Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 784708 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1410
vidit ću ovih dana šta se dešava, ako budu radili probleme oko jeb... mobitela od 500 kn, otići ću do prijatelja odvjetnika pa da mi objasni šta se može a šta ne, jer ipak smo sad u euroPI  :) samo molim boga da me ne oderu ko jarca :)
Think green, read from screen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1411
Do sada su dolazili računi s naručenom robom a odjednom NE? Zato da uzmu 22 kune. Čekaš 3-5 dana dok korespodencija se odradi... Ako misle uzimati PDV i CARINU neka to odrade brzo ali prilikom dizanja paketa ću platiti. Najviše me nervira čekanje u Zagrebu.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1412
Pripazite kad narucujete paket iz HK euro/nl skladista da nije prevelik.
desilo mi se to da sam narucio paket koji je po HK prosao po velicini, ali gls NL ga ne zeli poslat jer je prevelik. nakon 10 dana natezanja to sam saznao i sad sam poslao zahtjev u HK da povuku paket nazad kod sebe i prepakiraju ga u 2 manja paketa i posalju mi napokon moj paket...

E sad ce bit natezanja sa HK jer su spori u 3 p.m., i u 2 tjedna nisu uspjeli saznat uopce gdje je paket zapeo...
U svakom slucaju ako paket za 15 dana nije kod mene saljem PP dispute.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1413
Pripazite kad narucujete paket iz HK euro/nl skladista da nije prevelik.
desilo mi se to da sam narucio paket koji je po HK prosao po velicini, ali gls NL ga ne zeli poslat jer je prevelik. nakon 10 dana natezanja to sam saznao i sad sam poslao zahtjev u HK da povuku paket nazad kod sebe i prepakiraju ga u 2 manja paketa i posalju mi napokon moj paket...

E sad ce bit natezanja sa HK jer su spori u 3 p.m., i u 2 tjedna nisu uspjeli saznat uopce gdje je paket zapeo...
U svakom slucaju ako paket za 15 dana nije kod mene saljem PP dispute.

Oh, da pazi sa pp dispute, ja sam tako otvorio bio za svoje fatshark koje sam slao u kinu kao RMA i paket je čekao da se pokupi u kini 5 dana. pisao sam na chat mail sve tamo i nakon drksog zatvaranja chata od njihovog opratera i ne odgovaranja na pitanja otvorio sam dispute. eh onda od jednom nakon 1 dan napišu oni da su pkupili paket i da je fatshark pokvaren i preporučaju mi da se zatvori dispute dok ne prođe sva procedura i ja tako zatvorih dispute, i mrcvarili su me do sada punih 2mjeseca dok mi nije odobrena zamjena i čekam da uređaj dođe na stanje u HK skladište. Ako otvoriš dispute ne zatvaraj ga nikako dok ne vidis pare ili dok sve ne bude rijeseno, ja vjerovao hk-u pa sam se načekao. boje se paypala jedino inače su glupi. Kad sve završi napišem post od početka do kraja šta sam sve proživio. lp

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1414
a koje su to pozeljne/nepozeljne dimenzije paketa?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1415
Neznam, al ti mogu rec da 4 aviona u jednom paketu i jos hrpa sitnica ne prolazi :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1416
jeb.... ovo sve, kao žele izbjeć centralizaciju a, onda, najednom sve ide preko ZG-a, mogu crknit dok mi pošalju šta trebam napravit da mi dostave jeb... mobitel  :'(
Think green, read from screen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1417
btw. sad slobodno možemo naručivat preko fedex-a i dhl-a jer ionako će sad sve slat na carinu :D
Think green, read from screen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1418
Je*o te mobitel :D

Nama gori za modele i dijelove, bez mobitela se može ;D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1419
moze objasnjenje ovoga? to je neka nova EU fora s carine? kao narucio sam lamburĐŽinija a ne hobi dijelove pa je roba preskupa...lol

[attachimg=1]
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1420
Prije je bilo pravilo, a zbog EU se vjerojatno nije mjenjalo da robu vredniju od 5000 kuna automatski šalju na špediciju.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1421
saga continues...

odg hobbykinga
Hi Mladen,

Thanks for contacting the HobbyKing Support Team!

We will start an investigation with our carrier to further check the status of your parcel. Rest assured we'll inform you by email correspondence as soon as we possess updates regarding the status of the parcel. Please be informed that investigations typically take 4-6 weeks to complete. Please get back to us after 2 to 4 weeks for any updates, if there is any. We apologize for the inconvenience.

Thanks for emailing support.
If you have any other questions, please let me know.

Regards.
Chris
HobbyKing Support Team
Dont forget to follow us on Twitter and Facebook for discounts and promotions!

koje navlakuse, cekaj da prode vrijeme zalbe PP-u i onda si popusio...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1422
kakvih 5k kn? lol...izgleda da dolazimo na ono pricano kad udemo u EU..iako bi trebalo biti jeftinije, nametnuti ce razorazne glupave daće kako bi nam krali lovu za svoje debele trbuhe. F.U.J!!
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1423
ako nastave ovako srat kakva je procedura sa otvaranjem PP-a u sloveniji ? isplati li nam se to ?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1424
pa ako krenu ovako srat za 200$ pakete uz obrazlozenje HIGH VALUE ITEM a najskuplji u paketu osd za fpv onda ce slo posta imati podosta posla  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.