Skip to main content

Topic: Stanica za DJI F550 (Read 2809 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stanica za DJI F550

Eto i ja sam se totalno zapalio za FPV i opčenito za letenje . S obzirom da mi doalzi dosta kontejnera iz Kine uzeo sam kit u kojem je sve osim baterije i stanice .

Molio bi Vas iskusne koju stanicu bi mi preporučili dakle neku zlatnu sredinu . Vidim da većina Vas koristi stanice po 500-600$ .

Za oko mi je zapela Futuba 6j 180 $.
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1438836

Dali mi je ta stanica ok za ovaj hex .

Hvala svima na odgovoru.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #1
Sasvim dosta, 4 kanala za upravljanje, 1 kanal za prebacivanje moda letenja + 1 slobodan

 

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #2
Hvala Davore , znaći to je ok , to što jednog dana možda nabacim gps , kamere itd dakle zadovoljava Futuba 6j.

Ako je tako super idem ju naručiti , možda imaš koju preporuku za online dućan ??

Puno HVALA
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #3
Isprika tipfeler  Futaba 6J    ;D
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #4
ako jednog dana nabavis gps i kameru pa ako oces tilt roll onda ce ti falit koji kanal, bolje odmah uzmi nesto 7-8 kanala

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #5
6J je OK kao neki minimum ajmo reći, ali problem je što je FHSS tako da nema zamjenskih (čitaj: jeftinih) prijemnika, radije gledaj FASST ako već gledaš Futabe
MAK Zapad

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #6
daj si uzmi ipak neš sa više kanala....ona turnigy 9x ti je čist ok,nitko se nije dosad zalio,a jeftinija....a moze sve ko i ta...4 kanala za upravljanje,flight mode(ima ih i više nego jedan,ja imam 6),tilt,roll kamere a ima i pan,paljenje ledica itd...a ima tu kod nekih "pločica mozak" i trimanje u letu putem jednog ili dva kanala..dakle bez problema se napuni i 12 kanala.to ti govorim iz vlastitog iskustva jer i ja imam stanicu sa 6 kanala koji mi više nisu dovoljni..a Futabu si odabrao najskupljeg proizvođača,mozda je bitno kad letiš FPV na par kilometara al sa multijem to nikada nećeš tak da Turnigy ti je ok
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #7
hvala , naručena je aurora 9 , 9 kanala pa nek svira :)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #8
mislim da ti ima tu član toni Auroru 9 za prodat....pa da se ne zajebavaš sa naručivanjem,cijena je tu negdje...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Stanica za DJI F550

Reply #9
tako je i nabavljeno , lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''