Skip to main content

Topic: 3D masters - avantura pocinje (Read 14999 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #61
To si stavio zato kaj si u kadru :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #63
napokon su pokazali nekaj kaj i ja znam  ;) ;) .. puff
dx9-xd8-gobac630


Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #65
Mikado, Gaui, SAB, pokoji Compass, Synergy, čini mi se da će Align zbog samouvjerenosti krenuti Thunder Tigerovim stopama, misle da drže Boga za jaja.. Ne razvijaju ništa, kopiraju repove i glave i to prodaju kao apgrejde, 3GXe ekipa vadi iz kitova prije nego počne slagat heli, nemaju više niti bogznakakve team pilote, Szabo je na istom nivou otkad  znam za njega, ostali su skoro pa anonimusi..
Zanima me tko sljedeći preuzima palicu, izgleda da stvarno Gaui, još da malo srežu cijene i svi sretni :)

Jel' stvarno bilo tak malo Aligna ili ih nisu snimali za ove promo videe?
MAK Zapad

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #66
Mikado, Gaui, SAB, pokoji Compass, Synergy, čini mi se da će Align zbog samouvjerenosti krenuti Thunder Tigerovim stopama, misle da drže Boga za jaja.. Ne razvijaju ništa, kopiraju repove i glave i to prodaju kao apgrejde, 3GXe ekipa vadi iz kitova prije nego počne slagat heli, nemaju više niti bogznakakve team pilote, Szabo je na istom nivou otkad  znam za njega, ostali su skoro pa anonimusi..
Zanima me tko sljedeći preuzima palicu, izgleda da stvarno Gaui, još da malo srežu cijene i svi sretni :)

Jel' stvarno bilo tak malo Aligna ili ih nisu snimali za ove promo videe?

Ma Outrage je zakon.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

 

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #67
Ne, Outrage je u govnima i izgleda da se gasi, prije 3D mastersa ih je napustio i Tareq, Bert se zaposlio kao nekakav menadžer i team pilot, ali ekipa se svugdje žali na quality control i stripanje zupčanika (i to apgrejdanih), itd. itd., novi model nisu izdali već dugo vremena, na (značajnijim) natjecanjima ih uopće nema, više ni Charlie ne razvija za njih...
HeliDirect je sve prebacio na Goblina, tak da se meni čini da će Outrage crknut, kitovi idu za parsto dolara na eBayu, znači da se valjda i rješavaju starih zaliha
Ali ti nisi uopće shvatio kaj želim reći, a to je da je nekad Thunder Tiger svima dao pljusku kad je došao s jeftinim Raptorom, nakon toga je Align dao pljusku Thunder Tigeru s jeftinim T-Rexom, a sad stoje na mjestu, niš ne razvijaju, kopiraju od drugih i u ničem nisu najbolji. Evo kad već spominješ Outrage - nedvojbeno leti bolje od Aligna (čitaj helifreak ak meni ne vjeruješ) i ima bolja rješenja, a opet firma tone. Ne kažem da će Align propast (ni TT dosad nije propao, nekim čudom su još živi), nego izgleda da je vrijeme za "neke nove klince"
Outrage je drek, problem je kaj je Align još veći drek :D
Ne znam zakaj si to primaš srcu?

BTW ja ću si uzet još jednog Outrage-a iako sam svjestan da "ne valja" - jebiga za Goblina nemam para
MAK Zapad

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #68
Ne, Outrage je u govnima i izgleda da se gasi, prije 3D mastersa ih je napustio i Tareq, Bert se zaposlio kao nekakav menadžer i team pilot, ali ekipa se svugdje žali na quality control i stripanje zupčanika (i to apgrejdanih), itd. itd., novi model nisu izdali već dugo vremena, na (značajnijim) natjecanjima ih uopće nema, više ni Charlie ne razvija za njih...
HeliDirect je sve prebacio na Goblina, tak da se meni čini da će Outrage crknut, kitovi idu za parsto dolara na eBayu, znači da se valjda i rješavaju starih zaliha
Ali ti nisi uopće shvatio kaj želim reći, a to je da je nekad Thunder Tiger svima dao pljusku kad je došao s jeftinim Raptorom, nakon toga je Align dao pljusku Thunder Tigeru s jeftinim T-Rexom, a sad stoje na mjestu, niš ne razvijaju, kopiraju od drugih i u ničem nisu najbolji. Evo kad već spominješ Outrage - nedvojbeno leti bolje od Aligna (čitaj helifreak ak meni ne vjeruješ) i ima bolja rješenja, a opet firma tone. Ne kažem da će Align propast (ni TT dosad nije propao, nekim čudom su još živi), nego izgleda da je vrijeme za "neke nove klince"
Outrage je drek, problem je kaj je Align još veći drek :D
Ne znam zakaj si to primaš srcu?

BTW ja ću si uzet još jednog Outrage-a iako sam svjestan da "ne valja" - jebiga za Goblina nemam para

Ma ti robi puno baljezgaš brate. No, to nije nikaj novo. Nemoj to primat srcu :).

E da... bilo je Aligna (po Majku). Samo kaj Align nema tolku potrebu za promocijom što je logično... A diskusija u rc svjetu je da su svi tu negdje... X7 700E Goblin700 KDS ... Jedino Mikado još uvjek radi na svojoj 700-tki da je nekak olakša.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #69
Bez brige, nemam ja tih problema  ;)
MAK Zapad

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #70
outrage je bio ja mislim jedan ali neznam tko ga je letio.
Definitivno ove godine je team gaui bio najači sve se crvenilo od njih.
X7 kojemu je uz bok KDS su trenutno u klasi 700 najagilniji helikopteri ako izuzmemo sab tj goblina.
Align ih sljedi ali je tromiji isto kao i mikado.
 
Makar ja mislim da to sve velike veze i sa samim pilotima.
 
Trenutno ako očeš imati pilu i pol koju možeš trgati do mile volje onda ili x7 od gauia ili kds 700 oba su divlji i relativno jeftini u odnosu na druge.
Align super leti ništa se ne raspada u zraku bar se nije raspalo a nije da ga nisu trgali ako zanemarino što se na jednom skurio y kabel koji povezuje 2x6s.
ICE od castela se niti jedan nije niti ugasio niti izgorio koliko sam vidio, znam da se jedan kontrolnik zblesirao tj gasio se odma nakon poletanja ako se ne varam neznam šta je bilo i to je to.
 
Ljudi nemojte se zamarati koji helikopter sam treba letit i vježbati treba još puno mlika i žganaca (palente) na hladno popit i pojest da dođemo blizu tome da razmišljamo oče li helikopter izdržati ili ne vijerovatnije je da ćeš ga prije razbit nego da će se raspast.
 
Glavni problem je što mi kada helikopter padne onda to izgleda ovako:
 
uh dobro sam prošo iskivila se samo glavna osovina, zubčanik i sablje super.
 
A ostalo je sve ko dobro.
 
Od takvog naizgled nikakvog pada ode toga dosta više ali mi naravno letimo dalje pa onda imaš na forumu:
 
sve sam promijenio a rep mi se trese.
Zašto?
Eto zato jer nisi sve promjenio šta se oštetilo.
Samo da napomenem ležaji odu skoro svaki put od onih na motoru do repnih i glavnih.
 
Ekipa ide se letit da šalabajzamo?
Meni se na helikopteru uhvatila prašina morati ću ga bacit u kadu na pranje ne ide dolje više.
Idemo u subotu na letenje?

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #71
Ma sve je to dobro, ima mahera koji jebački lete i stare Raptore, ja pričam o ovome s komercijalne strane, čini se da Align na natjecanjima više nije toliko popularan, valjda misle da im takva promidžba više ne treba toliko a to firmu vodi nizbrdo. Kad su zadnji puta razvili nešto svoje što je unaprijedilo hobi?
Ja sam za livadu, ali samo avioni su mi letni :)
MAK Zapad

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #72
Pa koliko sam vidio tamo je bilo robbe alig iz njemačke pa je bio align iz koreje to je onaj kosooki sa kojim sa se slikao, ona cura jedna jedina koja leti letila je sa alignom sinkroletovi čak 3 aligna od jednom.
 
Bilo ih je bar jedno 10 pilota koji su letjeli za align koji su se natjecali u expertima i masterima.
Align će uvjek biti konkurentan jer je velika firma koja proizvodi dobre helikoptere pokriva sve veličine, 90% dučana diljem svjeta ima djelove za njih što je jako bitno.
 
A lete super ćak bi se usudio reči da je align 700 agilniji od mikado 700 po onome sta sam vidio alopet to je do pilata do pilota ali pobjednik je vozio mikado.
Vijerovatno da je vozio align bio bi align.
U ostalom koga briga za firmu dali propada ili ne bitno je da ima djelova.
To i je jedan od razloga zašto imam align ima djelova posvuda nisu toliko skupi helići su super i uvjek če dolaziti novi koji mislie da će sa jednim modelom napravit posao i sa visokim cijenama ali to baš ne šljaka.
Trebo si biti tamo pa ćut kada ke komentator pitao jednog od šefova iz mikada koliko godišnje prodaju helikoptera?
A ovaj odgovori dovoljno, a ovaj ga opet koliko dovoljno a on opet dovoljno.
Align niko ne pita ništa jer se zna da godišnje proizvede više helikoptera nego sve firme ukupno.
 :)

Odg: 3D masters - avantura pocinje

Reply #73
Pa koliko sam vidio tamo je bilo robbe alig iz njemačke pa je bio align iz koreje to je onaj kosooki sa kojim sa se slikao, ona cura jedna jedina koja leti letila je sa alignom sinkroletovi čak 3 aligna od jednom.
 
Bilo ih je bar jedno 10 pilota koji su letjeli za align koji su se natjecali u expertima i masterima.
Align će uvjek biti konkurentan jer je velika firma koja proizvodi dobre helikoptere pokriva sve veličine, 90% dučana diljem svjeta ima djelove za njih što je jako bitno.
 
A lete super ćak bi se usudio reči da je align 700 agilniji od mikado 700 po onome sta sam vidio alopet to je do pilata do pilota ali pobjednik je vozio mikado.
Vijerovatno da je vozio align bio bi align.
U ostalom koga briga za firmu dali propada ili ne bitno je da ima djelova.
To i je jedan od razloga zašto imam align ima djelova posvuda nisu toliko skupi helići su super i uvjek če dolaziti novi koji mislie da će sa jednim modelom napravit posao i sa visokim cijenama ali to baš ne šljaka.
Trebo si biti tamo pa ćut kada ke komentator pitao jednog od šefova iz mikada koliko godišnje prodaju helikoptera?
A ovaj odgovori dovoljno, a ovaj ga opet koliko dovoljno a on opet dovoljno.
Align niko ne pita ništa jer se zna da godišnje proizvede više helikoptera nego sve firme ukupno.
 :)

Bravo Majk!
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Re: 3D masters - avantura pocinje

Reply #74
+1 lajk :-)