Skip to main content

Topic: Metanol (Read 7440 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Metanol

Reply #15
Važno je da brizgaljka ubacuje sitne kapljice, aerosol, a ne pare vode i metanola. Puno je tu varijabli za podesit, bit će zanimljivo znati koji su dobici ostvareni. U svakom slučaju rudarski sretno!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Metanol

Reply #16
Pratim jedan americki auto forum i 90% populacije koristi uglavnom taj sistem koji sam i ja uzeo i svi su zadovoljni.
Injektori su specijalno namjenjeni bas za to i doslovce izbacuju maglu, ispari odmah.
U HR ovo nije toliko popularno, ali znam da neki koriste.

Sto se tice dobitaka, ocekivano je oko +40-60KS po cijelom RPM powerbandu (tuner mi je iz Kanade i odradio je najmanje ovakvih 100 WMI kitova pa vjerujem da covjek zna o cemu prica).

Svakako se nadam najboljem, hvala! :)

Odg: Metanol

Reply #17
o kojem autu se radi?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Metanol

Reply #18
Mazda 6 MPS
Trenutno na 400HPa, cilj nekih 450

Odg: Metanol

Reply #19
od kuda ti 140 ks viska? :)
kaj nema taj motor vec intercooler?  povrsno znam o ovom sistemu i koliko se sjecam ide ili jedno ili drugo.
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: Metanol

Reply #20
pa ne mislis valjda da mi je WMI prvi mod :)
prakticki sve je promjenjeno, pa cak i otvaran motor i stavljene ojacane klipnjace.
auto serijski ima TMIC, dok je sada gore FMIC, naravno i veca turbina..

Odg: Metanol

Reply #21
a koja je svrha svega toga ?
mislim, čemu služi takav auto ? Di to misliš vozit ?

Odg: Metanol

Reply #22
a koja je svrha svega toga ?
mislim, čemu služi takav auto ? Di to misliš vozit ?

Hm, to je nesto slicno kao da ja ovdje pitam koja je svrha baviti se modelarstvom :)
Ja to smatram hobijemi, i naravno da ne mozes(nesmijes) legalno iskoristiti kompletan potencijal takvog auta na nasim cestama, ali zato postoji Grobnik i 402 street race :)

Naravno, sama bit ubrizgavanja metanola je povecanje snage motora.

Odg: Metanol

Reply #23
a koja je svrha svega toga ?
mislim, čemu služi takav auto ? Di to misliš vozit ?

Hm, to je nesto slicno kao da ja ovdje pitam koja je svrha baviti se modelarstvom :) Zato što me opušta, zabavlja i proizvodi određenu količinu adrenmalina, a pritom ne košta neke bog zna kakve novce.. bar ne ova škrokarija s kojom se ja igram...
Ja to smatram hobijemi, i naravno da ne mozes(nesmijes) legalno iskoristiti kompletan potencijal takvog auta na nasim cestama, ali zato postoji Grobnik i 402 street race :)
Nadam se da si upućen u zakonsku regulativu s tim stvarima i da spadaš u onu ekipu koja takav auto do autodroma transportira na prikolici ?
I Loborec je bil kul dečko, u kul Toyoti, kaj ne ?
http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/230671/Vozac-koji-je-usmrtio-oca-i-sina-prebacen-u-zatvorsku-bolnicu.html#.URJ1T_I7CsU


Naravno, sama bit ubrizgavanja metanola je povecanje snage motora.
evo Ti jedan vic o starom i mladom biku - probaj nabacit paralelu...  ;)
Šetali oni jednog dana prerijom, uspnu se na brežuljak, a s druge strane brežuljka livada na kojoj pase ogromno krdo junica.
Mladi bik kad je ovo vidio raspameti se i kaže starom: „Ej, ajmo se sjuriti niz brežuljak i naguziti jednu junicu“. Stari odmahne glavom i kaže: „Ne mladiću. Hajdemo mi polako niz brežuljak pa ih naguziti sve redom“.


Odg: Metanol

Reply #24
Zato što me opušta, zabavlja i proizvodi određenu količinu adrenmalina, a pritom ne košta neke bog zna kakve novce.. bar ne ova škrokarija s kojom se ja igram...

Eto, slican efekat i u ovom "sportu", osim sto kosta vjerovatno malo vise.


Nadam se da si upućen u zakonsku regulativu s tim stvarima i da spadaš u onu ekipu koja takav auto do autodroma transportira na prikolici ?
I Loborec je bil kul dečko, u kul Toyoti, kaj ne ?
http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/230671/Vozac-koji-je-usmrtio-oca-i-sina-prebacen-u-zatvorsku-bolnicu.html#.URJ1T_I7CsU


A zasto mene sad trpati u isti kos (i opcenito sve ostale koji voze 200KS+ aute) ?
Zar smo mi svi divljaci ko ovaj gore?
Sto se tice zakonske regulative, jasno mi je da mi auto nije tehnicki ispravan zbog takvih prerada, ali sa samim preradama ne ugrozavam niciji zivot, i vjeruj mi da je na cesti opasniji onaj auto kojem kotac ide u osmicu, nego moj s 400+ konja.

evo Ti jedan vic o starom i mladom biku - probaj nabacit paralelu...  ;)
Šetali oni jednog dana prerijom, uspnu se na brežuljak, a s druge strane brežuljka livada na kojoj pase ogromno krdo junica.
Mladi bik kad je ovo vidio raspameti se i kaže starom: „Ej, ajmo se sjuriti niz brežuljak i naguziti jednu junicu“. Stari odmahne glavom i kaže: „Ne mladiću. Hajdemo mi polako niz brežuljak pa ih naguziti sve redom“.


Dobar! ;)

Odg: Metanol

Reply #25
nedaj boze prometne a jos manje u inozemstvu, de ti auto ide na uvidjaj takodjer, i ako nadju i jedan ne atestirani dio, i ako nisi kriv npr ce te osiguranje od krivog teretiti za upravljanje tehnicki neispravnim vozilom te svu krivnju dobivas ti.
tu ti je njemacka na prvom mjestu.
kod nas nisu bas tolko jako pametni, al u svakom slucaju nemoj dati da ti se radi pregled auta jer ako osiguranje onog ko je kriv uvidi isto, pa makar to bilo tvoje, ti si odma kriv i oiguranje ne isplacuje stetu nego ti. bilo kakvu nastalu ! ! ovo ti ne pricam rekla kazala.