Skip to main content

Topic: Bormatec - FPV modeli (Read 2763 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #1
Jel netko zainteresiran za kupnju VAMP modela?

Šiping dijelimo popola (isti je za jedan, ili dva modela) iznosi 39 eur.

Šalje dhl-om, s time da može stavit vrijednost na paket 45 eur.

Cijena modela je nekih 100 eur (ne plaćamo njihov porez)

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #2
e to je super sta salju DHL-om, jeftinije je sjest u auto i otic po to jer sam ima prilike poslovati s njima, na rubu od 350KN trebao platiti njihove usluge jos 280KN, PDV je bio nekih 120KN a ostalo njihova usluga spedicije

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #3
uf

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #4
Ovaj MAJA je super,a i Vamp..pazi savitljivo-nesalomljivi materijal,propeler zaštićen..to te ja pitam...  8) onaj najeftiniji ko zagi sa trupom,jel radi tko to?super je sklopiv..odeš na izlet i nosiš ga u ruksaku....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #5
e to je super sta salju DHL-om, jeftinije je sjest u auto i otic po to jer sam ima prilike poslovati s njima, na rubu od 350KN trebao platiti njihove usluge jos 280KN, PDV je bio nekih 120KN a ostalo njihova usluga spedicije
ne razumijem ovo sa DHLom,molio bih da mi netko objasni.moje iskustvo jedino je da sam od tipa u njemačkoj neš naručio i on je rekao da će poslat DHLom za 50eur(tezina je bila oko 1000gr,cijena oko 400Eur )..došlo na carinu,ocarinilo me(tip nije stavio na paket da vrijedi 30ak eur kak sam mu napisao neg nije stavio ništa pa sam morao nosit pay pal izvod,carina odnosno pdv  i ostalo je bilo oko 27%..molim pojašnjenje dodatnih troškova,hvala :o
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Bormatec - FPV modeli

Reply #6
a ko zna di ima tog materijala...expandirani polypropilen EPP?  ??? http://www.epp.com/
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.