Skip to main content

Topic: Rasprodaje,snizenja,akcije itd... (Read 4013 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Ako netko sazna za ikakva snizenja ili rasprodaje modelarske opreme,aviona i helikoptera nek ja lp  :-\
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #1
Falio si temu potpuno, to ti je trebalo biti u oglasima

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #2
okk premjestit cu je sad,nisam znao gdje da je stavim posto tamo samo prodavaju
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #3
cito sam tamo uvjete,samo za prodaju,kupnju ili zamjenu ipak cu ostavit ovdje
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #4
cito sam tamo uvjete,samo za prodaju,kupnju ili zamjenu ipak cu ostavit ovdje

Ne kužim kaj si čitao, jel ti kupuješ ili prodaješ ili si stavio link s nekim okupljanjem gdje je rasprodaja,
Za ova prva dva ti služi oglasi, a za ovo treće ti služi ova tema ali onda stavi link di je rasprodaja da i mi dođemo

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #5
nisi me skuzio,otiso sam na ostale oglase i tamo je u pravilima pisalo da je to samo za oglasavanje prodaje,zamjene ili potraznje,objavio sam ovdje jer neznam gdje drugdje bi objavio,nemam nikakavu ideju gdje imaju popusti ili tako nesto zato sam i otvorio ovu temu,ako smeta nije problem izbrisat cu lp
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa


Odg: Rasprodaje,snizenja,akcije itd...

Reply #7
https://www.microline.hr/Start.ashx 50% na avione i djelove
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa