Skip to main content

Topic: RJX sablje na HC (Read 5079 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RJX sablje na HC

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: RJX sablje na HC

Reply #1
Kome su se pokazale dobre? (Watch out for ignore now)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Re: RJX sablje na HC

Reply #2
Da al sa dostavom su 99USD, opet za te pare iz UK se moze dobit bolje sablje za iste ili malo vise novcica uz jeftiniju dostavu. Barem mislim da je tako:-)

Odg: Re: RJX sablje na HC

Reply #3
Da al sa dostavom su 99USD, opet za te pare iz UK se moze dobit bolje sablje za iste ili malo vise novcica uz jeftiniju dostavu. Barem mislim da je tako:-)

Imaš pravo Ivek, npr. Align su jeftinije, ali pitanje je koja je razlika između RJX i Align sablji i koje su bolje. Na fast-ladu su RJX skuplje.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: RJX sablje na HC

Reply #4
Kome su se pokazale dobre? (Watch out for ignore now)

Da, to mi je uvijek bilo interesantno tu na forumu  :D

EDIT: ja Alignicama nisam zadovoljan u usporedbi s Mavrikkicama (samo ako zanemarimo cijenu)
Mavrikkice ljepše izgledaju, heli ljepše leti, PUNO je stabilniji, neopisivo bolje autorotira itd. (widechord + 2 cm dulje) - i jedne i druge super izbalansirane out of the box
Ali ak uzmemo u obzir cijenu, onda su Align OK sablje, a iskreno, za 35$ mislim da su RJX mrak jer svi ih hvale. Uzmeš više komada i shipping više nije tak skup po komadu
MAK Zapad

Odg: RJX sablje na HC

Reply #5
EDIT: ja Alignicama nisam zadovoljan u usporedbi s Mavrikkicama (samo ako zanemarimo cijenu)
Mavrikkice ljepše izgledaju, heli ljepše leti, PUNO je stabilniji, neopisivo bolje autorotira itd. (widechord + 2 cm dulje) - i jedne i druge super izbalansirane out of the box
Ali ak uzmemo u obzir cijenu, onda su Align OK sablje, a iskreno, za 35$ mislim da su RJX mrak jer svi ih hvale. Uzmeš više komada i shipping više nije tak skup po komadu

Vjerujem ti da ti se ove više sviđaju, naravno.

Jam sad samo rekel kaj sam ja na svoje prsti videl. Prva baterija, Align sablje, odmah iza druga  baterija Edge (kje su kakti bolje od Mavrikk), nema razlike, sve isto samo kaj ove bolje zgledaju. No! trebao bi možda malo dulje letit da suptilnije osjetim razliku. Ali ako je razlika toliko suptilna da ja na prvu ne osjetim, a razlika u nofcima je 30€, hm!?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: RJX sablje na HC

Reply #6


Jam sad samo rekel kaj sam ja na svoje prsti videl. Prva baterija, Align sablje, odmah iza druga  baterija Edge (kje su kakti bolje od Mavrikk), nema razlike, sve isto samo kaj ove bolje zgledaju. No! trebao bi možda malo dulje letit da suptilnije osjetim razliku. Ali ako je razlika toliko suptilna da ja na prvu ne osjetim, a razlika u nofcima je 30€, hm!?

Slažem se, ALI ja tu razliku pripisujem manjem discloadingu zbog puno veće površine diska, a ne kvaliteti u sabljama!
Razliku između EDGE-ica i recimo 600 3G sablji će skužit neki F3C freak, svjetski 3D maher i te šeme, a ne mi tulipani  :)
Ja bih letio na fiberglassicama da se ne bojim (možda iracionalno, al nekad dosta gazim heli) da ne puknu u zraku  :)
MAK Zapad

Odg: RJX sablje na HC

Reply #7
Već si postao i citirao a ja u međuvremenu izbrisao.
Banana, kad odeš na checkout ne da ti opciju air-mail nego samo EMS a to je onda cijena koju je ivek napisao.
Prema tome ipak se ne isplati  :-[ .
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: RJX sablje na HC

Reply #8
Već si postao i citirao a ja u međuvremenu izbrisao.
Banana, kad odeš na checkout ne da ti opciju air-mail nego samo EMS a to je onda cijena koju je ivek napisao.
Prema tome ipak se ne isplati  :-[ .

Brz robi, a? :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: RJX sablje na HC

Reply #9
Evo i ja obrisao :)
MAK Zapad

Odg: RJX sablje na HC

Reply #10
Na heli directu kaže da je poštarina 15$, pa možda od tamo ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: RJX sablje na HC

Reply #11
Malo da se ispravim, na 3 ili vise komada se otvara "air parcel" opcija dostave tako da u konacnici kosta oko 40-ak usd po komadu.

Odg: RJX sablje na HC

Reply #12
Jesi ih naručio?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: RJX sablje na HC

Reply #13
Ne, samo sam htio vidit koliko je postarina za 2-3 komada  ;D

Odg: RJX sablje na HC

Reply #14
Pa oćmo grupno 4 komada? Meni ne treba 4 komada, ja bi zapravo jedne.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG