Skip to main content

Topic: pomoc oko dijelova (Read 26382 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #45
Imam iso takvog,radi ok ,samo šteta kaj ne mjeri veču amperažu. :D
Robert

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #46
za sada ce me zadovoljiti :)) hehehe a kasnije cemo viti oce li biti jos jedan brodic :)) po imenu mystic c5000 ;)

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #47
evo decki stigle sve komponente za brodic jucer sam ga nabrzinu bacio u kadu cisto da bacim test da vidim koliko struje povlaci no u tom pokusaju sam skoto brod potopio jer toliko virova radi da jednostano to nece ici u kadi :))) moram cekad dok ozdravim pa cu ga u more sprobati baljda nece raditi balove ;)

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #48
evo decki stigle sve komponente za brodic jucer sam ga nabrzinu bacio u kadu cisto da bacim test da vidim koliko struje povlaci no u tom pokusaju sam skoto brod potopio jer toliko virova radi da jednostano to nece ici u kadi :))) moram cekad dok ozdravim pa cu ga u more sprobati baljda nece raditi balove ;)
ajde samo ti ozdravi :) da ga sto prije vidimo kako ide ;D

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #49
a evo ubacio koji lekadol u sebe i sada idem bateriju smistiti unutra i provuc cijevi za vodu

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #50
hehe,koja je tezina spremnog za  voznju?

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #51
a bit je oko cc 2,5 - 3 kg

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #52
to je taman neka granica.

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #53
a drvenjak je presvucen plastikom tako da nemoze lakse :) sam brod ima oko 1 - 1,5kg

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #54
ma po meni je to ok,e sad iskusniji clanovi znaju bolje :D pohvala za samogradnju i izgleda mi jako ljepo :)

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #55
evo decki pao je prva voznja osjecaj je bio jeben jer znas da si to izgradio od same nule nisam jos testirao puni gas vec samo do pola i na pola gasa mi se dogada da mi prova ide dosta gori doli jel to treba dodati gasa da to prestane ili ???

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #56
da,sistem ti je isti kao kod pravih glisera-dok nejdu puni gas pramac(prova) im je dosta visoko no kad das ful gas on se mora ispraviti na vodi tj.glisirati po povrsini vode.
kad budes mogao nabaci koji video da vidimo kako ide :)

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #57
evo decki pao je prva voznja osjecaj je bio jeben jer znas da si to izgradio od same nule nisam jos testirao puni gas vec samo do pola i na pola gasa mi se dogada da mi prova ide dosta gori doli jel to treba dodati gasa da to prestane ili ???

Može i nemora biti,nebuš tak dugo znal dok ga ne spizdiš ful gas,a isto tak ti može biti i CG u igri.
U mom slučaju je skakal i van iz vode,samo sam premjestil baterije bolje napred i sve ok.
Robert


 

Odg: pomoc oko dijelova

Reply #59
Pomakni cg prema napred,to bi trebalo riješiti problem. ;)
Robert