Skip to main content

Topic: Turnigy 9x nasljednik 9X-R (Read 58021 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #165
Eto vidiš... koji su to likovi... još naglase da je kompatibilno...


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #166
Toga sam se i ja plasio :/

Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #167
Da... ispada da stvarno je kompatibilan sa 9x, ali nisu napisali da su mislili na 9x stanicu, a ne rx
Sa stanicom je kompatibilan, fino paše unutra, i radi ali eto...
Netko mi na Hobbykingu upravo napisao da Orangerx transmitter modul koristi drugi protokol, pa se zato nedaju bindat. Morat ću naručit Orange prijemnik


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #168
4 mjeseca kasnije, stanice dugo na zalihi...vrijeme je za neke promjene ili novosti, volio bih da se radi vec na v2, ima dobrih modova okolo samo ih pametno treba ukomponirati  :)

lp,
Marko

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #169
4 mjeseca kasnije, stanice dugo na zalihi...vrijeme je za neke promjene ili novosti, volio bih da se radi vec na v2, ima dobrih modova okolo samo ih pametno treba ukomponirati  :)

lp,
Marko

Moraju odustati od ovog kalupa istog koji svi koriste (preko 10 stanica gotovo identicno izgleda);
Napraviti paddlese sa lijeve i desne strane;
Ubaciti jos komad hardvera za voice (tako da telemetrija radi tako da nam prica);
Dic malo kvalitetu gimbala i zadrzati cijenu. To je to :)

Re: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #170
Jel je na kraju 9xr bolja od 9x? čitao sam neke negativne testove sa komentarima na kvalitetu izrade.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #171
Tesko je to reci :)
Sto se tice plastike na 9XR, iako meni izgleda jeftinije, pod rukom se osjeti da je ista ili cak i bolja od 9X. Osobno mi se ne sviđaju ovi kromirani dijelovi, ali inače jako jako lijepa stanica, pod rukom ima puno precizniji feel nego stari 9X. Palice imaju malo manji doseg (ajmo reći da je bolja ako nemaš baš ogromne ruke) - moji utisci.
Njena velika prednost je što u startu dolazi sa boljim firmwareom i što ima u sebi već konektor za programator pa se s tim ne mora zezati ako želiš dići novi firmware.

Re: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #172
Ok, onda bum to naručio kad stignem

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #173
Kvakitetnija je bar 5 puta i preciznija od stare 9x!


Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #175
Naj veci nedostatak 9xr su gumbi koji su gumeni a ne klik pa to zivcira jer treba posteno stisnut. Ali je rjesivo sa ubacivanjem micro prekidaca.

Ima puno modova po netu sta su ljudi personalizirali.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #176
cross post s Turnigy 9x

Ako mozete pomoci kolegi modelaru

Ivan Rožić
Novi Zagreb
0912519934

kupio je T9x s ER9x od mene i kao sto znate ER9X treba dosta da se skuzi i podesi
pa ako mu mozete pomoci da postima komande za svog Zagija

covjek bi bio zahvalan na pomoci i voljan je pocastiti.

Dajte netko neka mu pomogne, ima Zagija i Fox i ne moze letjeti dok se ne postela.
Nije da bas nitko nema ER9x,
voljan je i platiti.

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #177

Meni nije funkcioniralo na delta krilima, pa smo stavili na vtail i onda je zagi prosljakao!

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #178
cross post s Turnigy 9x

Ako mozete pomoci kolegi modelaru

Ivan Rožić
Novi Zagreb
0912519934

kupio je T9x s ER9x od mene i kao sto znate ER9X treba dosta da se skuzi i podesi
pa ako mu mozete pomoci da postima komande za svog Zagija

covjek bi bio zahvalan na pomoci i voljan je pocastiti.

Dajte netko neka mu pomogne, ima Zagija i Fox i ne moze letjeti dok se ne postela.
Nije da bas nitko nema ER9x,
voljan je i platiti.
iskreno volio bi pomoci covjeku (kaj kad nemam pojma), ali ako neko uzme novce od njega onda stvarno.... to bas i nije fer... cilj je hobi i naravno neko novo poznanstvo, koje ce ti se ko zna mozda visestruko isplatit... ali ne materijalno....

Odg: Turnigy 9x nasljednik 9X-R

Reply #179
Ma kakvi novci, novci su za pipice :D
Sredit cemo.