Skip to main content

Topic: Preporuka Internet trgovine? (Read 8690 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #15
Da li Hobbyking prihvaća Visa Electron karticu vezanu za kunski žiro račun (PBZ)?
visa je devizni račun s kojeg ti paypal (kad imas account) skida lovu koju sam uplaćuješ koliko hoćeš,imaš i koliko ti treba i najbolje da je prijavljena na EURE.
Ja imam VISU Electron od svog žiro računa na kojem imam kune.
E sad, ta Visa Electron bi trebala imati iste funkcije za sve namjene, pa i za internet kupnju. Neovisno o tome dal je vezana na žiro, devizni ili tekući račun.
Barem tako kažu na stranicama ZABE,a ne vjerujem da bi u PBZ-u moglo biti drugačije.
Pitam zato, jer mi Hobbyking iz nekog razloga ne prihvaća karticu.


Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #17
Da li Hobbyking prihvaća Visa Electron karticu vezanu za kunski žiro račun (PBZ)?
visa je devizni račun s kojeg ti paypal (kad imas account) skida lovu koju sam uplaćuješ koliko hoćeš,imaš i koliko ti treba i najbolje da je prijavljena na EURE.
Ja imam VISU Electron od svog žiro računa na kojem imam kune.
E sad, ta Visa Electron bi trebala imati iste funkcije za sve namjene, pa i za internet kupnju. Neovisno o tome dal je vezana na žiro, devizni ili tekući račun.
Barem tako kažu na stranicama ZABE,a ne vjerujem da bi u PBZ-u moglo biti drugačije.
Pitam zato, jer mi Hobbyking iz nekog razloga ne prihvaća karticu.

iz iskustva : platio ja sa  visa elektron hk-u ,pare uzeli ali paket nisu poslali a izgleda da ni pare ni paket neču vidjeti iako sam ih kontaktirao zilijon puta .u čemu je problem nemam pojma dali su mi sto glupih objašnjenja.....

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #18
zašto plaćati direkt visa ili kreditnom karticom? paypal tu služi kao posrednik koji dodatno štiti vaš identitet i kupnju.

Postoji npr. visa avenue mall kunska visa zagrebačke banke, prepaid kartica, i s njom se može kupovati na internetu dosta sigurno.


Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #19
da baba ima k***c bila bi deda  :D

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #20
A ništa. Otvorit devizni je najmanji problem.
Pa ako onda nebude radilo, stvarno ne znam...
Šta da stavim na devizni: eure, dolare? Jel to igra ulogu?
Vi koji kupujete sa Hobbykinga, kako plaćate (a da provjereno funkcionira)?

PayPal neću komentirati jer mi je već previše živaca pojeo.
Pokušao sam nekad prije otvoriti taj paypal, pa nisam uspio. Sto problema, pa neke opcije, verifikacije, uplate isplate, ajkula drakula i na kraju fail!  ::)


Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #21
PayPal neću komentirati jer mi je već previše živaca pojeo.
Pokušao sam nekad prije otvoriti taj paypal, pa nisam uspio. Sto problema, pa neke opcije, verifikacije, uplate isplate, ajkula drakula i na kraju fail!  ::)

Hm!
Ja sa tim nisam imao problema. Osim ako kao problem gledam na 2-3 dana verifikacije i 2$ pologa vracenog vrlo brzo.
Dosao sam do statusa da mi se moze i placati na PP i stvarno korektan odnos vec 2g. Cak vise nemam ni limit za placanje... sto bas i nije pametno s obzirom na moju labilnost kod kupovine  :D

To sa euri dolari i koje je najbolje, ovisi o trenutnom tecaju i o trgovini kod koje placas. nekad je bolje jedno, nekad drugo. Ako znas kretanja tecaja, mozes i iz fotelje zaradivati dok prebacujes sredstva po valutama na vlastitom deviznom racunu... al to sad nije tema  8)
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #22
Plaćam isključivo paypalom na HK i svim ostalim trgovinama.
Paypal skida novce s Mastercard kartice povezane s tekućim računom kod PBZ na koji dobivam plaću.

Oko 150 kupovanja na internetu i 0 problema s paypalom.

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #23
PayPal neću komentirati jer mi je već previše živaca pojeo.
Pokušao sam nekad prije otvoriti taj paypal, pa nisam uspio. Sto problema, pa neke opcije, verifikacije, uplate isplate, ajkula drakula i na kraju fail!  ::)

Hm!
Ja sa tim nisam imao problema. Osim ako kao problem gledam na 2-3 dana verifikacije i 2$ pologa vracenog vrlo brzo.
Dosao sam do statusa da mi se moze i placati na PP i stvarno korektan odnos vec 2g. Cak vise nemam ni limit za placanje... sto bas i nije pametno s obzirom na moju labilnost kod kupovine  :D

To sa euri dolari i koje je najbolje, ovisi o trenutnom tecaju i o trgovini kod koje placas. nekad je bolje jedno, nekad drugo. Ako znas kretanja tecaja, mozes i iz fotelje zaradivati dok prebacujes sredstva po valutama na vlastitom deviznom racunu... al to sad nije tema  8)
A kaj je s onim da PayPal krajem (ove) godine gasi poslovanje u Hr?

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #24
A kaj je s onim da PayPal krajem (ove) godine gasi poslovanje u Hr?

Ugasio je/gasi ured u kojem su par nadobudnih djelatnika glumili gljive. Primali placu a nisu radili.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #26
A kaj je s onim da PayPal krajem (ove) godine gasi poslovanje u Hr?

Ugasio je/gasi ured u kojem su par nadobudnih djelatnika glumili gljive. Primali placu a nisu radili.
Dakle PayPal kao takav i dalje ostaje?

Da
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #27
Da li Hobbyking prihvaća Visa Electron karticu vezanu za kunski žiro račun (PBZ)?
visa je devizni račun s kojeg ti paypal (kad imas account) skida lovu koju sam uplaćuješ koliko hoćeš,imaš i koliko ti treba i najbolje da je prijavljena na EURE.
Ja imam VISU Electron od svog žiro računa na kojem imam kune.
E sad, ta Visa Electron bi trebala imati iste funkcije za sve namjene, pa i za internet kupnju. Neovisno o tome dal je vezana na žiro, devizni ili tekući račun.
Barem tako kažu na stranicama ZABE,a ne vjerujem da bi u PBZ-u moglo biti drugačije.
Pitam zato, jer mi Hobbyking iz nekog razloga ne prihvaća karticu.
neznam, probaj napraviti pay pal account s njom.... ali vjeruj mi opet ti kažem paypal te štiti i kad jednom setupiraš pazi da pozatvaraš sve da ti žena ne krene u shopping :D

Odg: Preporuka Internet trgovine?

Reply #28
A ništa. Otvorit devizni je najmanji problem.
Pa ako onda nebude radilo, stvarno ne znam...
Šta da stavim na devizni: eure, dolare? Jel to igra ulogu?
Vi koji kupujete sa Hobbykinga, kako plaćate (a da provjereno funkcionira)?

PayPal neću komentirati jer mi je već previše živaca pojeo.
Pokušao sam nekad prije otvoriti taj paypal, pa nisam uspio. Sto problema, pa neke opcije, verifikacije, uplate isplate, ajkula drakula i na kraju fail!  ::)
sorry nisam vidio.... odi u pbz i tamo digni visa devizni i na njeg veži paypal, RADI GARANT!!! ZANM JER SAM VEĆ GRO LOVE TAK PROTURIL!!!! KAOS ???

Preporuka Internet trgovine?

Reply #29
Ne treba devizni, dovoljno je imat mastercard, american ili visu. Paypal onda kačiš na to.
A normalno da malo mora bit komplikacije kako bi ti account bio siguran...