Skip to main content

Topic: Ryan STA (Read 8849 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Ryan STA

Reply #1
Pokrent ću peticiju da se stavi pravi scale pilot u model!  :D

lp,
Marko


Odg: Ryan STA

Reply #3
Dosta je stedljiv, za prvi let je potrosio 390mah od 1300 3s.




Odg: Ryan STA

Reply #7
Marko,kao i obično tvoj wingman (D) je u formi.Nego interesantno i zanimljivo,barem meni,je da nema ljepljenja i da je sve montirano sa vijcima...to mi je zaista drago jer sam odustao od jedne ''čuvene'' marke zbog ljepljenja serva itd.
Inače Ti si, između ostalog, postao stručnjak za modele ove dimenzije .Pozdrav Tebi i D .... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ryan STA

Reply #8
Marko,kao i obično tvoj wingman (D) je u formi.Nego interesantno i zanimljivo,barem meni,je da nema ljepljenja i da je sve montirano sa vijcima...to mi je zaista drago jer sam odustao od jedne ''čuvene'' marke zbog ljepljenja serva itd.
Inače Ti si, između ostalog, postao stručnjak za modele ove dimenzije .Pozdrav Tebi i D .... ;)

 :) :)

Hvala,
model mi inace stoji kao ukras kraj TV pa pomislio nisam ga dugo vozao a
koliko sam prije zazirao od leta ako piri i najmanji vjetric sada o tome vise ne brinem.

Odg: Ryan STA

Reply #9
Rayan mi spada cak u vece,
no ovaj model mi je ostao najdrazi i skoro sam ponovo kupio jednoga,
isto nema ljepljenja samo sarafi, jedino kasnije nije lako prici prijemniku pa sam nakon duze upotreba stavio prijemnik van i sve je bilo pristupacno.

[attachimg=2]


Odg: Ryan STA

Reply #10
Marko,svatko ima svoje ''noćne more''...lol...,osjetio sam da su kod Tebe ovi potonji, a kod mene su Spitfirei....i male akrobate... ::).Jedan mi se teško zamjerio (model).Kada se vidimo na terenu(ili u PM-u),nadam se,pričat ću Ti.LP :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ryan STA

Reply #11
Marko,svatko ima svoje ''noćne more''...lol...,osjetio sam da su kod Tebe ovi potonji, a kod mene su Spitfirei....i male akrobate... ::).Jedan mi se teško zamjerio (model).Kada se vidimo na terenu(ili u PM-u),nadam se,pričat ću Ti.LP :)

Procitao si me, i ja se nadam susretu, ( novi dvokrilac uskoro) , a evo nesto slicno spitfajeru samo zbog tebe


http://www.youtube.com/watch?v=CvOzHGiW5Go

Odg: Ryan STA

Reply #12
Hvala Ti , P-40 ,leti u tvojim rukama ,bez greške..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ryan STA

Reply #13
Jutros otisao malo letjeti,
prvi puta sam sam lansirao ( lanser zauzet), ope tisti problem vrijeme reakcije dok ja dohvatim komande vec je na putu dolje,
no uspio 3x dobro lansirati ( ponio 3 baterije) i jednom zapeo u travu, nagnuo se kod lansiranja kada sam imao komande vec je bio pre nisko i zapeo pa na stranu,
malo motor cvilio dok nisam oduzeo gas, malo trava zapela u elevone, malo zemlje na elisi ali modelu nista,
pokupio i lansirao ponovo ovoga puta jace gore pa nekako stigao ispraviti.

Model moze inverted, roll, loop, knife edge ali nema dovoljno snage, scale modeli imaju svojih bubica,
jednostavno nisu za to.

Lagano kruzenje, 8, ok

Probao sam i zaletit se dolje pa naglije onda fali cvrstoce, krenu zvukovi iz modela, krila se malo uviju.

Prije sam imao samo jednu bateriju pa se lagano ugrijao i kuci, sada nakon 3 baterije je regler bio uzaren, nisam dao da se ohladi,
izgleda da treba ici s vise modela pa dok se jedan hladi panjiti drugi i tako redom.

[attachimg=2]

[attachimg=3]