Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 193167 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #675
Uglavnom momci. Iz gradske uprave su stigle pozitivne reakcije na nasu izlozbu i let :)  pročelnica je prezadovoljna i rekla mi je da ima ideju za prostor  :) 

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #676
Da da dolazim na meeting. Ja sam skinuo kotače (ionak su premali i klimavi) jer na livadi nema asfalta ili betona, slećem na trbuh na travu. Kupio sam od ART TECH-ovog Alfa jet-a pogon, čini mi se da se vrti puno bolje i ima jači potisak, pa bum probao to staviti u F16.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #677
Promo_Flight_RC IG.mp4


...prezentacijski letovi Zagi-ća za građane Ivanić Grada..!

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #678
Da da dolazim na meeting. Ja sam skinuo kotače (ionak su premali i klimavi) jer na livadi nema asfalta ili betona, slećem na trbuh na travu. Kupio sam od ART TECH-ovog Alfa jet-a pogon, čini mi se da se vrti puno bolje i ima jači potisak, pa bum probao to staviti u F16.
ja sam ih isto počupal dole jer na aerodromu nemam gdje ionako sletjeti sa njima.. a imamo predivnu ravnu travnatu pistu,rođena za jetove :)   kotaci budu za neku extricu od deprona :D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #679
Da da dolazim na meeting. Ja sam skinuo kotače (ionak su premali i klimavi) jer na livadi nema asfalta ili betona, slećem na trbuh na travu. Kupio sam od ART TECH-ovog Alfa jet-a pogon, čini mi se da se vrti puno bolje i ima jači potisak, pa bum probao to staviti u F16.
ja sam ih isto počupal dole jer na aerodromu nemam gdje ionako sletjeti sa njima.. a imamo predivnu ravnu travnatu pistu,rođena za jetove :)   kotaci budu za neku extricu od deprona :D

e a ti i heliće letiš? imam trexa 450 bez elektronike,sklapao sam ga iz kita.. budem ga donio pa da bacis oko na njega i pogledas jel sam ja to sve dobro smontirao. zato kaj ono,kakav sam celi smotan ko zna kaj sam ja pošarafio na njemu,a upute su bile od velike koristi,najkorisnije su za roštilj potpalit :D :D :D  nekak nebi htio da (kad struju ubacim)  se razleti na prvom letu i da poubijam pola kluba sa sabljama :D  a cuo sam da lete daleko i probijaju sve zivo i mrtvo  ???

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #680
Nema frke, budem i heli dofurao pa bumo pogledali i provjerili sve. Uzmi locktite (plavi) da ga odmah i rastavimo i sastavimo i pošarafimo kak spada.







Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #687
evo par prvih fotki sa danasnjeg mitinga  :)   nadam se da vam je svima bilo OK i da vam se sviđa naš aerodrom,naravno svi ste uvijek dobrodosli na nasu livadu  ;)
Jos jednom,HVALA svim kolegama modelarima koji su se odazvali...  ;D

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #688
[attach=1]

[attach=2]

[attach=3]

[attach=4]

[attach=5]

[attach=6]

[attach=7]

[attach=8]


...nekoliko fotki sa Jotice...