Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 783113 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1996
moji su u nadiju od 20.12.13 i nikud se ne micu koma za pop, iduce posiljke narucujem iz eu skladista barem ono sta ima.
letim, al nikako da poletim

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1997
Auuu, tek sam sada shvatio.... otočje Fiji je oko 8200 km jugoistočno od HK-a , a mi smo oko 8600 km sjeverozapadno, dakle dijametralno suprotno !  Cca 16.000 km do mojeg paketića na Nandi aerodromu na Fiji-ju ! Fijuu, ako to ikada stigne... doviđenja HobbyKing, bilo je lijepo kupovati!
Da li je netko dobio nešto od Fiji post-a uopće do sada?
idem gledati friski na sharka... :(
Damir


Upsssss, Damir hvala ti na kilometraži, ja neki dan probo preko nekih rout planera izračunat duljinu puta i da mi označi rutu, međutim google maps i još neke slične karte opče nemogu označit rutu niti izračunat duljinu, sad kad vidim tvoj izračun odustal sam krenut da si sam podignem paket. :(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1998
A gle ja mislim da sad kumuje i ona njihova kineska godina malo... meni sa ebay-a jedan item čeka 10. da bude poslan, tako mi je prodavač napisao...


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2000
Evo da podijelim ''novo'' iskustvo sa Vama:
Prije kineske Nove Godine Pongra(from Zagreb) mi je naručio u HK ,dva propelera 10x8x4 (Spitfire Mk 24) ,i gle čuda ''moj'' poštar  je jučer donio obavijest o preuzimanju paketa, iako je,greškom Kineza,  glasio na Roberta Pongračića ali  sa mojom adresom.Poštar je iz Imotskog ,kao i naš Stipe,a oni su svi bistri i pametni  8) ,pa me upozorio da vjerovatno neću moći predignuti paket jer nemam osobnu mog dragog Robija.Danas sam pun zebnje otišao po paket u poštanski ured , pogledao oštro u oči službenika na šalteru,bacio pred njega moju osobnu,a on  mi je odmah donio paket i tutnuo formular za potpis pod nos  ne pogledavši moju osobnu iskaznicu..... ;D....odahnuo sam i odjurio kući.

Pouka.Kada je poštar pametan i drag....poštanski službenik je lijen i podplaćen.....a ja imam više sreće nego pameti.
Lijep pozdrav iz kišnog i tmurnog Splita..... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2001
Mes pa kakav bi to zločesti službenik trebo bit kad bi takvog uglednog i finog gospodina išo provjeravat za podatke i uskratit mu propelere. Prijatelju molim da se objave slike i kakve recenzije kakvi se to Spit sklapa u Splitu.
Živio mi još 100 prijatelju.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2002
Marjane ,javim Ti se tlf...Živio Ti meni 121..... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2003
Ljudi moji,bila tamo nova godina neko duže vrijeme pa tek od ovaj tjedan se radi,svugdje je lijepo pisalo to....a osim toga u Kini je ajmo reć porezna isto malo stisla pa pravi problem paketima sa krivom deklaracijom jer to valjda na pošti kontroliraju pa onda kad zaključe da nevalja vraćaju ovima koji su poslali,pa onda ovi traže drugi način....a sve to na daljinama od po soma I vise kilometara....

ja baš naprotiv mislim da je sad napokon prošla ludnica I od naših božića novih godina I od njihovih a I da su našlei alternativne rute slanja...a I euro skladište HK a ima vise stvari nego ikad(obratiti pažnju da nekih stvari ima u njemačkom a ne nizozemskom skladištu...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2004
Meni jučer došao paket narućen 27.12. a ovaj drugi od 10.01. još nije niti neznam kad će.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2005
Ljudi moji,bila tamo nova godina neko duže vrijeme pa tek od ovaj tjedan se radi,svugdje je lijepo pisalo to....a osim toga u Kini je ajmo reć porezna isto malo stisla pa pravi problem paketima sa krivom deklaracijom jer to valjda na pošti kontroliraju pa onda kad zaključe da nevalja vraćaju ovima koji su poslali,pa onda ovi traže drugi način....a sve to na daljinama od po soma I vise kilometara....

ja baš naprotiv mislim da je sad napokon prošla ludnica I od naših božića novih godina I od njihovih a I da su našlei alternativne rute slanja...a I euro skladište HK a ima vise stvari nego ikad(obratiti pažnju da nekih stvari ima u njemačkom a ne nizozemskom skladištu...

gdje gledaš njemačko skladište, ja smo imam nizozemska i global
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2006
Paket poslan 7.01. dosao je11.02......Sa HK...
Lp,
Alex

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2007
Imam jedan paket poslan s HK International 18.1.2014, no njega nigdje na trackingu http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=LX100263424FJ
Ima li i drugih slučajeva da se paket poslan sa Fiji postom nije pojavio na trackingu mjesec dana?

Čekam na NTM 28xx Accessory pack... jel ima tko za posuditi dok mi ne stigne moj primjerak?  :D Ozbiljno pitam

Paket poslan 14.1.2014 se normalno pojavio na trackingu kroz par dana i jučer stigao.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2008
Nakon skoro mjesec  dana ljetovanja ja Fijiju...moj paket pojavio se u ZGb, e sada, znači li ovaj drugi redak da slijedi jedan posjet carini?
D.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2009
Mislim da ne i meni je tak pisalo pa mi je došlo doma bez carine
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C