Skip to main content

Topic: CLIK EVO 3 (Read 2285 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CLIK EVO 3

Napokon sam zavrsio ovog depronca (indoor klase F3P ). Nista gore nisam slago od ovog modela, izgleda jednostavno ali zivce mi je vadio od pocetka. Nikad vise :) Posto sam laik za elktroniku stao sam kod programiranja motora sa karticom sto sam dobio uz setap ili kako to vec ide nemam pojma sta dalje. Sve sam spoio kako treba I STA SAD  :D :D?
Imam jednu jedrilicu ali je dosla sastavljena i nastimana samo sam trebao bateriju staviti tako da nemogu viditi kako je ona nastelovana.
Nisam nikako za ove el modele i depronce ali klubske kolege su se zabili u sali i tamo lete. Bio sam nekoliko puta gledao i mogo sam zaspati svaki put.
Mozeli neko pomoci sta sad. Da me ne masiraju ovi u klubi de ovako de onako :)
Evo i par slika

Odg: CLIK EVO 3

Reply #1
nisam baš shvatio u čemu je problem?

Odg: CLIK EVO 3

Reply #2
Kako se koristi programerin kort za esc. Nasao sam upustvo ali ne kontam. Evo jedna slika i gdje treba prikljuciti esc i trebali bateriju prikljuciti na ovu karticu ili u esc

Odg: CLIK EVO 3

Reply #3
Koliko vidim svi jumperi su ti dobro posloženi za tvoj model.

Spoji ESC na lijevi konektor (gornja strana, piše ti - + P, iliti crna crvena signal) na desni konektor spoji napajanje (pack baterija 4,8V)

ili opcija 2 spoji bateriju na ESC.

To bi trebalo biti to.



Odg: CLIK EVO 3

Reply #4
I jeli ESC sam dobije podatke od ove kartice dovoljno samo da prikljucim? Lipo je baterija znaci mogu je prikopcati direkt na ESC

Odg: CLIK EVO 3

Reply #5
Prvo spojiti ESC na karticu pa onda bateriju, ali da bi bio 100% siguran pogledaj kaj kažu upute....

Odg: CLIK EVO 3

Reply #6
Prikopcano radi hvala indy. Pozdrav