Skip to main content

Topic: FPV quad made in Croatia (Read 68421 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #135
ma onaj stari prvi kk je bio zakon jbt kad se sjetim to su bili dani :D Meni je to bilo zakon ali s njime se nije islo da se model ne vidi a boga mi ni u zrak kao s ovim danas. Jedino sto se naucis letit jer tamo nije bilo toliko pomoci kao ovi danasnji kotroleri.  Ovi danas kontroleri sto dalje sve bolji doslovno sami lete. nazu moze letit svako jer to leti samo. Sto se tice fpv dobra je ako odes dalje ili ispadne iz dometa ode u faile safe pa se vrati. Do sada nisam letio fpv ali planiram krenit, jer mi se cini to kao zanimljiva stvar. Naravno nebi ja isao na neke rekorde ili letio na mjestima gdje to opasno za druge. Imao sam jedan let i to je bilo oko 1km-2km cca i to preko laptopa niko sretnije od mene osjecaj je preheben, s tim da sam letio to u selu iz barake svoje koja je izmedju dva sela te nema nista u blizini te da i padne moze samo pasti na oranicu/sumu ili potok. Prvenstveno bi letio na takvim lokacijam gdje bi se ispraksao a i gdje nebi mogao napraviti sranje :D ako se sta dogodi otkaze ili sta vec. Kad se sjetim kk letio i ucio se na livadi na aeodromu gdje nema nista u blizini samo cistina padao popravljao dok se nisam istrenirao a onda krenio letiti po parkiralistima i po mjestima u gradu  ali i dalje prvenstveno gledajuci da ne ugrozim sigurnost nekog ili neceg.
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #136
Evo fpv jazo dobio upgrade:
 

 
Sada još ako bude snimao kako veliki super.

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #137
Svaka čast autoru ma tko bio  :D , neću spominjati ono ZNA SE ( moglo bi se krivo protumačit )

Činjenica je da postoje oni modelari koji razvijaju - se razvijaju i trolovi, sve ostalo je forum  ;) .

Bravo Majki

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #138
još samo da puknem video i to je to nadam se da ču ovih dana to sklopiti  :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #139
Ja bi takav frame :) kad ga skompletiras javi cijenu na pm

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #140
cijena će biti ista kao i prva varianta.
A gimbal se plača odvojeno po želji se može stavtiti i drugi gimbal ne mora biti moj. :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #141
Onda samo javi kad ce bit u prodaji :), a za gimbal vrlo rado bi i njega jer vidim da radi odlicno, samo treba €€€  :'(

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #142
sada lagano sastavljam nadam se da ču uskoro testirati kako radi i poslikati kada je sve složeno.
Budem stavio slike i video ovdje kada sastavim i poslikam i naravno malo letuckam u jazz stilu. :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #143
Evo kako sam reko danas sam sastavo sve na brzinu.
Ništa nisam mjenjao na rc jazi samo gornje 2 ploče odšarafio 4 sarafa i stavio gornji dio sa gimbalom.
Iznimno sa mzadovoljan na snimku s obzirom da su mi 2 propelera poprilično odlomljeni vrhovi pa dosta krak vibrira i utječe na letnesposobnosti kk2.
No bez obzira na to rc jazo je pokazao da radi i ovako.
Uvjeren sa mu to da će raditi identično kao i na okti uz naravno manju brzinu je mali quad ne može viš od 70 do max 80 kmh
Ali stabilnost snimke će biti definitivno identična.
Ovo je prvi testni video kada stavim propelere i podesim kk2 jer je ovo snimano sa 1,2 softwerom koji je lošiji i dosta nemirno leti .
evo pra slika i video.













 
Evo i prvi testni let danas odrađen navrat nanos jer je kiša počela padati
Konkretan video tek sljedi sada sam ovak u gužvi :) 
 
FPV JAZZ QUAD + alex moss First test
 

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #144
eto kako sam na tubeu napisao.. svaka cast!  leti ko veliki   ;)


kak je s trajanjem batke?  jel puno utjece zbog tezine ili je zanemarivo?

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #145
Snimka je mrak, svaka cast Majk  8)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #146
Drago mi je da vam se sviđa.
Koliko leti nemam pojma pošto me kiša poterala.
Al koristio sam 5000 4s materiju ima dosta sange sa njom za normalno letenje ne može baš da juri 100 na sat.
Budem stestirao sve i naravno satavo novi video jer ovo je bilo navrat nanos a i kiša me zeznula :)

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #147
Ja nemam rijeci za to kaj radis, osim Respekt.
Frendu sam pokazao filmek i dobio si komentar... "j***te, ko po tracnicama" ... nije znao o kojoj/kome/cemu, napravi se radi.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #148
Ma frende pogledao sam milion filmica na jubitou I nema quada koji moze ovako snimat, nema sanse, a i hrpa hexi I ostalih letecih monstruma se mogu sakrit. Kad uleti neka lova Majk odmah uzimam to tvoje cudo od gimbala da upgradeam svoj jazu

Odg: FPV quad made in Croatia

Reply #149
Kao i Stefano ,tako sam i ja oduševljen...a nemam pojma kako i što to radiš i postižeš....strah me je i pitati koliko košta baš ova tvoja letjelica,bez Aurore9 ?!
čestitke i dobru zabavu želim.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes