Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 193036 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #660
....ej Hrvać, dobro došao....osjećaj se kao doma..hehe !

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #661
stigla je i nova ptica u hangar, Nelly-ca je OK

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]




Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #665
MODELARSKI AEROMITING Ivanić Grad 01.10.2011.

   Pozivamo modelare željne druženja na mali picnic i puno letenja na našoj velikoj pisti u Breškoj Gredi 01.10.2011.
   Skupljanje od 11h. pa letenje, klopa i piće itd... Nadamo se lijepom vremenu, a alternativni dan je nedjelja.
Slobodno ponesite i modele za prodaju jer mjesta i za to ima napretek.
   Ovo nam je PRVI put u solo organizaciji pa vas molim najavu dolaska radi lakše organizacije.
                          kontakt   Boris 091/508 47 63  ili PP

do viđenja


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #667
Danas je veliki dan za RC-IG imamo prvu prezentaciju kluba u nasem malom gradu  :) 
Pocinjemo sa izlozbom modela a nakon izlozbe imamo demonstraciju letenja :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #668
Pozdrav, jako lijepi F-16  ;D (imam istog), dođem s njim na miting. Pripazite jedino na montažu ispuha, ja sam morao okrenuti za 180 jer je na full gasu zapikivao nos dole. jako lijepo leti, nije prebrz, sletanje bez gasa, sporo, jedri kao visokokrilac.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #669
Jel' to Dynam F16?
MAK Zapad

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #670
Da


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #671
Hvala. Znaci dodjes do nas u ivanic na miting,kul :D e bas mi je drago jer mene je strah poletit da ga ne ubijem,tak da cu te zamolit tamo da ga pregledas i da napravimo probni let :D
Da gledao sam videice i fakat lijepo jedri i slijece. Joj jedva cekam da ga poletim. E da,si ti mozda ubacio neki jaci setup ili razmisljas o tome?? :D da onak,pojuri malo brze :D
Vidimo se onda na mitingu :)

 

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #672
Jučer smo se prvio put predstavili gradu povodom DANa MODILNOSTI u Ivaniću... Popunili smo štand i prostor oko, a poslije djeci i zainteresiranim roditeljima izveli par "pokaznih" letova na Naftalanu... Krasan dan

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]


http://www.facebook.com/media/set/?set=a.177065932368040.42427.155603184514315&type=1


[attachimg=5]

[attachimg=6]