Skip to main content

Topic: Što kažete na ove batke  (Read 2800 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Što kažete na ove batke

Reply #1
Imas takvih na ebayu za par dolara.navedeni kapacitet nije istinit.te baterije ne vrijede nista

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

Odg: Re: Što kažete na ove batke

Reply #2
Imas takvih na ebayu za par dolara.navedeni kapacitet nije istinit.te baterije ne vrijede nista

znači smeće. jel imaš neki primjer, marku batke što da gledam...mislim za početak mi treba, ne treba bit nešto preskupo

LP

Leo Vince



 

Odg: Re: Što kažete na ove batke

Reply #5
http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=170660333122&index=0&nav=SEARCH&nid=25187924770

Sanyo eneloop 8 kom za 20$.dobis odlicne baterije za male pare ili ugradis liion.

Iz stare laptop baterije iscupas lion baterije koje su jos ok, ugradis u stanicu i zaboravis na punjenje iste.

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

te mi se čine oke a cijena je odlična....samo što na tvom linku s ebay-a "Not Available to Croatia, Republic of (Hrvatska) "

pokušat ću nać da shipping da ima za RH.....


ako itko ima još kakav koristan savjet, slobodno neka kaže  :)
Leo Vince

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #6
Slazem se sa "Race".

I ja sam dugo koristio eneloop batke i stvarno su jako dobre. ;)

lp, Aleksandar.
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #7
nikako ne uspjevam nać za 20$ 8 komada od 2000 mAh (osim tog gore linka, koji nema shipping za RH)

ima za 17$ 8 komada, al su 1000 mAh
Leo Vince

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #8
hmm :-[

ja sam svoje u ducanu u austriji kupil tak da neznam di se mogu najpovoljnije kupiti na ebayu

lp,Aleksandar.
MiniPet 4 channel quad :: Hype WoW! :D

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #9
Ima kod mene u firmi, 1900 mAh za 23 kn + PDV

Sanyo eneloop HR-3UTGA -AA 1xNiMH 1.2v/1900mAh 14*50mm Japan

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #10
super cijena!

inace maksimalni kapacitet nimh baterija je 2700 mah.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Što kažete na ove batke

Reply #12
zar lap baterije nisu cca 20tak V? a stanice nekih 12V...hmmm  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Što kažete na ove batke

Reply #13
pa nisu ni nase 3s baterije od 11,1 voltu napravljene od samo jedne celije vec ih ima 3.

li ion baterije imaju 3,6 volta po clanku sto ispada da nama trebaju 3 clanka istih za stanicu ako stanica radi na 12 volti.
struja zakon, nitro USTAV