Skip to main content

Topic: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO (Read 6115 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

treba mi misljenje za ovaj model... gledao sam trex 550, ali ovaj mi odgovara po cijeni (blago receno hehe) http://helidirect.com/outrage-fusion-50-flybarless-pro-kitquantum-4125-560kv-special-combo-p-26618.hdx... ima oznaku combo znaci spreman je za let... i moga bi odmah kupiti dobru stanicu (aurora 9) i jednu bateriju 12s, gledao sam i tocno bi me ispalo koliko sam i htio potrositi... kasnije idem dalje jer se ne zaustavljam na ovom... cim mi se prilika otvori. vi ljudi ste tako sritni sto imate svoje "ljubimce"! zelim napokon i ja svog imati, sa puno vase pomoci!!
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #1
Tu ti fale servaci, regler i FBL zirac?


Cca 1000$ jos, za posteni setup sa jednim setom baterija
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #2
uuu u pm hvala sto si reka... nisam pojma ima
[move]Fly With Your Fucking Soul

-T-rex 600e, Raptor 30 v2, Outrage Velocity 50,
-Hitec aurora 9[/move]

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #3
Znam da je tesko, ali savijet je da si kupis postenu stanicu i picis simulator.
Za to vrijeme skupljaj lovicu i onda kupis pravu stvar.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #4
Ovo kaj Wespen veli
Peglaj sim, posveti mu se par mjeseci i bit će ti lakše.
Ja sam naučio letit na simu, poletio pravi heli (bez training geara) i još nijednom nisam razbio heli svojom krivicom (kuc kuc kuc)
Može se uz dosta vježbanja na simu i nije tak teško koliko se priča, ali moraš se ozbiljno tom posvetit.
Ako sad kupiš heli i probaš poletit, šansa je oko 100% da ćeš ga ubit :) A samo sablje koštaju 60-120$ + shipping
MAK Zapad

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #5
Ja bi se složio sa ovim savjetima kaj su ti dali dečki, također mislim da je 550E najbolji izbor.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #7
Dobar je heli 550, samo ne znam po čemu je bolji izbor od 600ke, onak iskreno :) Samo je malo jeftiniji
MAK Zapad


Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #9
Da mene pitaš 550 6s vs 600 6s - DEFINITIVNO 550 6s. Ali 550 na 6s vs 600 na 10 ili 12s - definitivno 600 na 12s - neusporedivo. Malo tjeraš vodu na svoj mlin :) Power to weight je opet na strani 600ke kad staviš pravi power setup gore :)
MAK Zapad

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #10
Što se tiče veličine imam slike za usporedbu:
http://www.flyfreak.net/helikopteri/outrage-fusion-50-fbl/45/
Osim veličine i zvuka i općenito utisak Fusiona u odnosu na trexa je kao bumbar i pčela.
Fusion djeluje moćnije i stabilnije (to je zbog vbara).
Ali batke su prilično skupe, a ako hoćeš 6 kompleta koliko bi npr. ja htio imati to je investicija od 4000kn minimum samo za batke ...
Tak da mislim da opcija Fusion na 12S je preskupa, ali je ok fusion 550 na 6S uz iste batke kao i za t-rexa a uz mogućnost nadogradnje na 600-tku dobra opcija.
E sad uz najbolju volju uz komboe i relativno jeftine servaće (npr. DS610 - DS650 kombo) ne možeš proć jeftinije nego 599 (helić + mbeast) +240 (servoi) + 140 (ESC) = 1080$.
Onda još sablje 75$ ak su 550.
Pa još malo alata ...
Na to sve još dodaš poštarinu cca 50$ (tak bi bilo za HR).
Tak da za 4000kn mislim da nećeš moći složit Fusiona ...
Ja u takvom slučaju zagrizem, stisnem confirm payment pa se kajem poslije :P .
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

 

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #11
550-tka je odlična ako baš nemaš previše para,a očeš veliki helić.Treba ti samo 1x 6S baterija dok za 600-tku trebaš 2x6S bateriju i još jednu malu za prijemnik.550-tka ti je najlakši helikopter za izgraditi.Jedan čovjek je izgradio 550-tku u sat vremena(ima tutorial na youtube-u)Šestotka se može letiti na 6S(starije verzije,dok 600e pro mora imati 12S)ali lete jako kratko sa 6S
(2-3 minute ako se ne varam)

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #12
550-tka je odlična ako baš nemaš previše para,a očeš veliki helić.Treba ti samo 1x 6S baterija dok za 600-tku trebaš 2x6S bateriju i još jednu malu za prijemnik.550-tka ti je najlakši helikopter za izgraditi.Jedan čovjek je izgradio 550-tku u sat vremena(ima tutorial na youtube-u)Šestotka se može letiti na 6S(starije verzije,dok 600e pro mora imati 12S)ali lete jako kratko sa 6S
(2-3 minute ako se ne varam)

-Jura
Varaš se
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #13
550-tka je odlična ako baš nemaš previše para,a očeš veliki helić.Treba ti samo 1x 6S baterija dok za 600-tku trebaš 2x6S bateriju i još jednu malu za prijemnik.550-tka ti je najlakši helikopter za izgraditi.Jedan čovjek je izgradio 550-tku u sat vremena(ima tutorial na youtube-u)Šestotka se može letiti na 6S(starije verzije,dok 600e pro mora imati 12S)ali lete jako kratko sa 6S
(2-3 minute ako se ne varam)

-Jura

A po čemu je 550 lakša za sastaviti od 600? Po ničemu
Za 600 možeš, a i ne moraš imati odvojenu Rx bateriju.
Razlika u cijeni i nije baš tako ogromna, pogotovo kasnije što se dijelova tiče.
Samo 600 na 6s nema smisla (po meni) čak ni za učit letit, 12s je najbolja opcija (razlika u cijeni baterija 6s i 12s za 600 nije velika)
MAK Zapad

Re: OUTRAGE FUSION 50 FL COMBO

Reply #14
@JuroxZg
Imam trex 600, starija verzija 12s, sa 3300 2x6s na 25c 6min sport letenja, 3.75 po celiji, baterije se zagriju do nekih 40stupnjeva, ne vise.