Skip to main content

Topic: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom (Read 4822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Može mi netko napisati kratki tutorial kako korisitim O6P sa RFom? Koliko znam trebam 2.5mm jack kabel spojiti u stanicu i u laptop, onda nekakvi setup napraviti da mi komp prepozna stanicu i da mi više ne piše kad pokrenem RF "No authorizer Interlink found..."

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #1
Moraš imat interlink emulator, ja ga imam za G4.5 ne znam dali radi na G5.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #3
Nebudem to kupoval jer se samo trebam prisjetiti letenja, a znam da ako odem na livadu da ću skršit avion na 256 komada.

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #4
ako spajaš stanicu samo preko audio kabela na komp onda ti trepa program koji se zove ppjoy. on ti omogućava  da audio ulaz koristiš za stanicu...

emulator interlinka ti isto tako treba.. to je onaj emu.exe i trebao bi biti negdje sa simulatorom na disku. ( osim ako nemaš original ali onda imaš i interlinkovu stanicu za upravljanje)

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #5
Skinuo sam ppjoy, ali emu.exe nemogu naći dali se može skinuti sa isohunta il' neke druge stranice? Tražil sam po Bittorentu i izbacilo mi preko 4k rezultata :D

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #6
pa pogledaj na torentima... za 4.5 rf je bilo
treba ti verzija iznad 3.2


Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #7
Nema nigdje popizdit ću

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #8
ako ima netko ovdje tko je kupio onaj kabel sa dx.. na dvd-u je dobio simulator koji je crackan i bude i taj emu.exe

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #9
Imam emu i instalirao sam ppjoy, ali kad u PPJOYu želim kalibrirati neželi, neželi mi prepoznati stanicu. Tj. Idem na "mapping..." idem next, next i onda trebam ono SCAN šta već i ništa se ne događa mičem "ručkice" na stanici i ništa se ne događa help plz!

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #10
koji sistem imaš na kompu?

jesi resetirao komp nakon instalacije ppjoy-A

sjećam se da je i meni dugo trebalo dok sam sve posložio i na kraju sam otkrio puno jednostavniji program, ali on je za stanicu t6 od hobbykinga.

Probaj vidjeti na forumima o hitec-u .. tamo je sigurno već netko imao sličan problem



Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #11
64 bitnu 7, resitirao sam nakon instalacije PPjoya

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #12
e sad 64 bitni windows 7 je priča za sebe... i velika je vjerojatnost da ti ppjoy neće ni raditi...

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #13
Ma u redu je, našao neku sa YTa baš za 64 bitnu 7cu, ali neće scan :-X

Odg: Korištenje Hitec Optic 6 Sport sa RealFlight G5icom

Reply #14
možda trebaš definirati kanale za trener port