Skip to main content

Topic: pilatus pc9 (Read 23567 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: pilatus pc9

Reply #60
Bravo striček Mirt bravo, ona travica samo čeka na jedne dobre retrakte. To bude elektro na 5 ili 6S? 

lp
Toni

Odg: pilatus pc9

Reply #61
Bravo striček Mirt bravo, ona travica samo čeka na jedne dobre retrakte. To bude elektro na 5 ili 6S? 

lp
Toni

Toni,nisam se jos odlučio o pogonu,a možda padne i kakva turbina,ali moram paziti da mi ne padne na glavu 8)

Odg: pilatus pc9

Reply #62
Odlično, več dugo nisam vidio tako rjedak i ljepi uradak. Mislim da u nečijoj kolekciji treba zauzeti svoje mjesto. Mogu ti ponuditi za prvi odljevak trupa i kaputaža motora 1700kn. Nadam se da će imati i prozirnu kabinu u bidučnosti a ne crvenu jer je ružna. Vjeruj mi da ću ga upicaniti.


Ps. javi mi cijenu za kalup i prozirnu kabinu jer jedino ja želim imati taj model.

Odg: pilatus pc9

Reply #63
Oprosti ne u bidučnosti več u budučnosti

Odg: pilatus pc9

Reply #64
Odlično, več dugo nisam vidio tako rjedak i ljepi uradak. Mislim da u nečijoj kolekciji treba zauzeti svoje mjesto. Mogu ti ponuditi za prvi odljevak trupa i kaputaža motora 1700kn. Nadam se da će imati i prozirnu kabinu u bidučnosti a ne crvenu jer je ružna. Vjeruj mi da ću ga upicaniti.


Ps. javi mi cijenu za kalup i prozirnu kabinu jer jedino ja želim imati taj model.
crvena kabina je kalup za vakumiranje prozirne kabine,radi se i na originalnim pilotima ,tak da model bude sto vise slican originalu 8)

Odg: pilatus pc9

Reply #65
Možemo li se sutra nači i malo pregovarati oko cijene?

Odg: pilatus pc9

Reply #66
 ;) svaka čast...

Odg: pilatus pc9

Reply #67
Maestro Mirt,to je zaista POSAO...čestitam od srca... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: pilatus pc9

Reply #68
Da možda ne planiraš staviti i neku rasvjetu na njega? Mislim tada bi boi ko pravi pravcati.



Odg: pilatus pc9

Reply #71
Dobra komoda,nema šta!!! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: pilatus pc9

Reply #72
Eto i ja ću požrtvovno stat u red za jedan odljev, a do tada malo gušta kroz oblake u dotičnoj igrački:


Odg: pilatus pc9

Reply #73
Poštovani modelarski puče. Danas sam uspio odvojiti nešto vremena da napokon odem u mirtovu radionicu da ga obradim za odljev i kalup, kad mi zapadne ta oko njegov novi držač za metle. Nisam odolio da ga skrivečki uslikam mobom. Evo da i vi vidite koliko je čovjek kreativan.

Odg: pilatus pc9

Reply #74
Poštovani modelarski puče. Danas sam uspio odvojiti nešto vremena da napokon odem u mirtovu radionicu da ga obradim za odljev i kalup, kad mi zapadne ta oko njegov novi držač za metle. Nisam odolio da ga skrivečki uslikam mobom. Evo da i vi vidite koliko je čovjek kreativan.
e kume, to se jaje tek treba izleć,ak bus delal i u nedjelju 8)