Skip to main content

Topic: Nocni let... (Read 2305 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Nocni let...

Reply #1
Nekada se cuga nosila.van a sada nose helice ;)

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: Nocni let...

Reply #3
Bili smo malo preparirani, al' su me nagovorili da idem letit s bratićevim helijem na malo nogometno igralište, bilo je full zabavno :D
BTW nosili smo i cugu i heliće :D
MAK Zapad

Odg: Nocni let...

Reply #4
Probao i ja jucer ali sa avion,bez ikakvog osvijetljenja,umalo krsem zavrsilo jer sam ga naopako okrenio i nisam uspio skuzit kako stoji,al uspio sam ga okrenit i sletit u komadu  :D
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Re: Nocni let...

Reply #5
Vec vidim
Petak navecer frigo sa pivom, kofer sa alatom i agregat za struju i odgovor draga dolazim brzo, pa znas da je preeeevruce po danu za letiti a sutradan u novinama naslovnica " iznad grada nepoznati leteci objekti" 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nocni let...

Reply #6
Probao i ja jucer ali sa avion,bez ikakvog osvijetljenja,umalo krsem zavrsilo jer sam ga naopako okrenio i nisam uspio skuzit kako stoji,al uspio sam ga okrenit i sletit u komadu  :D

Znači bilo je uspješno!

Vec vidim
Petak navecer frigo sa pivom, kofer sa alatom i agregat za struju i odgovor draga dolazim brzo, pa znas da je preeeevruce po danu za letiti a sutradan u novinama naslovnica " iznad grada nepoznati leteci objekti" 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Sounds legit, I'm in!  :D


Joj e, ne smijem vam niti govorit kaj smo Mirac i ja prošle zime radili s helićima, di i kak :D
MAK Zapad