Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 106730 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #183
Izvinite ako grijesim, ali zar nije protivzakonito ici preko 300m bez prijave kontroli leta za to podrucje?
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #184
Izvinite ako grijesim, ali zar nije protivzakonito ici preko 300m bez prijave kontroli leta za to podrucje?

Koliko bi onda kontrola imala posla?Svaki dan neki model ide iznad toga.Nemojte ubijat gust :)
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #185
Izvinite ako grijesim, ali zar nije protivzakonito ici preko 300m bez prijave kontroli leta za to podrucje?

mnogo toga je protuzakonito. jel protuzakonito uvoziti robu i to neprijavit na carini. po zakonu monistarstva financija, svaki građanin koji uvozi robu iz inozenstva dužan je cariniku na uvid pokazati šta je uveo i prikladno opravdanje. A ne gristi nokte i razmišljat kako da prođe mimo zakona!
nemoj više postavljat ovako glupe komentare, svi mi to znamo i toga smo svjesni!

Izvinite ako grijesim, ali zar nije protivzakonito ici preko 300m bez prijave kontroli leta za to podrucje?

Koliko bi onda kontrola imala posla?Svaki dan neki model ide iznad toga.Nemojte ubijat gust :)

 ;) ;) ;)

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #186
Zaj*bi ti taj gušt, ako nekoga gore ubiješ!


Modelarstvo je moj prvi i najdraži hobi, volim da tjeram svoje modele do njihovih granica, koje da budemo realni nisu tako ni velike i često se po njih to kobno završi. Ako opališ samog sebe modelom, pravo ti budi.
Ali nikada NIKADA ne smiješ ugroziti druge.


Zamisli samo, sudar ultralakog ili nekog sportskog aparata, pri brzini od recimo 150-200kmh sa zagijem od kilo do kilo i po, od kojih je bar 300gr zapaljivih lipo baterija....


Ne čačkaj mečku, jer ko ju je god čačkao, dobio je po repu.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #187
Zaj*bi ti taj gušt, ako nekoga gore ubiješ!


Modelarstvo je moj prvi i najdraži hobi, volim da tjeram svoje modele do njihovih granica, koje da budemo realni nisu tako ni velike i često se po njih to kobno završi. Ako opališ samog sebe modelom, pravo ti budi.
Ali nikada NIKADA ne smiješ ugroziti druge.


Zamisli samo, sudar ultralakog ili nekog sportskog aparata, pri brzini od recimo 150-200kmh sa zagijem od kilo do kilo i po, od kojih je bar 300gr zapaljivih lipo baterija....


Ne čačkaj mečku, jer ko ju je god čačkao, dobio je po repu.

Ok hvala na brizi, drago mi je što me na to podsjećate, al isto krenimo dalje. Evo da vam udovoljim, popet ću ga još samo jednom da oborim svoj rekord, do cca XXXXm i to je to

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #188
Ojjjjjjjjjjj Stipe, bremzaj malo. Brz si na okidaču prema kolegama al vidim da ti teško pada kolegijalna kritika.

Ma to je i jedan od glavnih razloga zašto i sam otežem s FPV-om. Probao sam ga, imam link, i naravno zakačio se odmah kao i većina koji su to napravili. No, onda sam shvatio da bi mi brzo dosadilo letjeti na vrlo maloj udaljenosti i visini i tada bi nastali problemi jer živim u ZG gdje je zračni promet itekako aktivan. Ne znam kako je dole i gdje su točno koridori, al primjedba je na mjestu. Uvijek kada se ide tako daleko i visoko puno toga se stavlja na kocku. Vuče to Stipe, poznat mi je to osjećaj ali ja do sada u modelarstvu nisam išao više od 300 m. A ako želiš nešto profi snimati i fotkati također nećeš ići dalje od toga jer neće biti potrebe, a opet ćeš to moći raditi preko FPV-a. E sada, dalje je na zdravom razumu da procjeni.  ;)

lp
Toni 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #189
Toni kad dodjes na janjetinu kod mene, koji god avion prođe od mene dobivaš 100e..  8) .. nema ovdje ničega, sve je u Imotskoj krajini propalo. Vidimo samo kanader ljeti ili airtraktor jednom, dva puta u godini. ovo je mjesto od Boga i naroda zaboravljeno, pa se stoga nemože poredit sa ZG-om ili Splitom, Sinjem.. BTW Imotski više nije grad, već općina.. Sve ošlo u PM


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #191
Može Stipe, bolje da janjac plati glavom nego tko drugi. Takve žrtve našeg hobija su uvijek dobro došle ha ha. Dogovoreno. :)

lp
Toni


Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #193
E a ozbiljno, ko je nadlezan za tvoje podrucje?
Mostar? Zadar mi je malo daleko....?



Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.