Skip to main content

Topic: HK 550 helikopeter (Read 7959 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #1
Bilo je samo pitanje vremena :)

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #2
Dečki još malo se strpit, Tarot će izbacit 550 i 600, a uskoro valjda i 700!
MAK Zapad

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #3
nemogu vjerovati da je hk izbacio hk 550  :D


Odg: HK 550 helikopeter

Reply #5
HK helići su sve bolji i bolji,Novi HK450 GT V2 FBL je jako dobra kvaliteta(pročitao sve što ću reć u komentarima)Glava i rep sad idu glatko i puno bolje su kvalitete od prijašnjih modela,ljudi s njima već rade piro rainbow,piroflip,punchout,ranbow,tic-toc...jedino mi je čudno što je HK600 GT Kit jeftiniji od HK550GT...

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #6
da ali i zavisi u koju državu heli ide hk600 gt kada ga šalju za europu dođe skoro 200$ :( dok stigne znači od prilike 1000kn a još elektronika ???

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #7
Opet će HK 600 bit jeftiniji od HK550,shipping ce isto doci i za 550-tku i za 600-tku...
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #8
pa 100% da ce izavci jeftinije

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #9
woooooooohhhhhhoooooooooooooo!! Ideš beba =)))
InnovationMatters

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #10
600-tka je jeftinija, wtf? čak i sa dostavom :)
mislim, smiješne su to pare, ali opet...
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #11
550 i 600 razlika u duljini helikoptera je 3 cm.
 
Zašto bi trebo biti jeftiniji ili zašto bi dostava trebala biti jeftinija nek mi to neko objasni?
 
Kako god jeftin je s obzirom da trex 550 goli kit košta oko 400 dolara bez dostave.

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #12
Jeste probali složit setup za HK 550ku? Ispadne oko cijene Aligna, sa solidnim setupom. + još treba glavu kupit, nećeš valjda kupovat novi heli s flybarom.
Totalno neisplativo, osim ako se ide na totalno sranje od elektronike, onda ispadne povoljnije (skoro duplo). Ali onda imaš i sranje od helija :)
MAK Zapad


 

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #14

Kako god jeftin je s obzirom da trex 550 goli kit košta oko 400 dolara bez dostave.

Da se upecat za 250+50$ shipping, pratim eBay

Daj mi molim te upecaj jendoga dam ti 300 dolara čim je u mojim rukama.
Daj da bude V2 i ovako planiram uzeti jednoga za rezervu jer me više košta ovoga da upgrade-am.

Osobno mislim da češ platiti carinu na to i da če te izači malo više ako ga uspiješ upecati.

Sada ozbiljno ako možeš mi srediti trex 550 novog v2 golog bez ičega za 300 dolara uzimam mogu ti dati novce unapred ako treba. to je 1800kn po ovo tečaju sada.