Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 785802 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2235
pa ja ću se ranit više sa tim HK, imam otvoren dispute na njihovoj stranici i imaju generički odgovor ako je vezano išta za poštu, odmah odogovore



Hi Tomislav,

You have contacted HobbyKing regarding the tracking of a shipment. While you wait for a personal reply you might be able to check on the progress of your shipment using one of the following websites:

http://www.17track.net/index_en.shtml

http://www.trackitonline.ru/

http://www.gls-intl.com/Tracking.php

If these don't work, don't worry - we'll respond to you asap!

Have an awesome day!

HobbyKing

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2236
Ha ha a kad ti dojde doma onda te rane ovi nasi koji dostavlju
Danas mi postar ( nisam bil doma) uzeo za paket 101,13kn
A na kutiji je od carine da moram platiti 72,13kn, neznam ko mi je zveknul 19kn,ali nisam dobio niti potvrdu niti racun za tih 19kn,
Zvao sam postu u branimirovoj i zaprimili su moju reklamaciju i rekli da ce odgovoriti za 48 sati
Zivi bili pa vidjeli, ja samo zelim  fiskalni racun za 19kn s danasnjim datumom u 13:45
ostalo me ne zanima.
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2237
ja sam jednom pred par godina isto pisao hate mail za te fore, i poslali mi odgovor, kao nisu tehnički opremljeni za izdavanje računa

zadnjih par puta sam tražio račun, pa mi onda poštar, onako preko neke stvari naškraba neku potvrdu da sam platio xy kn

pošta je na razini državne uprave...




Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2238
Gle nema uvjete za izdavanja fiskalnog racuna ali zato mora imati knjigu racuna koja je ovjerena u poreznoj, (znam to jer ju imam u ladici ak ostanem bez struje) a takvu knjigu moze svaki postar imati i ispisat racun,
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2239
naravno da može, ali neće... i može mu biti, dok i njima ne izbiju monopol...

da ne ode skroz u OT, ja evo čekam jedan sa dealextremea od 16.2. naivno nisam na vrijeme pokrenuo paypal dispute...


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2240


Quote
prodaja proizvoda i/ili usluga u poštanskom prometu – ovo izuzeće odnosi se na prodaju proizvoda ili usluga u poštanskom prometu, putem pošte ili drugih dionika registriranih za usluge dostave – kurirske tvrtke. Ukoliko se vrši dostava proizvoda neke tvrtke putem pošte ili kurirske tvrtke koja u ime i na račun te tvrtke vrši naplatu, tada govorimo o prodaji u poštanskom prometu i takav promet ne podliježe obvezi fiskalizacije. Ukoliko ista tvrtka vrši naplatu prije same dostave proizvoda, takav promet podliježe obvezi fiskalizacije.

A drugo je to što uopće ne izdaju račun.

A 29,00kn bi moglo biti što ti je carina naplatila 24,00kn za preporučenu pošiljku od 501-1000g + HP ti naplati dodatno 5,00kn za novčanu transkaciju

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2241
i tako oni meni napisali da zatvorim dispute a ja ljepo sad u inat otvorio claim pa neka sad paypal vidi tko je u pravu tko nije..

Hi Tomislav,

We do apologize for the inconvenience. Upon checking, I have checked your order and i have found that you file open dispute. Please be advised that we won't be able to provide further assistance if the Paypal dispute is still open for your order. I will highly recommend that you need to close the dispute first. Once the dispute is closed, that is the only time that we can take necessary actions regarding your concern. We already have the verification regarding your claim and we are only waiting for you to close the dispute as this is the only thing that is hindering us to provide you further assistance in solving this issue. We are looking forward for your cooperation regarding this matter. Thank you for understanding.Thank you for emailing support, if you have any other questions, please let me know.Regards,Joy P. HobbyKing Support Team


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2243
Meni zadnje dvije pošiljke s RCTIMER došle za 20-25 dana. Zanimljivo da na žutom papiru pisalo zemlja odakle dolazi pošiljka je SWEDEN! Šoping kao BANGGOOD. Šalju iz Kine u *EU i izgleda da ne mogu nam nabiti carinu, samo PDV ako zažele.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2244
Dva paketa bez trackinga naručena sa RCTimer-a naručena 19.03.14 stigla su 11.04.14.
Lp,
Alex

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2245
Jedno pitanjce za iskusne: naručio paketić, platio az južl PayPal-om kad li na računu zaračunato mi 0,80 $ za transakciju preko PayDollar-a ?

Pišem prigovor ili kaj već, a odgovor..eh to treba vidjeti - niti riječi o onome što sam ih pitao. Dakle, mislim da je riječ o automatskom odgovoru kada se otvori ticket.  Ponovio sam u istom ticketu pitanje i - ništa !

E sada, mislim da bi možda trebao otvoriti PayPal dispute, iako osnova bi bila neisporučena roba, no ovdje se radi o naplati usluge konkurentske firme, pa si baš mislim...

Što vi cijenjeni Frikovi mislite o tome (da ćujem i vas prije nego li se osramotim kod PayPalla  :D ), da li je bilo ovakvih 'slućajnosti' ?

Damir

dal vam dolaze paketi ??

Reply #2246
Otvarajte dispute!
Ovo je lagana "necu zvake, ocu kusur" situacija :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2247
I meni se čini da je tako... evo izdvojio slike iz narudžbe gdje se vidi da je naplaćen PayDollar , a da je istovremeno plaćeno PayPal-om...možda da otvorim temicu na grupsima pa trznu ?
Damir


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2248
ja trenutno sam dispute pretvorio u claim da vidimo što će na to reć HK... potvrđeno mi je da paypal radi na mom slučaju jučer..

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2249
Isti slučaj kao kod tebe mini_fly_moriss. I ja cekam od 26/02/2014 pošiljku. HK preko Fiji Posta nikakvih informacija osim da je otpremljeno prema Bih.. Pokrenuo dispute oni ne odgovaraju , pa sam okrenuo na Claim pa nek paypal rješava sa njima