Skip to main content

Topic: Rc motor od flakserice (Read 43315 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #75
Unutra nemaš ništa osim jedne pregrade sa hrpom rupica i ne treba to vaditi van, a uostalom probaj pa tko zna.
I meni su govorili da oprema za vrt ne leti, pa sam im dokazao drugačije, još da mi je upogoniti ženinu metlu da poleti, to bi bio posao  :) .
Danas mi je javio tokar da mi je gotov motor od minibike-a, kada ga dobijem pošaljem slike.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc


Odg: Rc motor od flakserice

Reply #77
Miso nek ti bratic vidi u njemackoj u hobi prodavnici auspuh za 26 ccm  samo mu daj mjere rupa sigurno neki pase jos bi bolje bilo u tim istim prodavnicama da ti nadze pitch bison pote za benzinca

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #78
nije ni to losa ideja, morat cu ga pitati, raszmisaljao sam ja da kupim takav auspuh za 26ccm, ali je sranje sto nigdje nepise razmak rupa, pa se bojim da mi nepase, nisam onda nista napravio!

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #79
javi mi koji je razmak ti rupa i mjere izduvne rupe na motoru. mogu ja ovdje provjerit koji ti pase


Odg: Rc motor od flakserice

Reply #81
ako i ne pašu rupe najmanji problem je napravit prirubnicu

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #82
Evo stigao motor pocketbike-a 43ccm od tokara, sada još staviti paljenje i probati. Elisa mi izgleda ogromno :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc


Odg: Rc motor od flakserice

Reply #84
evo došo i moj od tokara motor je od flakserice stihl 28ccm gore je prop 17*7 i težina je 1610g valjda će funkcionirat. Namjeravam ga stavit na space walkera raspona 234cm.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #85
HEBOTE PA TO IZGLEDA KAO ORIGINAL svaka cast kolega  ajdposalji sliku i modela,, kako si uspio naci auspuh za taj motor??
i daj mi molim te link spinera za taj prop, da znam odmah i to naruciti uz prop

Odg: Rc motor od flakserice

Reply #86
nemam slike model je tek u izradi prije 2 godine sam napravio manjeg od 160cm sa motorom od 7.5ccm i letio je odlično (školski) pa sam se sada odlučio na orginala. Auspuh je pits za 50ccm rupe su mu šire za 2mm pa sam ih malo povečo i sada sve paše
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm


Odg: Rc motor od flakserice

Reply #88
Prop je 20x10, tokar nam je radio tri motora, meni, kani i kolegi gromu, i meni nastavak za elektro starter i uzeo nam sve skupa 200kn.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc