Skip to main content

Poll

Tko je za da Tareq-u platimo dolazak u HR?

  • Da dao bi 100 eura da doprinesem ideji.
    4 (13.8%)
  • Ne bi dao niti me ne zanima.
    7 (24.1%)
  • Volio bi da dođe ali nemam 100 eura.
    11 (37.9%)
  • Mislim da uopće nebi došao i da mu platimo.
    7 (24.1%)

Total Members Voted: 27

Voting closed: June 21, 2012, 02:01:59 pm

Topic: Evo kralja na djelu (Read 7888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo kralja na djelu

GOBLIN 700 SAB Extreme 3D By Tareq
 
 
Niko ne lete ovako jer "ne može".
 
Definitivno meni osobno najači pilot.
 
Piroflipove i ostale manevre svako može raditi čak i neki od nas tu, ali ovo ne vijerujem da ima još jedan takav na svjetu.
 
Lik imam sam svoju klasu i nema konkurencije.
 
Na ovom videu najače mi je kada ga vrti u krug naopako i kosi travu ali kojom brzinom strašno.
 
A ja tu letim inverted lup i još si mislim kako mi dobro ide.
 
Komentar suvišan.

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #1
Kuiš Majk, kako kome, ja sam svoje već rekao za Tareqa tak da se ne ponavljam ;).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #2
svakome je nešto fora ja bi radije volio ovako letiti nego nekako drugačije stvar ukusa.
Definitivno atraktivno a da je jednostavno bilo bi još takve ekipa ali "nema".

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #3
ovo bi trebalo staviti u posebnu temu "na rubu znanosti" :)

ne zbog helija, to bi se još i objasnilo kako se prkosi gravitaciji i ostalim silama,

ali kak ovaj to vozi, to mi nije jasno...

pričekajmo još par mjeseci dok ga ameri ne otmu i odvedu negdje da vrše pokuse s njim  :)

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #4
Bio video u temi Goblin
Meni je smacktalk ekipa (Bert i Bobby) i Tareq ZAKON! 3 najjača pilota (znam da nisu "najbolji" to je uvijek subjektivno, ali sviđa mi se njihov stil)
Tareq možda nije najprecizniji na svijetu i vjerojatno bi bio pušiona u F3Cu, ali je najjači smacker na svijetu, mislim da nema konkurencije
MAK Zapad

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #5
Pravi je momak! Nema sta  :D :D..ja samo ne kuzim kako ga nije frka, pa ovi iza auta se sakrili ko misevi, a on roka li ga roka. Tko zna mozda jedan dan dodje i na Preljevnicu pa da vidi kak se krsi i lomi, kao da nije kriza  :D

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #6
Eto mala anketica da vidim imali uopče smisla jer ja i nekolicina nas to več jedno vreme pokušava organizirati čak postoje i neke naznake da bi Tareq i stvarno došao čuo sam da je ok čovjek.
Ja jesam za ali sumljam da ekipa ovdje na forumu ima sluha za to al eto vrijedi probati.
MIslim da skupimo oko 1000 ili 1500 eura da bi to bilo dovoljno za kartu i smještaji na 2 dana i nešto za klopu.

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #7
Eto mala anketica da vidim imali uopče smisla jer ja i nekolicina nas to več jedno vreme pokušava organizirati čak postoje i neke naznake da bi Tareq i stvarno došao čuo sam da je ok čovjek.
Ja jesam za ali sumljam da ekipa ovdje na forumu ima sluha za to al eto vrijedi probati.
MIslim da skupimo oko 1000 ili 1500 eura da bi to bilo dovoljno za kartu i smještaji na 2 dana i nešto za klopu.

Evo ja sam definitivno za, ali cini mi se da nas ima toliko da ce svako trebati dati po 300 eurica  :-[
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #8
Mislim, ja ne bi dao, ali me zanima...  :D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: Evo kralja na djelu

Reply #10
da znam ja dobro kavi su ovdje pojedinci na forumu je...li bi si u g....u  za 50 kn.
Al eto šta je tu je.
ovo je iovako samo proba da vidim kako ljudi dišu ali nisam uopče iznenađen.

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #11
Zato Jazavac ode ove godine gdje več bude bilo kakvo natjecanje gdje je dotični pilot pa ću gledati i njega i ostale.
 
 

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #12
mislim da dolazi u bugarsku na leto na neki skup,bar sam tako cuo tako da vam je jeftinije za te pare da skoknete do bugarske,em ga vidite em potrosite pare na sebe :)

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #13
ja  bi puno puno  radije sponzorirao domaču ekipu sa 100 eura pa da mene(i one meni sličnima) malo poguraju u učenju letenja , a ne da financiramo nekoga kome več dobro pune džepove ..... ;) ;) ;)
dx9-xd8-gobac630

Odg: Evo kralja na djelu

Reply #14
Može! Ja sam za! :D
Kupite galon 30% (Rapicon ili Cool Power) u Švagiju i letimo cijeli dan na mom heliju, imamo 2 stanice i trener kabel :)
MAK Zapad