Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 193009 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #361
ko nezna gdje je pista ovako.. kad se skine s autoputa skrene prvu lijevo (industrijska zona),zatim vozi do kraja industrijske i dalje prati znakove AERODROM  ;D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #363
i tak. danas smo se lepo podruzili na aerodromu i Ivaniću. VUNA steta kaj nisi bio  :( 
Dečki su vidjeli našu livadu i travu i dopalo im se  ;D
Nadam se da ce ovakvih druzenja bit vise ubuduce i nadam se da ce jednom i roštilj past :D ( Vuna,Ti si zaduzen za ukrajinke  :D )

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #364
samo da se zahvalim dečkima na pozivu, druženju i letalištu ;)

čim ponovo složim kompletan fpv za glidera javim se pa ćemo opet malo proletat skupa

(ako nađete mali sivi komad elapora javite :) )
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #365
meni je zao da sam bio kratko. drugi puta treba zarostiljati...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #366
Dajte filmova za ove koji nisu mogli doci  :(

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #367
E ljudi ne mogu vjerovati na kameri nemam ništa neznam što se desilo jer ima neka funkcija da pobriše sve :'(

U svakom slučaju hvala dečkima na super gostoprimstvu i nadam se da bude ubrzo opet ovak nešto
+roštilj i čujem neke ukrainke ;) .

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #368
Ej..krivo mi je ko cucku kaj danas nisam mogao biti s vama...ali neka...vidim da je vama bilo cool a to je naj važnije..biti će valjda još koje druženje ! :'(

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #369
Evo par fotki a videici ce bit kasnije. nazalost nema ih puno jer bas danas su bile prazne sve baterije na svim kamerama  :-[

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #370
E ljudi ne mogu vjerovati na kameri nemam ništa neznam što se desilo jer ima neka funkcija da pobriše sve :'(

U svakom slučaju hvala dečkima na super gostoprimstvu i nadam se da bude ubrzo opet ovak nešto
+roštilj i čujem neke ukrainke ;) .
to ti se izbrisalo zato sto si snimao moj avion koji nije pao :D (inače mene snimaju samo kad padam :D )


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #372
evo prvi video. let sa pticama  ;D (jebiga,jedino je u mobu bilo baterije da se snima)

IG AIR FORCE-IvanićGrad 44


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #374
Gjuro.....ko se to razbil...ne vidi se dobro pilot ?