Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 784710 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2265
5.5.2014. 18:56:00   SINGAPORE   SINGAPORE S05   Insert item into bag      
8.5.2014. 19:43:28   CROATIA   ZAGREB 10003   Receive item at office of exchange      
9.5.2014. 9:35:22   CROATIA   ZAGREB 10003   Insert item into domestic bag      
9.5.2014. 14:05:14   CROATIA   10712 Zagreb PKP   Receive item at delivery office      

Naručeno 30.04
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2266
Svašta je moguće,čujem imali su direktori sastanak pa uzeli bolju poštu......a ja naručivo baterije iz njemačke pa na veliku količinu ispalo 44 eura dhl...skupo al kad se podjeli I nije...a brže nisam dobio ništa,tak bi to trebalo izgledati

2014-05-10 16:09, Croatia, The shipment has left the import parcel center in the destination country.
2014-05-10 14:25, Croatia, The shipment has arrived in the destination country
2014-05-10 03:10, Feucht, Germany, The international shipment has been processed in the export parcel center
2014-05-10 01:17, Feucht, Germany, The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: )
2014-05-09 20:14, Osterweddingen, Germany, The international shipment has been processed in the parcel center of origin
2014-05-09 19:01, --, The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
2014-05-09 11:18, Germany, The shipment has been picked up

UPLATIO SAM
2014-05-09 10:09
A POŠILJKA POKUPLJENA I POSLANA
2014-05-09 11:18!!!!!
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2267
imo bi ih kod sebe da me nije vikend zakačio u 2 dana....adios Kopterworks sa bankovnim forama I skupim cijenama,na 8 baterija izašlo jeftinije 185 eura neg kod njih....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2268
Koje si baterije uzimao kod njih?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2269
najbolje....GensAce 4S 16Ah..
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2270
Možda mi je promaklo...
Kod koga si ono uzeo batke jeftinije?


Sent on the road from my iPhone feat. Tapatalk
Multirotor FTW!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2271
Kolko u prosjeku treba da ocarine paket? U četvrtak se pojavilo na carini. Sutradan sam dobio pisamce da im pošaljem račun. Poslao im račun na email, dobio potvrdu i od tada stoji status od četvrtka

http://ips.posta.hr/IPSWeb_item_events.asp?itemid=RQ215556563SG&Submit=Submit

Znam, strpljen spašen-

Ali eto, pitanje glasi;
Kolko Vam se u prosjeku zadržala roba na carini?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2272
Najviše par dana. Ali i moj paket je na carini sad pa se valjda na njega koncentriraju pa će onda tvoj zbavljat...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2273
Meni je trajalo 2 dana otkad sam dobio EORI.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2274
Bedasto pitanje. Jel treba izvaditi EORI broj?
U dopisu traže samo PCP, broj pošiljke i račun.

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2275
Bas bedasto :)
Naravno da treba izvadit broj. (Bar po onom sto ja znam a i rekli su mi - zvali iz spedicije)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2277
Bas bedasto :)
Naravno da treba izvadit broj. (Bar po onom sto ja znam a i rekli su mi - zvali iz spedicije)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa evo, Mario mi sada kaže da nije vadio EORI broj i nije ima problema sa carinom.
Si išao osobno po EORI ili si slao poštom?

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2278
Rijesio sam sve putem maila i faksa, ne pada mi na pamet da trosim svoj benzin da bi nekom dao pare :D

Ne znam ja kako je on i ostalo znam da sam ja morao izvaditi broj kod carinjenja. Ako ti ne trebaš, super (iako sumnjam u to)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2279
Danas stigao paket iz DXa..... naručen 10.01.2014.... 4 mjeseca je putovao.


u međuvremenu sam se prepisivao i dopisivao sa njima i u ni jednom trenu im nije palo na pamet da mi ponovno pošalju drek koji sam uzeo za 12$ jer ko mi je kriv kaj nisam uzeo preporuku.
redovno uzimam odande i nikad nisam tako dugo čekal.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe