Skip to main content

Topic: KOJI JE DOBAR TREĆI HELIĆ ZA MENE? (Read 1818 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: KOJI JE DOBAR TREĆI HELIĆ ZA MENE?

Reply #1
ne, ne traži više koaksijalce, samo fp- helice.... imas u pluramaksu nine eagles free spirit, to ti je od igracki najbliže. 6ch helicima.... ili solo pro, koji je malo manji, pod drugim nazivom w911 ili tak nesto.... ako hoces imamo ti kompa i ja tabljene free spirite, samo kaj nemamo bas djelova.... a mozemo se nekaj dogovorit, i mislim da ima parcica u pluramaksu.... ako ti se to na kraju svidi, morat ces krenuti prvo sa stanicom.... i ne slusaj druge filozofe, zakej ovo zakej ono.... u tu stanicu planiraj ugruvati oko 2000 kuna, a polako bi ti se sastavio i koji trex450, vjerojatno klon, jer za origigijem treba samo neke djelove zamijenit da bude ko origigi, ali o tome kad do toga dojdes.... sretno

Odg: KOJI JE DOBAR TREĆI HELIĆ ZA MENE?

Reply #2
ajme, sorry, nisam vidio da je double horse fixed pitch.... e tocno takav ti je free spirit.... to su fora igracke za inicijalno ucenje letenja! sretno

 

Odg: KOJI JE DOBAR TREĆI HELIĆ ZA MENE?

Reply #3
imas na njuskalu duble horse polovni,ali ispravni i za ok cjenu mozda je i mozes jos malo i spustiti, inace to je ok 4ch heli imam slicnog ali malo veceg i ide super i lagan je za upravljanje.pozdrav
letim, al nikako da poletim

Odg: KOJI JE DOBAR TREĆI HELIĆ ZA MENE?

Reply #4
oke helic al ga uzmi na banggodu najbolja stranica zs te stvari
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa