Skip to main content

Topic: odbacen jos jedan veliki hrvat (Read 55851 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #135
dobra ti je ova ideja.... sa skijalištem na otocima....
tamo spoje topove za snijeg ... vodu furaju s kopna kanaderima i trajektima...
struju povuku iz dubrovnika i svaki dan snježna kraljica na drugo otoku.
bili bi glavna atrakcija i senzacija u svijetu....
 
naravno sve na racun zagreba a financirano iz parkiranja...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #136
zaboravih dodati da pored skijališta obvezno staviti par evropskih šekreta ..... kad pritisne da ljudi mogu .....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #137
a jarun spojiti sa morem. ;D




Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #141
evo vidiš da tu veli da bude povjerenstvo provjerilo svaku kunu ugrađenu u te šekrete....
 
sve je po pravilima
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #142

Zamislite kaj bi taj napravio ovoj državi samo da mu se pruži prilika.

Bute vidili kaj ce vam ovaj napraviti. Ima kontinuitet. Niste ocito dobro culi njegov zadni interview.
Kak samo serete po kvazi "gubitniku". Degutantno. Sve je to u funkciji anti.........

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #143
zivi bili pa vidjeli, a nekorektno je nekoga ocjenjivati na taj nacin jer sdp nije sljednik skh nista manje od hdz-a niti je manje demokratski od bilo koje druge stranke u hrvatskoj. danas sam slusao intervju sa njime na HR1 i zvuci jako pomirljivo i dalje tvrdi da ce raditi ono sto je obecao u kampanji, a najbitnije je da pomiri narod i da se narod prestane bojati ustaskih i komunistickih duhova jer nije realno da se vrati juga, komunizam, ndh i ustasluk jer smo to vec probali i ocito sistemi nisu valjali.
ako ovaj covjek napravi dobro za hrvatsku ocekujem da ce se ideoloski nastrojeni ljudi ispricati ostalima za sirenje paranoje i sirenja mrznje medju hrvatima, a ako nas razocara ja cu se ispricati svima radi svoje naivnosti i kratkovidnosti. hdz nikada nije dobio moj glas i da su danas izbori ja bi glasovao za njega jer podrzavam jacu i svidja mi se sto radi. mislim da tako i drugi trebaju razmisljati jer kakve veze ima sto sam ja ljevije od hdz-a ako ovi sada dobro rade. necu glasovati protiv nekoga samo zato sto nije iz mojeg politickog tabora, to bi bila ideologija, a ideologija sluzi samo politicarima, a ne i narodu.

@donko: u funkciji anti cega?
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #144
zivi bili pa vidjeli, a nekorektno je nekoga ocjenjivati na taj nacin jer sdp nije sljednik skh nista manje od hdz-a niti je manje demokratski od bilo koje druge stranke u hrvatskoj. danas sam slusao intervju sa njime na HR1 i zvuci jako pomirljivo i dalje tvrdi da ce raditi ono sto je obecao u kampanji, a najbitnije je da pomiri narod i da se narod prestane bojati ustaskih i komunistickih duhova jer nije realno da se vrati juga, komunizam, ndh i ustasluk jer smo to vec probali i ocito sistemi nisu valjali.
ako ovaj covjek napravi dobro za hrvatsku ocekujem da ce se ideoloski nastrojeni ljudi ispricati ostalima za sirenje paranoje i sirenja mrznje medju hrvatima, a ako nas razocara ja cu se ispricati svima radi svoje naivnosti i kratkovidnosti. hdz nikada nije dobio moj glas i da su danas izbori ja bi glasovao za njega jer podrzavam jacu i svidja mi se sto radi. mislim da tako i drugi trebaju razmisljati jer kakve veze ima sto sam ja ljevije od hdz-a ako ovi sada dobro rade. necu glasovati protiv nekoga samo zato sto nije iz mojeg politickog tabora, to bi bila ideologija, a ideologija sluzi samo politicarima, a ne i narodu.

@donko: u funkciji anti cega?

Bolje da nisam nista komentirao. Ali nisam izdrzao. Eewan, nisam mislio na taj kontinuitet (SDP-a ili HDZ-a). I danas ujutro je jasno i glasno rekao da je Srbija ucinila veliki korak u suradnji s Hagom, te ako uhiti Mladića i Hađića i procesuira zlocince, što već radi, da treba razmisliti o povlačenju optužnice za genocid. Kakve to ima veze. Dali su učinili genocid ili nisu? Nisu se ni ispricali! I dalje naaaas optuzuju za genocid! A ovaj mulja kako ce povuci tuzbu, zacrveniti Hrvatsku i svima zapapriti koji su bili protiv njega. Jos nije ni postavljen za predsjednika a svi mu se uvlace i nazivaju ga gosp. predsjednice. Izbor još ne znaci i funkcija.
Vidim da si mlad (30-tak godina) i u najboljim si godinama bio kad se moze prati mozak. Ako te zanima ja sam glasovao uvijek za gubitnike, od HSP-a, M. Granica, M. Tudjmana i sad opet za "gubitnika" koji je dobio 900 000 glasova nakon svih napada, cak i na dan izborne sutnje (npr. index.hr, Uskok itd). Ovdje vidim da mu se stari lisci rugaju da nezna engleski, a kao sadasnji zna  >:( .
Oprosti, ali odustajem od daljnje diskusije. Nema svrhe.
LP

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #145
Sve ih treba kritizirati, da je po mom i tući dok se ne dokažu  ;D
 
Svaki dan prvo ujutro u saboru svakom po deset šamara ak je taj dan napravio nešto dobro onda sljedeći dan samo osam a ako taj sljedeći dan ne napravi ništa onda dan iza toga opet deset  :D
 
Ja ću prvi pohvaliti svakog tko napravi nešto dobro, nevažno iz koje je stranke ali isto tako špotati treba i neaktivnost a ne samo loše poteze da ne govorimo katastrofalne poteze i pljačku.
 
A imamo ih koji se samo vole slikati, šminkeri, koji su umišljeni, nemaju pameti ni kulture.
 
Kad bolje razmislim jesu li takvi uopće u stanju napraviti nešto dobro  ???
 
Šalu na stranu.
 
Što se tiće našeg novog predsjednika poslje izbora nema se što spletkariti, čovjek je izabran i sad se treba dokazati.
 
Nema potrebe da se slavi jer još nije učinio ništa osim kaj je dobio izbore nije zavrijedio ni da ga se hvali, hvalu treba tek zavrijediti.
 
Nije zaslužio ni da ga se napada, to je naš novi predsjednik i treba ga poštivati kao instituciju.
 
Iz koje stranke je došao što je jučer bio, nije važno, Josipović je naš novi Hrvatski predsjednik i treba imati respekta.
Nema razloga da bude loš predsjednik, oko njega je tim ljudi, savjetnika sve ovisi koga će odabrati u tim.
Nema on tolike ovlasti i ne može ništa na svoju ruku napraviti bilo dobro ili loše.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #146
zivi bili pa vidjeli, a nekorektno je nekoga ocjenjivati na taj nacin jer sdp nije sljednik skh nista manje od hdz-a niti je manje demokratski od bilo koje druge stranke u hrvatskoj. danas sam slusao intervju sa njime na HR1 i zvuci jako pomirljivo i dalje tvrdi da ce raditi ono sto je obecao u kampanji, a najbitnije je da pomiri narod i da se narod prestane bojati ustaskih i komunistickih duhova jer nije realno da se vrati juga, komunizam, ndh i ustasluk jer smo to vec probali i ocito sistemi nisu valjali.
ako ovaj covjek napravi dobro za hrvatsku ocekujem da ce se ideoloski nastrojeni ljudi ispricati ostalima za sirenje paranoje i sirenja mrznje medju hrvatima, a ako nas razocara ja cu se ispricati svima radi svoje naivnosti i kratkovidnosti. hdz nikada nije dobio moj glas i da su danas izbori ja bi glasovao za njega jer podrzavam jacu i svidja mi se sto radi. mislim da tako i drugi trebaju razmisljati jer kakve veze ima sto sam ja ljevije od hdz-a ako ovi sada dobro rade. necu glasovati protiv nekoga samo zato sto nije iz mojeg politickog tabora, to bi bila ideologija, a ideologija sluzi samo politicarima, a ne i narodu.

@donko: u funkciji anti cega?

Bolje da nisam nista komentirao. Ali nisam izdrzao. Eewan, nisam mislio na taj kontinuitet (SDP-a ili HDZ-a). I danas ujutro je jasno i glasno rekao da je Srbija ucinila veliki korak u suradnji s Hagom, te ako uhiti Mladića i Hađića i procesuira zlocince, što već radi, da treba razmisliti o povlačenju optužnice za genocid. Kakve to ima veze. Dali su učinili genocid ili nisu? Nisu se ni ispricali! I dalje naaaas optuzuju za genocid! A ovaj mulja kako ce povuci tuzbu, zacrveniti Hrvatsku i svima zapapriti koji su bili protiv njega. Jos nije ni postavljen za predsjednika a svi mu se uvlace i nazivaju ga gosp. predsjednice. Izbor još ne znaci i funkcija.
Vidim da si mlad (30-tak godina) i u najboljim si godinama bio kad se moze prati mozak. Ako te zanima ja sam glasovao uvijek za gubitnike, od HSP-a, M. Granica, M. Tudjmana i sad opet za "gubitnika" koji je dobio 900 000 glasova nakon svih napada, cak i na dan izborne sutnje (npr. index.hr, Uskok itd). Ovdje vidim da mu se stari lisci rugaju da nezna engleski, a kao sadasnji zna  >:( .
Oprosti, ali odustajem od daljnje diskusije. Nema svrhe.
LP

od 100 ljudi 100 ce traziti drugacije stvari i drugacije stvari ce im odgovarati. uglavnom se slazem s tobom i nemoj se zestiti jer ja ne zagovaram niti jednu stranu samo bi volio da se svima da sansa bez obzira od kuda dolazili.
posto dosta pratim politiku proucio sam programe kandidata, tudjman je imao najbolji i da se nije okruzio takvim ljudima kakvim je dobio bi moj glas iako je kandidat desnice. hsp je sprdacina od stranke jos od vremena kada su skinuli paragu i od tada mi nemamo pravaske stranke u drzavi.

izbor znaci i funkcija i pristojno je nazivati novoizabranog predsjednikom kao sto je pristojno i sve bivse nazivati onime sto su bili, takvo je pravilo u svijetu pa tako i kod nas.

sto se tice problema nacionalizma i samog poimanja drzavnih interesa i poteza druge strane: da se neki hrvatski nacionalist rodio kao srbin nebi volio hrvatsku kao sto sada ne voli srbiju, problem nije u potezima vec u samom postojanju druge strane kao takve. i ja sam nacionalist kada su u pitanju hrvatski interesi, ali je pitanje koji su to interesi? medju 100 ljudi nece se naci 2 koji ce nabrojati 10 istih drzavnih interesa pa makar dolazili iz iste ideoloske skupine. mi hrvati se moramo nauciti toleranciji i moramo prihvacati razlike bez pretjeranog pjenjenja i bijesa. npr. ima puno upisa prijetnji po internetu nakon ovih izbora gdje neki ljudi govore nesto u ovom stilu: "p***a vam materina komunisticka pobit cu vas sve kad vas vidim na cesti!!!" ...ili nesto tome slicno. niti su josipovicevi glasaci vecinom komunisti niti je politika stvar radi koje bi netko govorio takve stvari i toliko se zestio.


@zac - tak je. idemo sada covjeka podrzati da napravi najbolje sto moze i zna jer sto je tu je i bilo bi glupo sada zazivati da ne uspije samo zato jer je iz protivnickog tabora jer je narodu bitno da on bude dobar (a ne sdp-u) ili mu davati bezrezervnu podrsku zato sto je iz naseg tabora, za sada se uzdam u njega i ako krene dobro bit cu presretan, a ako sjebe pljuvat cu ga i zastupati da sidje s vlasti.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #147
@zac - tak je. idemo sada covjeka podrzati da napravi najbolje sto moze i zna jer sto je tu je i bilo bi glupo sada zazivati da ne uspije samo zato jer je iz protivnickog tabora jer je narodu bitno da on bude dobar (a ne sdp-u) ili mu davati bezrezervnu podrsku zato sto je iz naseg tabora, za sada se uzdam u njega i ako krene dobro bit cu presretan, a ako sjebe pljuvat cu ga i zastupati da sidje s vlasti.

Zdravo razmišljaš, svima nam je dužnost da podržimo Ivu Josipovića kao predsjednika. Nebi se osjećao dobro da sam protiv vlastitog predsjednika i ljudi koji su ga izabrali.
Predsjednik treba imati potporu svih stranaka kao i građana isto predsjednik ne smije favorizirati nikoga. Njegovo je da nas sve predstavlja u naj boljem mogućem svjetlu.
 
Svi zajedno možemo nešto napraviti a na predsjedniku je da nas sve ujedini zato njegov posao nije lagan.
 
Donko spomenuo si tužbu, odmah ćemo vidjet od čega je napravljen naš predsjednik i kojiko je vješt diplomata.
 
Po mom trebao bi imati čvrst stav i ne popustiti pod pritiskom Predsjednika Srbije, pa sasvim je normalno da su oni protive tužbi, isto je tako normalno da naš predsjednik pokaže odlučnost i snagu ili bolje reći vještinu kojom će zaštititi interes Hrvatske a da ne naruši odnose sa susjedima.

Odg: odbacen jos jedan veliki hrvat

Reply #148
ma Tito je zakon
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe