Skip to main content

Topic: My Hangar by Alex (Read 5858 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: My Hangar by Alex

Reply #15
Još jedan let, malo lošije vrijeme, snimka nije the best, al da se pogledati. Sve sam zadovoljniji jedrilicom, snage ima i oprasta greske, barem zasad.
FKV Prima Glider by Alex, new flight
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #16
alex, da li možeš preko kompa mixati tu stanicu?
ako možeš narihtaj da ti na punom gasu spusti rep za 2mm dolje i izbjeći ćeš trzajeve prilikom starta jer ćeš poništiti onaj moment kada ti kod starta model hoće naglo gore, a ako nemožeš onda pikni na trim za 2 zuba dok motor radi a kad ga ugasiš vrati bar kod starta i malo nježnije sa palicama, ipak je to jadralka i puno je mirnija od aviona
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: My Hangar by Alex

Reply #17
Nemam mixeve preko kompa, na njoj imam samo reverse i v-tail mix. A ovo je moj strah od naglog pada pa zato ga nacimam tak dok ne uhvati visinu. Što se tice palica, definitivno moram mirnije s njima...jako je sve osjetljivo i to vidim tek kad gledam video na kraju....jos jedino moram srediti da se elise sklope kad ugasim motor.
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #18
zašto ti se elisa ne sklapa, jesi li prejako stegnuo krakove, oni moraju biti labavi tj ići lagano, kad okreneš trup prema gore na zemlji moraju se sklopiti
da li je brushed ili brushless?
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: My Hangar by Alex

Reply #20
Dobar je snimak  :), samo postaj letove.
Jedino nema zvuka.

Odg: My Hangar by Alex

Reply #21
Dobar je snimak  :), samo postaj letove.
Jedino nema zvuka.

Zvuka nemam jer mi draga baca komentare sa strane, a kad god stavim neku pjesmu youtube me odkanta zbog autorskih prava ili tako neceg...
Lp,
Alex

Odg: My Hangar by Alex

Reply #22
Tu imas muzike koju smijes stavljati ( samo stavi na kraj da si koristio koga i koju pjesmu)
http://www.jamendo.com/en/

i moja draga baca komentare ( ako te to tjesi)


 

Odg: My Hangar by Alex

Reply #24
Odlučih se na let danas iako je bilo malo vjetrovito, snimak je kratak jer sam mislio da se nis ne vidi preko fotića. Let je bio ok, vjetar je mjenjao smjer pa stoga nisam letio predugo. Za mene ko početnika draže mi je letit bez vjetra....

FKV Prima Glider Flight #3
Lp,
Alex

My Hangar by Alex

Reply #25
Ekipa isao sam letit danas i imao prvu pravu totalnu katastrofu sa Primom, na nekih 50m mi je otkazala poslusnosti u zaokretu uz neki prasak, pocela padati, odlomilo se krilo i zveknula je u pod gdje se zapalila i izgorila. Bash kao u filmu. Jedino sto se mozda da spasit je jedan servo... Slike stavim kasnije.
Lp,
Alex


My Hangar by Alex

Reply #27
Neznam, nekaj je prasnulo u modelu, bash se culo, pocela ie padat, i kada je pala zapalila se, nemogu skuziti kaj je bilo. Lijepo je letila, jos sam neki dan radio range test na livadi... Neznam....
Lp,
Alex


My Hangar by Alex

Reply #29
Stavit cu slike. Naravno nisam snimao ovaj put video i zao mi je sad zbog toga... Barem sam vidio kako gori baterija, bome opako...
Lp,
Alex