Skip to main content

Topic: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm  (Read 38880 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #120
hahahah, dogovoreno, najbitnije je da se leti i što manje pada :) :) :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #121
motoj je direkt skinut s yaka i stavljen na edgea a ja sam ga uzeo od indija za sve ostalo obratite se njemu, a hrvoju sam rekao ljudi smo pa sve se da dogovorit, mislim da sam do sad bio korektan kao i on prema meni.
mislim da ja indija ne poznam, sve što sam napisa stoji, imali smo mi još transakcija i da sam zadovoljan, nismo se mi puno ni cjenkali za motor al je činjenica je da motor nije dobar za moj model, umjesto da ga puca nakon 10-15 metara u zrak on se kilavi ko kakva stara baba, i da napomenem da motor vraćat NEĆU, sda što je tu je, vjerovatmo ću ga odnit jednom majstoru u ljubuški da ga frizira, i na kraju će ispast da sam za 100€ više mogao imat DLE iz lindegera nov novcat i ne bi se zezao, dva miseca štimam motor i ne da se uštimat, moga sam već dva miseca letit
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #123
ako se ne varam vidio sam bas taj motor uzivo jednom prilikom i gotovo da i nije imao kompresije.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #124
di si vidio motor ivane? u duje?
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #125
ako je vidjen na yaku a nije nesto letio onda to znaci da nece ni na mom edgu, u stvari ne vuce kako treba pa zakljucujem da ni yak nije nesto razvalio sa voznjom ni akrobacijama, a letio je kako je letio
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #126
Nisam sam se mislio miješat ali da pobijem tu tvrdnju da je Duje prodao loš motor u više navrata sam letio Dujinog Yaka i išao je vertikalu bez problema s toga je pitanje šta si napravio sa motorom dok je ležao kod tebe?
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #127
motor je iz vrecice u kojoj sam ga dobio namontiran na edga,da se razumimo, elisa je stavljena koju je duje imao na yaku, motoru nista nije radjeno osim sto je promijenjena dizna na karburatoru i dihtung jee okrenut onako kako i treba stati jer je netko, ili duje ili netko tko ga je prije dirao nije dobro stavi, motor NE RADI kako treba raditi i jos nakon toga duje veli da bi mozda trebalo promijeniti prstenove na karikama, e tu je kvaka, da sam znao da bilo sta tribam vrljat s motorom ne bih ga uzeo nego bi jos malo nadodao i kupio nov motor i ne bi  se zezao, ima na yubitu snimyk pyljenja yaky i na njemu se vidi da je to zvuk za nijansu gori od ovog u mene ali to nije to,kad se nesto prodaje  treba rec sve nedostatke a ne govoriti kako ce ic u vertikalu a meni treba 80 metara da se model odvoji od tla, inace dosta sam stvari kupovao ovdje na forumu, i jeftinih i skupih, to moze dosta kolega potvrdit, od tonija koji mi nije htio prodat heksu i auroru dok je ne vidim al sam ja inzistirao da je posalje i dana danas sam zadovoljan s njom, bez obzira sto je 10 miseci nisam upalio, u Nikse sam kupio katanu sebart za 2000kn isto na nevidjeno i sve je u redu, u Mile sam uzeo dva kompletna cp belt 2 helikoptera , inace se ne volim cjenkat i kad mi se nesto svidi il mi triba ja kupim,isto tako ako nesto prodajem necu se cjenkat , to je toliko i gotovo, da ijos sam uzeo funtanu od drazica, jos je nisam ni upalio niti je jos kod mene nego u stipe ima misec dana a znam kad je dovucem kuci da ce odmah palit i u zrak ,ona je 45 ccm i jaci je  motor od ovog 51cc, inace sam muzicar pa ako nista imam istancan sluh da vidim da motoru fali dva tona, tj minimalno mu fali 1500-2000 okretaja koji se ne mogu izvuc, a znam i s motorima,nisam laik  a kad se vec poteze prica, nekoliko kolega se na pp javili u vezi ovog motora i rekli su da znaju taj motor i da nije nest, duje je meni reka da ja donesem motor i da ga neku lik pogleda da li sam ja nesto dira na motoru ko sto nisam i da bi mozda vratio pare al sam ja reka da necu je ja model dugo slazem i sad kad je poletio da ja skidam motor ,ne dolazi u obzir, al motor nije onakav kakav je opisan i cila je prica u tome
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #128
kolega je čak htio da pogleda motor i da mu ga vratim i da mi vrati pare al ja to ne želim i čiča miča gotova priča, ja sam edga složio i on u nuli leti bez ikakvih bacanja na koju stranu , cg je na mjestu kakva treba biti, dosta sam truda i živaca uložio u njega i sad ću ga letit ovako i guštat koliko mogu, a i onako sam kupio u dražića funtanu koja još nije došla do mene (na pola puta je), a u nju sam siguran da ide nakon 15metara u zrak i da nema falinke
mislim da nije u redu pljuvat po covjeku koji je pokazao dobru volju da vrati lovu

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #129
ma nemoj mi reć, a jel u redu pljunit lovu za nešto što očekuješ da ćeš dobit a ne dobiješ, i ja ne pljujem po čoviku jer sam već rekao da sam s čovikom imao više trgovina s kojima smo obojica zadovoljni, e sad pitanje je motora ko priča šta sam ja radio s njim pa ne valja, što se tiče motora i štelanja slobodno mi šaljite motore ja ću vam ih besplatno štimat svima, problem je što se mene uvjerava da se da uštimat, motor je završena priča, edge leti kako leti i neću ga vraćat, već sam naručio od kolege motor koji ću stavit na edga, a ovaj ću ostavit za kakvog pipera od 2,5-3m kad nabavim,na njemu će odgovarat na edgu ne, mene od kolega nitko nije prozvao ni od mojih kupaca ni prodavatelja jer sam fer i korektan, ako prodajem nešto reći ću i prednosti i nedostatke pa ako nekom odgovara neka uzme, završit ću priču oko ovog motora jer ću se ja s čovikom nalazit na modelarskim mitinzima i on zna moje mišljenje o motoru i sve je u redu al ne želim da mene on izbjegava niti ja njega, niti ja to hoću, ja sam ovdje postao svoje slaganje edga i onda su mi se javili problemi sa snagom motora i onda je krenula rasprava o motoru i sva priča, i neka je ako nije u redu, imam pravo reć da nije u redu motor, jel demokracija il nije  ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #130
da li si dobru mješavinu radio?  ;D ;D ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #132
ako je tako ljepo se imajte ;)

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #133
sve je super i sve je za pet  ;D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR