Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 784768 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1860
izgleda da nas dosta ima problema sa HK-om...
Imam pitanje prije 6 dana sam narucio dosta dijelova sa HK-a i vec 6 dana stoji da je printed, i ne napreduje niti pise da je poslano, znaci smao stoji printed. Par puta sam pitao na live chat o cemu se radi i svaki put isti odgovor kao trebalo bi ubrzo da se posalje...
Zanima me da li je ovo normalno da se ceka ovoliko na slanje ?
Ovisi koji si customer type ja sam Platinum member i mogu reći da sam primjetio pomake u brzini pakiranja paketa za razliku od kada samo počinjao naručivat sa HK ako je sve na stanju u rekordnom vremenu je spakirano i poslano.. a sad pošta i ostalo je druga priča  :-X
e drug ja sam ti amater, prva mi je narudzba..
e jel ti frka da mi kazes koje su ti pogodnosti kad si golden i kad si platinum?

pa ima niz pogodnosti, prva je ta da ti naruđba ima prednost kod pakiranja ispred drugih, onda imaš neke privilegije kod javljanja na chat ali ja nisam primjetio nikakve privilegije kod javljanja jer su me odjebavali na veliko, a ona najbolja privilegija je da na sve proizvode imaš odmah popust od par dolara ako je taj proizvod na toj listi popusta, ti do tog popusta da bi došo moraš čekat na proizvodu pa ti onda se dole pojavi one time offer i tako, platinum toga čekanja nema odmah je popust uračunat tj pokazuje se cijena sa popustom.. do platinum moraš potrošit $$$$ da dobiš status ne znam koliko točno netko možda zna ili piše na hk treba pronać ali ovo je ukratko :)

[attach=1]

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1861
Sad malo istražujem postoji i elite i VIP  :)

Hi guys.
Yes, I just got your bug-the-boss message.
Over 100 orders within 14 months and you will become 'Elite'.
AND/OR
Demonstrate consistent contribution to the HobbyKing R/C Community.

Elite Club;
Our developers have been too busy to finish the functionality because of changes to backend systems such as the addition of warehouses and our own manufacturing which needs its own ERP and project tracking.
The biggest benefit will be access to the end or line items which are usually sold ate giveaway pricing, like $10.00 for a $40 product.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1862
pa drug ti si bas narucivao... nadam se da cu i ja tako kao ti dogurati... Hvala na objasnjenu.
Pozz


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1864
Ja naručio motor s HK europa u Četvrtak , danas mi došlo i to sa shipom bez trackinga
Super
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1867
keš nije problem kad ga se nema!  :D

Keša ima samo je krivo raspoređen
 ;D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C



Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1870
huhuhu, balgo tebi, sretno tebi...
Zelim ti da minimalno jos ovoliko ostvaris ordera


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1872
Ja sam sada baš računao unazad 4 godine sam samo na HK potrošio 3111$, gledam da to neki zapuše u pljugama... A di su još ebay i rctimer :D ovaj financijski izvještaj ne smije doć do cure...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1873
Evo da podjelim nešto sam primjetio na HKu od kada su radili neke promjene na webu pa da se ne iznenadite.

Ne prikazuju se dobro cijene ako ste npr. PREMIUM korisnik.

Pr. kupujete KK2.1 na global warehausu.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__49254__Hobbyking_KK2_1_Multi_rotor_LCD_Flight_Control_Board_With_6050MPU_And_Atmel_644PA.html

Ulogiran sam, dođem na komponentu, ili grupu u kojoj se nalazi i vidim cijenu od 34.74.
Kada ju stavim u košaricu ili putem searcha potražim dobijem 29.99 što je uredu.

Ovo sam jučer prijavio HKu, a vi se namojte iznenadite ako vam se neke cijene čine veće nego obično.

Probao sam ovo a IE i Cromom i brisanjem js cachea ali isto se događa.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #1874
Danas dobijem novi info za paket sa HK.pogledajte datum i godinu u drugom redu.Ocito im ne radi info sa Fiji kako treba

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2