Skip to main content

Topic: Manje poznate modelarske vještine... (Read 24740 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #45

 Dok sam pisao kod tebe je bilo 06.38 sati a kod mene 23.30
sedam sati ides ISPRED mene,

Zvonko je inace Jedrilicar i leti u Livnu kao i vecina splicana,
Modelarstvom se bavi vec dugo i kako mi je rekao u zadnje vrijeme najradije leti "DIMONU" sa 4 takt Motorom,

Pozz, Iv

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #46
Dear Iv,sorry sasvim sam zaboravio da si u zemlji hrabrih Indijanaca,ako Zvone leti u Livnu onda se moramo znati..tu i tamo letim sa nekoliko naših jedriličara (full size-privatne letjelice),pa ću ga kontaktirati i pozdraviti.Želim Ti ugodan dan i sve lijepo. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #47
Dear Iv,sorry sasvim sam zaboravio da si u zemlji hrabrih Indijanaca,ako Zvone leti u Livnu onda se moramo znati..tu i tamo letim sa nekoliko naših jedriličara (full size-privatne letjelice),pa ću ga kontaktirati i pozdraviti.Želim Ti ugodan dan i sve lijepo. 8)




Vlasnik, Rukovodioc  Jedrilicarskoga Kampa u Livnu je moj stari Klupski Prijatelj iz AK  "Rudi Cajavec" u Banja Luci
a Zvone je stalni Gost i vecinom leti Blanika,

Ako sretnes Kristu prenesi mu pozdrav od Zeravca,
tako me svi bliski oslovljavaju.

Pozz  Iv

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #48
Sve razumio,hvala, bit će samo da se popravi vrijeme :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #51
a neš ti problema sletit jedrilicu naočapke ili ulovit termiku sa jako lakom joticom u onakvim uvjetima...


Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #53
Tko je bio jučer ne travici mogao je vidjeti uživo čukca na leđnom letu. Herman ga okreće na 2m od zemlje na leđa - istina i posadio je jednog ali to pripisujemo smetnjama  ;D

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #54
Ja ne razumijem, nikad pilot nije kriv, uvijek smetnje, ili neke tamo geo neznamvećkakve oluje.  ;D ;D



Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #57
, ali opasno je to sunce majku mu njegovu...
Da, opasno je i zaista ometa neke komunikacija. Ne tvrdim da je to izazvalo probleme multirotorima, samo navodim odavno poznate čunjenice:

pogledati ovdje

D.
da to nam govori koliko je zemlja posebna, imamo vlastito magnetsko polje koje nas štiti od ovih sranja... da nema zemljinog magnetskog polja koje nas zaštiti od sunčevih oluja bili bi ozračeni i svi pocrkavali, kako kaže wiki neki su gradovi ostajali bez struje, u telefonskim žicama se inducirala struja za vrijeme magnetskih oluja. svakako fascinanto je kako je zemlja osmišljena da se brani od svega jedino od nemarnog čovjeka se ne može obranit koji ju uništava.

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #58
Dobro i ko ce mi na kraju posudit skupu joticu da snimimo kak ju razbijam inverted :D

Odg: Manje poznate modelarske vještine...

Reply #59
Dobro i ko ce mi na kraju posudit skupu joticu da snimimo kak ju razbijam inverted :D

Naci cemo joticu dojdi u Prelog
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C