Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 55799 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #91
pogotovo sad kad je stao uz bandica. :D


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #93
meni nije uopce jasna ova tema.....
 
toliko puno teksta a ne kužim tko je što htio reci ....
 
ali vidim da je tema jako dobra jer se bibinjac vratio na pravi forum ....
 
ali mladena i dalje nema.....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #94
a bandic je po tebi pravi krscanin i katolik i uopce nije crveni. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #95
Kolega Saraga znaš da sam velikog srca i vjernik i da skoro sve mogu oprostiti pa kako nebi tebi, pa i ove filmove koje gledaš i to što truješ mladež svom demagogijom, jednog dana ćeš se opametiti  ;D
 
Kako živimo u demokratskoj i slobodnoj državi ne kažnjava se posrnule građane, jedino čemu se možemo nadati je da te takne ljubav kad tvoja djelatnica donese na svijet novi život  ;)
 
Samo ne znam kak će ti narod suditi, vidiš kak je ivo prošao  ;D  sad si u rukama naroda, nek budu blagi prema tebi to je sve što ti mogu poželjeti

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #96
a bandic je po tebi pravi krscanin i katolik i uopce nije crveni. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Već sam ranije napisao da je drugi krug trošenje love poreznih obveznika na osobni prestiž kandidata koji su oboje SDP-ovci.
Izabrano je u prvom krugu.
Ako te zanima za koga sam glasao ja sam danas prekrižio listić jer nema kandidata na njemu kojem bi dao svoje povjerenje  ;)
 
A ti kolega?

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #97
gospodo pa na uputama piše ako vaš kandidat nije na ponuđen
dopišite ga i zaokružite broj ispred njegovog imena...
 
fakat ne kužim gdje je problem
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #99
pa vidis da se ipak slazemo.na nekom drugom forumu ne bi mogli doci do ovakvog zakljucka jer bi jednoumlje pod krinkom demokracije odavno pobijedilo.
ipak ti moram dati drugarsku kritiku na racun suca.mogao si tu upotrijebiti veci hrvatsko katolicki autorite ,a ne samoprozvanog proroka u pacoti cipelama i versaci odjelu koji bi mogao pjevati sa bony m.pravi pacenik i borac za ljudske duse je ipak stepinac.ali u ovom drustvu izokrenutih vrijednosti preci cu preko toga.
ipak se ne mjenjamo kako vjetar puse i nas dvojica imamo jos puno posla da vratimo ponos i dostojanstvo nasoj zemlji.
druze zac...

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #100
druze zac...

DRUZE ZAC... ovo me boli ko da si mi prst u oko gurnul  ;D
 
Stepincu te bude narod poslao  ;D  niz štrik
 
A ono da se neki ne javljaju koje si ti odveo, bojim se i za Oldtimera, ti si njega vodil na pijću i od onda ga nisam ni vidio ni čuo.
Samo filmovi kao fol dokaz a di je čovjek od krvi i mesa, tko zna kaj je sa Aderom a ti si išel u Šibenik kao nekaj odraditi, da nisi i njega odradil  ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #101
mada su me na vjeronauku ucili ko tebe kamenom ti njega kruhom,
prihvatio sam i jednu narodnu:klin se klinom izbija.
a,iz biblije sam shvatio da je sam isus bio prvi komunista.
samo da znam jel te smeta i pozdrav :zdravo
samo da znam za ubuduce kako da te pozdravljam.
a vidis i ovo si dobro rekao narod ce te poslati stepincu.ima li nest ljepse nego otici u raj.ili si mozda opet aludirao da je i stepinac na nekom drugom mjestu? ;D

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #102
To ti aludiraš ne ja, dragi pijatelju ak te bilo tko može očistiti od grijeha ja bi želio da dođeš i ostaneš u raju ako tam jednom dođeš.
Samo sumnjam, kad počmeš izvoditi sa ovim svojim filmovima da buš se zadržao  ;D
 
A ovo da je Isus bil prvi komunista, reci to na radio Mariji ak se usudiš  ;D mislim da ti je svaka šansa za raj propala tom izjavom
 
Ne griješi više nevjerniče crveni, još ti i rogovi budu narasli i rep  ;D

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #103
gospodo pa na uputama piše ako vaš kandidat nije na ponuđen
dopišite ga i zaokružite broj ispred njegovog imena...
 
fakat ne kužim gdje je problem

Radio sam danas na izborima i kad smo brojali glasove neko stavio broj 3 i pored njega napisao josip broz tito :D :D
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #104
To ti aludiraš ne ja, dragi pijatelju ak te bilo tko može očistiti od grijeha ja bi želio da dođeš i ostaneš u raju ako tam jednom dođeš.
Samo sumnjam, kad počmeš izvoditi sa ovim svojim filmovima da buš se zadržao  ;D
 
A ovo da je Isus bil prvi komunista, reci to na radio Mariji ak se usudiš  ;D mislim da ti je svaka šansa za raj propala tom izjavom
 
Ne griješi više nevjerniče crveni, još ti i rogovi budu narasli i rep  ;D

to za isusa je samo metaforicno,pjesnicka sloboda.
propovjedao je ljuebav,jednakost,suzivot,toleranciju.nikoga nije osudjivao.volio je i svoje neprijatelje.
nije propovjedao bogacenje,pljacku i mrznju.govorio je da smo braca od jednog oca...
brate zac...
p.s. vec imam rep
      dodji vidjet kak je lijep. ;D