvostruki kriteriji kod cenzure (Read 4945 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dvostruki kriteriji kod cenzure

cenzura nije za sve......

  :-X :-X :-X


a ono mislim da nije fer..... daj se dogovorite kaj se smije a kaj se ne smije na forumu, pa da onda znamo svi......

a ne da se brišu poruke kak se kome svidi....


ak neko ne zna o čemu pričam, imam screen shot  :-X

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #1
ja ne znam  ???
struja zakon, nitro USTAV

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #2
gdje sto?
Javi na PM
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #3
ACTA radi


 :D
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #4
a puno buke oko ne baš nečega  8)
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #5
mene samo zanima kad se brišu nepodobni postovi.... prije ili poslije se nekog otjera sa foruma .... 8)

zato sam rekel daj se dogovorite unaprijed... ili obavijestite nekog, obrisal sam ti postove zato i zato.... ili molim te ovaj razgovor ne spada u ovu temu, otvori novu , jer ovu čistim  od OT-a.....  ili za prodaju otvori oglas..... ili molim te kao moderator, nemoj vrijeđat druge isto kak ni ja tebe ne vrijeđam.....


jer ova balkanska dobrodošlica zna uplašit nove članove i prije nego se predstave  ;)

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #6
mene samo zanima kad se brišu nepodobni postovi.... prije ili poslije se nekog otjera sa foruma .... 8)

zato sam rekel daj se dogovorite unaprijed... ili obavijestite nekog, obrisal sam ti postove zato i zato.... ili molim te ovaj razgovor ne spada u ovu temu, otvori novu , jer ovu čistim  od OT-a.....  ili za prodaju otvori oglas..... ili molim te kao moderator, nemoj vrijeđat druge isto kak ni ja tebe ne vrijeđam.....


jer ova balkanska dobrodošlica zna uplašit nove članove i prije nego se predstave  ;)

DEX ima istine u tvome komentaru,clan sam na vise Foruma,vani i na prostorima bivse Jugoslavije ali sto se ovdje desava to je jedinstveno,
na zalost ima istine u tvome napisu!

tebi,Poz,Iv

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #7
Letači i ostali,
mislim da bi se na forumu trebalo držati nekog reda, kako forumaši, tako i moderatori.
Slažem se sa Dex-om, ali čini mi se da je problem i malo širi jer se ne odnosi se samo na izravno brisanje postova.
Mislim na iskustvo sa vlastite teme u kojoj mi se javilo puno više onih koji nemaju pojma o temi nego onih koji imaju o tome što reći.
L.P.
J...... let bez jeze

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #8
Meni samo nije jasno kak se date isprovocirat od random likova koji pišu nešto na interwebsima.
Filtriraj informacije i postove, ignoriraj ili se neozbiljno osvrni na one retardirane.
Jedna jako korisna stvar bi bila ignore, ta opcija bi nam stvarno bila od pomoći ;)
MAK Zapad

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #9
mislim da ignor po korisniku odavno radi....
ja sam to uporabio za neke ali iskreno ne znam kako :)

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #10
Ak saznaš molim te javi
MAK Zapad


Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #12
Ideš, izvrsno, hvaalaaa!
MAK Zapad

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #13
Meni samo nije jasno kak se date isprovocirat od random likova koji pišu nešto na interwebsima.
Filtriraj informacije i postove, ignoriraj ili se neozbiljno osvrni na one retardirane.
Jedna jako korisna stvar bi bila ignore, ta opcija bi nam stvarno bila od pomoći ;)

ovo je tema o brisanju postova, iz OT razloga ili korištenja "uvreda"

sad odmah nađem 10 tema u kojima je puno gori riječnik i OT je normalan.....

no nije bitno, zaboravite..... neda mi se izigravat pravednika kad me u biti boli kiki  :)

cenzura i dalje  ;)

Odg: dvostruki kriteriji kod cenzure

Reply #14
A valjda zato kaj su te druge teme pod drugim podforumima di su i drugi moderatori, zato nije brisano... Pretpostavljam tak nekak
MAK Zapad