Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 783205 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #180
... pa i nisu normalni. Narucio i platio 4.4. stanje skladista Processing ... i ne zna se kad ce .... a onda na postu hongkong , pa onda  .... Ha, do ljeta valjda  :-[ :'(
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #181
Zanimljivo, kako brzo! 
Ja jucer narucim paket iz UH , kad ono danas postar na vrata i donese paket iz UH (onaj od narudzbe iz 2mj.).

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #182
Zanimljivo, kako brzo! 
Ja jucer narucim paket iz UH , kad ono danas postar na vrata i donese paket iz UH (onaj od narudzbe iz 2mj.).

privikavaju nas da kupujemo kao što cijeli modni svijet kupuje....

sada je izašla kolekcija za jesen i treba se opremiti za jesen....

na ljeto kupujemo za zimu ...

eto ja sam sada uzeo baterija na koje racunam da mi trebaju kad se vratim 1.8 sa godišnjeg....
taman tak budu i stigle
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #183
ovo sad za naruđbe sve su na procesing, kao sele se u veće skladište pa će nakon toga biti brži.
meni stiglo od 18.02 jedan pak prošli tjedan, jedan jučer zajedno sa paketom druge firme iz sigurno iste ulice u kini naručenim 21.03. isti spori ship i mala vrijednost :D  i paketom poslanim utorak sa hvara.
kaj se tiče toga iz hc ću odsad naručivat samo gluposti ili cijele modele, jer dok mi stigne zaboravim za kaj sam to trebao :D
npr baterije su stigle samo mjesec nakon što se razbio model za koji su bile, a turnigy motore kupujte samo za slobodnoleteče modele da vam rade balans, dosta su teški pa možete dugačak rep radit :P

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #184
ORDER DISPATCH DELAY
Dear Customer,
Last weekend we moved our entire inventory, computer system and staff to a new warehouse location.
The new warehouse is much larger and will help us to increase stock variety and volume as well as enable us to hire more staff to ship your orders out faster.
Unfortunately the warehouse move took us 4 days to complete and therefore we are now behind in dispatching orders.
If you have an order that is still processing, please do not be concerned. We will ship it out as soon as possible.

We are now shipping orders and hope to be within 48hr dispatch times again soon.
If you have an order processing now, it will ship within the next few days.
If you place an order now, it will be shipped within 4-5 days.

Thanks for your patience and understanding.

Regards.
Everyone at Hobbyking.com

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #185
jubi... sad budu imali veci asortiman

a vec se prijetilo zadnjih 2 mjeseca da ciste skladište i ne uzimaju robu i da nekaj pripremaju
bogu fala bude to sve dobro samo dok se skubiciraju
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #186
dok se oni zbroje, pa oduzmu  a ima ih par miliona...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #187
Meni vec 10 dana 2 reglera i par sitnica stoje na processing...dok posalju, pa dok dodje taman jedno mjesec dana, a zadnji paket mi je doso za rekordnih 8 dana od narudzbe...prosli mjesec...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #188
Paket od 09.04.2010 stoji na carini!

4/9/2010 9:04:00 AM CROATIA 10004 ZAGREB CARINA Record item customs information (Inb)
Retention reason : Invoice missing

Pa koliko treba da pošalju ono pisamce da si dođem s računom po robu?

Kad god i koji god paket su mi ikada tako zadržali, pisamce je uvijek stiglo za max 2 dana, a sad prođe cijeli tjedan i ništa  :'(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #189
dobro da su naši paketi poslani konjskom zapregom jer bi inace sada moji motori od 5.2.2010 zapeli negdje na aerodromu u frankfjurtu ili cirihu ....


 :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #190
Spada pod ovaj naslov ali nije modelarska oprema.
U pravilu ne bih iznosio podatke nevezane za modelarstvo ovdje ali vremenski razmak je fascinantan pa sam to odlućio podijeliti s vama.

Danas stigao paketić naručen 21.12.2009!!!  ???
Obićan "lenspen" (čistać foto objektiva), cijene 2,8$, isti kakvi se kod nas prodaju po 80ak kunića pa kupih preko e-baya.
Iz Hong Konga je paketić otišao 10.01.2010.
Gdje je pobogu bio 3,5 mjeseca?!?!  >:(

Kao što sam u jednom postu napisao, paketi nam dolaze pješke:

- čovjek u pravilu hoda 5km na sat
- za 10 sati prehoda 50km (znam da je to podosta ali mali kinez će to bez problema odraditi za duplu porciju riže)
- paket je putovao 120 dana
- 50km * 120 dana = 6000km!!!
Taman stigao pješke!!!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #191
Meni je danas stigao mini hdmi na normal hdmi kabel. Stvar po sebi i nije toliko zanimljiva da to nije naručeno 10.1.2010, poslano 14.1.2010 a stiglo evo danas. Da stvar bude zanimljivija odavno sam dobio novac natrag jer je paketić bio "izgubljen". Ajde ovaj put se barem ispltilo čekati.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #192
moji motori i regleri od 1.2 i dalje neki kinez nosi prema zagrebu....
 
vjerojatno je u đepu ovih koji ilealno cekaju transport u HR
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #193
meni su stvari koje sam narucio pocetkom 3 mjeseca dosle početkom 4 mj, a ono što sam naručio krajem 2-og mj....tom ni traga ni glasa...tj otišlo iz hong konga....ali i dalje se nepojavljuje na ips-u...tj nije ušlo u zemlju.I to baš lipo punjač koji mi treba je ga nemam a baterije i model čame...ah  ::)



Djadjo

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #194
Mi uvijek naručujemo sa HeliDirect.
Stigne za 3 tjedna.
Zadnja pošiljka je koštala oko 80Eur, i stigla nam na kućnu adresu?????
Zašto neke pošiljke idu na carinu a neke ne?
Naime, prvi računi su bili manji od ovog zadnjeg?