Skip to main content

Topic: Hawk F5B (Read 23626 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hawk F5B

Reply #45
to mora da je ljubav  ;D

bas vas je lepo pratiti zapadna ekipo  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Hawk F5B

Reply #46

Izvana je u dlaku isti, do detalja tipa nijansa crvenog aluminija, boje žica, duljina žice, tip konektora, ma sve je identično, čak je i naljepnica identičnih dimenzija i na identičnom mjestu zalijepljena, jedino je jedna mks druga turnigy. Razlika 60$ komad. Nisu doduše istih performansi ali kućište me uvjerilo da su to rebrandani MKS servači. Mislim da ima identičnih performansi isto, baš idem pogledati.

EDIT: da evo ga, ovo je identičan MKS DS95i

http://hobbyking.com/hobbyking/store/__22687__TGY_306G_Ultra_Fast_High_Torque_MG_Digital_Alloy_Cased_Servo_3kg_06sec_21g.html

Čitao sam (ak iskopam link - postam) da NISU rebrandani, već jako dobre kopije, čak su iskopirali i mane MKS-a :) Imao sam te servače i radili su mi OK, no MKS je ipak radio "fnije" (možda je na Turnigyjima samo trebalo podmazat getribe)
Ovi TGY su ustvari KST servači (i KDS ima svoju verziju, tj. rebrand), a ne rebrandani MKS-i
MAK Zapad

Odg: Hawk F5B

Reply #47
sve je moguće, treba vidjeti izvor te informacije. Meni je činjenica da je netko u stanju do te mjere nešto kopirati da pogodi nijansu crvenog aluminija to mi je malo previše da bi bio slučaj reverse engineeringa. Naravno, niti sam upućen u tematiku nešto posebno niti ništa slično, čisto koristim zdrav razum. Da skinem naljepnice mislim da nitko ne bi pogodio koji je koji servo.

Snimio sam kako elevtor servo pleše kad nategnem palicu i pustim da ju feder iscentrira. Zanimljiva stvar :)

No, bilo kako bilo, servači su zalijepljeni u model, u biti sve je manje više spremno, trebam sada sve smontirati i ići se igrati sa CG-om jer je hawk navodno užasan ako mu je CG samo 10mm iza onog koji je preporučen. 65mm iza napadnog ruba krila je kao najbolje, početi ću sa 60mm pa ćemo vidjeti kako će se model ponašati. Na 70mm je već stall manijak.

Odg: Hawk F5B

Reply #48
Evo, rep je složen, to je najzahtjevniji dio cijelog builda.




Napravio sam nešto što nije baš preporučljivo ali nisam izdržao, htio sam vidjeti brzinu servača na djelu.

Turnigy s306g-hv speedtest on a Hawk F5B

I za kraj vagica, u dva dijela jer mi vaga ne ide preko kile





Sve skupa 1466g. Bolje nego što sam očekivao.

Možda sutra maiden ako se odvažim.


Odg: Hawk F5B

Reply #50
je u autu je, kad i gdje sutra? travica ili standardno?


Odg: Hawk F5B

Reply #52
benzinska?



Odg: Hawk F5B

Reply #55
Čestitke na maidenu!

Odg: Hawk F5B

Reply #56
fala fala ali bilo je problema, esc ne koči pa se prop vrtio stalno i tak, treba sad istjerat muhe

Odg: Hawk F5B

Reply #57
svaka cast... ;) puno srece z pilom.... 8)

Odg: Hawk F5B

Reply #58
Najradije bi vas po prstima  :D ... ide maiden opake pile a nitko se nije ponudio za pomoć da baci model. A nasip iza vas, dodatnih 5,6, matara sigurnosti ! Sjedi dva !
Damir