Skip to main content

Topic: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm  (Read 38644 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #60
hvala kolega, sve smo isprobavali, i to mu je neki maksimum sad što ima, izgleda ta ova verzija motora ima malo manju kompresiju, probat ćemo izmjeriti kompresiju pa možda čak malo izbrusiti glavu motora da bi je pojačali, al u svakom slučaju ćemo probat ovako poletit, sad je dobio malo na okretajima i zvuku, za razliko od prije par dana
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #61
Ajde ti ljepo uzmi taj model , stavi model vertikalno, neka ti netko okrene gas do kraja i vidi , ako penje vertikalno ima dosta snage. Sada nisam citao do pocetka jer taj motor razradjen ? Ako je nov onda ce mu se s vremenom povecat snaga , kako se bude uhodavao.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #62
nije motor nov, polovan je, al poletit ću ga pa što bude, ovo mi je prvi model ove veličine i ovakvog motora pa malo trta, šta ću sad, poletit ću ja to
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #63
Hoće li to poletiti ili poskočiti ?  ;D
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #64
poskočit pa poletit, hahahah, prije će funtana čini mi se, neki dan sam zalijetao edga palo se odlipio a kratka mi pista za prvi put onda pustim gas, nikako se odvažit s ovim motorom. ići ću na mostarsko blato probat prvi put, tamo je puno šire, nije ovo funtana :D :D :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Re: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #66
Ma kod.zokija to sve.leti iz ruke ;) :))

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak



Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #69
Zoki je kralj u hrvata šta se tiće hovera sa avionom.
Ja nikoga nisam vidio kod nas da tako dobro "visi na elisi"
 
 :)

Re: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #70
A morate doci do nas da vidite kako leti

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #71
nije motor nešto jak ja opet ponavljam, i ne može visit na propeleru, a sve je do motora
i ja bi visio s zokijevim modelom
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #72
Nije samo do snage motora, već i do otklona, mase, CG-a, blbalbalba, nisu svi avioni namjenjeni za 3D
MAK Zapad

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #73
Nije samo do snage motora, već i do otklona, mase, CG-a, blbalbalba, nisu svi avioni namjenjeni za 3D
hehehe, nek je netko skužio, ovaj model u mene nije za visit na propu, čak mislim da je V1 EDGE 540, a poslije su bila V2 i V3 najnoviji, ja ne iden na visenje na propu, to me ne mami puni, idem na precizno leteje i izvedbu preciznih figura
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: EDGE 540 benzinac 50 ccm ,204 cm

Reply #74
Ma jasno ;)
Mi kad slažemo neki model i želimo da leti u skali (acro ili ne, svejedno), uvijek idemo na najslabiji motor koji je preporučen u manualu. Konkretno, u zadnje kaj je stari slagao (Extra 300S od Great Planes-a) ide najslabiji preporučen motor, Super Tigre S61 K ABC
MAK Zapad