Skip to main content

Topic: kobni let mx-2 (Read 4247 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: kobni let mx-2

Reply #1
RIP MX-2   :'( :'( :'(
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: kobni let mx-2

Reply #3
Šteta,baš sam jutros pomislio kako dobro leti MX-2, a onda pad... :'(
Glazba je uistinu za plakanje.... :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: kobni let mx-2

Reply #4
Evo snimljen zadnji let prije pada u rijeku Savu  :'( :'( :'( :'(

http://www.youtube.com/watch?v=UPkCkuDW18Y

RIP MX-2
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: kobni let mx-2

Reply #5
Klupski kolega Smiljac,čujem da Ti je najviše žao ESC-a...a meni je žao cijelog Tvog modela...drži se,sada ćeš svakako napraviti novi model..Primi pozdrav  :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: kobni let mx-2

Reply #6
Hvala, hvala -novi avion je već sletio u hangar, slijedi i prikaz.

lp


Odg: kobni let mx-2

Reply #8
Ma da Jobescu,ni prvi a ni zadnji,samo ovaj je krivom procjenom(pilota) lupio u most ,a slučaj Smiljac je još pod istragom.... ??? LP :-X
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: kobni let mx-2

Reply #9
neeeeeee mx2ka..samo on ne  :o

bemti,da sam se samo usudio te pitati da ga jednom provezem nebom..i sam znas koliko mi je zapeo za oko..steta..  :'(
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: kobni let mx-2

Reply #10
a i znas kaj..tocno sam govorio da me strah tog mjesta i eto..uzelo nas je..nekako si mislim da je preljevnica ipak the best mjesto za letenje..toliko bezopasnog neba je samo za pozeljet  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: kobni let mx-2

Reply #11
Isti taj dan, sa druge strane 2km dalje, moja hexa je najednom bez razloga pala...i neznamo razlog zašto  :-[
Očito taj dan nije bio za letenje...  :(
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: kobni let mx-2

Reply #12
navodno je pista 23 bila izvan funkcije, pa su avioni prilazili drugim putem,
zato smo ih imali i priliku vidjeti toliko iznad nas na vrlo maloj visini.
a pitanje što oni špricaju te jel i radar pojačano radio u tom smjeru...  :-\

kobni let mx-2

Reply #13
Dečki koji voze šlep službu su mi pričali za jedno mjesto na obilaznici gdje se auti najcesce pokvare, u njihovoj branši poznato mjesto. Naravno da nema logicnih objasnjenja. By the way, pricali su mi to dok su me slepali sa tog kilometra!

Odg: kobni let mx-2

Reply #14
Tog dana 10 km dalje u Svetoj Nedelji Model mi je divljao u zraku i jedva ga spustio.Probao još dva modela i ista stvar.
Ponovo bindao prijemnike i ista stvar, već sam pomislio da mi je DX8 u kvaru i da ću je morati slati na servis.
Jućer ponovo leto na istom mjestu i sve pet. :)Vjerovatno su se tog dana događale neke smetnje.