Skip to main content

Topic: Nine Eagles Sky climber - slomljeno  (Read 2868 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Pozdrav,

slomilo mi se krilo, tj. sa krila je otpao elevon. Sad me zanima dali bude dobro da ga pričvrstim nekom ljepljivom trakom ili treba novo krilo....

novi sam u tome, pa svaka pomoč dobro dođe...... hvala


Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #2
hvala na ideji, al ko će čekat dok to stigne iz kine......

budem probao malo jaćim selotejpom za početak....

 

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #3
Vrlo dobro rade i "panti" od vruceg ljepila (ono s pistoljem) ili od UHU Pora.

Vruce ljepilo : postavis eleron na mjesto ali malo (privermeno na krajevim pricvrstis sa selotejpom) - neka je razmak izmedju krila i eleroa 1/2 mm - s pistoljem naneses tanku traku ljepila u tu fugu i ODMAH (prije nego ljepilo pocne stvrdnjavati) s letvicom (vrh prilagoditi u radius) prodjes po ljepilu kako bi dobi tanki sloj. - Valjda je ovo razumljivo - ako sam lose objasnio pitaj.

UHUPor - na obje strane (i krilo i eleron) naljepiti po dva komada selotejpa uzduzno preko cijele duzine spajanja tako da medju selotejpima ostane 1mm slobodno. Paziti da mjesta ljepljenja odgovaraju izmedju krila i elerona.  Prazno mjesto namazati UHUPorom - maknuti selotejp - pricekati 10min - spojiti eleron na krilo - pazi imas SAMO 1 pokusaj - najbolje raditi na ravnoj plohi tako da su krilo i eleron u istoj visini.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #4
dao bi ti ja al ne znam odakle si, vjerujem da nisi blizu, ja sam iz posušja, ako si negdje blizu ja ti doniram, nemoj samo da šaljem poštom, moram u imotski ić a ne da mi se
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #5
vrlo dobro objašnjeno......... probat ću sa vručim ljepilom

hvala!!!!!!

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #6
probaj ih napraviti od neke plastike, npr. čaše od jogurta, plastične boce....nadji neku fleksibilnu, a žilaviju plastiku...
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #7
dao bi ti ja al ne znam odakle si, vjerujem da nisi blizu, ja sam iz posušja, ako si negdje blizu ja ti doniram, nemoj samo da šaljem poštom, moram u imotski ić a ne da mi se

HBFly hvala na ponudi, cijenim to..... nismo nimalo blizu, ja sam iz čakovca. Budemo već složili


Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #8
iman ja za prodati nekoliko paketa :)


Lp Zoran

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #9
probaj sa folijom od diska iz floppy-a.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Nine Eagles Sky climber - slomljeno

Reply #10
Radi informacije spajanje krilaca se vrlo uspješno može odraditi sa rengen filmovima odrezanih na propisnu veličinu i ljepljenjem sa epoxy ljepilom. Mjesta spajanja su trajno elastična a veze jako dobre. :D

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.