Skip to main content

Topic: Naza Lite (Read 15126 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Naza Lite

Reply #45
Hvala, e a kakve sam snimke danas napravio sa DDG-om, bio sam 20km od Slunja na Psyhodelic partyu, priroda, Mrežnica, ljudi iz cijelog svijeta, uskoro video

Odg: Naza Lite

Reply #46
Dali netko ide u sloveniju pa da dofura Nazu LIte, sa poštarinom u HR dooće 188€ , dali oni tamo imaju ducan ili samo web shop

Odg: Naza Lite

Reply #47
poz, pratim ovu temu s grijanjem motora. imam isti problem na hexi, cv motori se pregrijavaju. mjenjao sam propove, mjesta motorima i reglerima ali uzalud. ako je neko dosao do saznanja o razlozima molim da napise na forumu jer izgleda da nas ima dosta s tim problemom  :-[. da napomenem kontroler je naza v1  3,12.

Odg: Naza Lite PROBLEM

Reply #48
Danas smo ja i prijatelj montirali nazu lite (novu) na quad, pošto je on to sebi radio sad je napravio i meni

Na tom quadu je prije bila njegova naza i sve je radilo besprijekorno, on je samo izvadio svoju nazu ja stavioo svoju, znači nije problem ni o motorima ni o reglerima ni o quadu

Problema je više idem od početka

Kad ukopčam bateriju u manual modu nakon tri blinkanja zelene lampice više se ništa ne dešava ( kod njega blinka crvena dok ne polovi satelite), u manual modu blinka narančasta a u gpsu zelena, znači ispada da istog trena uhvati gps po meni nema šanse jer

U gps modu: čim prebacim u GPS on odleti nekontrolirano i jedino spašavanje je brzo u manual mod ako se tog trena sjetiš

Atitud mode: drži sve neko vrijeme i onda počne bježat u neku stranu kad ga ispraviš malo  stoji pa krene na drugu?!!

Jedino Manual mode radi savršeno to je jedini mod koji radi

Probali smo gainove i ovako i onako ništa

Prijemnik je gore hitec optima 9 i nalazi se blizu naze to još nisam probao premjestiti neznam dali možda on stvara nekakve smetnje

LP ekipo
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #49
Jesi kalibrirao kompas na Nazi

Odg: Naza Lite

Reply #50
Jesi kalibrirao kompas na Nazi

Dobra vecer, ja sam mu pomogao namijesriti nazu, da kompas smo kalibrirali tocno tamo gdje sam kalibrirao i ja svoj koji radi odlicno... Nakon kalibracije ne svijetli crvena lampica tako da je to napravljeno uspjesno... Probali smo ga kalibrirati cak i vise puta, ali uvijek isti problem, znaci kao sto je on rekao u manual modu leti odlicno stvarno super, ako prebacim (ja ili on svejedno :P) ako se prebaci u atti ili gps on pomalo krece u neku stranu i tako sve brze i brze... I jedini je spas prebaciti ga u manual i smiriti ga... Ja sam vec letio sa tim quadom i tim setupom jet je to bio moj quad... Sad sam stavio moju nazu na novi a on je svoju nazu stavio na ovog i cijeli dan danas pokusavamo vidjeti sto je... Hvala svima na odgovorima...
Youtube: RcPikiDu

Odg: Naza Lite

Reply #51
A nema tu puno sta, da niste mozda slucajno okrenuli gps antenu u krivom smjeru, zna se desit , onda quad divlja.

Odg: Naza Lite

Reply #52
Kako piki du kaže sve je napravljeno

GPS je stavljen kako treba znači nije to

Hvala svima
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #53
Kad se pogleda nije samo do GPS-a tu i Atitud ne sluša kako treba, a i ovo što nakon 3 zelene više ništa ne svijetli, njemu još blinkaju crvene na istom mejestu meni nigdje pa čak ni kad sam doma 10km dalje, jedino ako pokrijem GPS antenu onda blinka crveno, opet gledano GPS radi, sad je pitanje u kontroleru kako on reagira...

 :'(  :'(  :'(  :'(
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #54
Pozdrav.
Za početak prespavati pa sutra nastaviti.

Provjeriti sve spojeve , konektore i položaje tih malih čudnih kutijica. :)
Ponovo se spojiti na komp isprovjeravati sve, ne samo parametre.
Iskalibrirati kompas i ostalo(stanicu,trhotle range  itd).

Prije leta popiti jednu rakijicu(u mom slučaju pomaže :) )
Sretno...


Odg: Naza Lite

Reply #55
Sve smo to vec isprovjersvali i nema niceg da smo krivo spojili, ja znam to sojit jer je moja naza tamo bila spojena i znam tocno koji mu gainovi pasu... Mi smo sve definitivno dobro spojili...
Youtube: RcPikiDu

Odg: Naza Lite

Reply #56
Mislim da u ovom slučaju paše samo rakija  :) :) :) :)

Hvala 4tm
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #57
Da šta se stanice tiče, sve je 100 posto jer je sa njom vozio još jedan naš kolega znači sve postavke iste samo bindan drugi prijemnik, malo promjene reversa u nazi i kalibriranje palica
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #58
Nisam mislio da ste nešto pogriješili ali i sam sam puno puta bio siguran, sve sam spojio ok kad ono :-[.
Ok možda je naza problem probajte staviti tu nazu na drugu letjelicu koja leti pa vidite.

Ako to ne pomogne ne ostaje ništa drugo nego još jedna rakija. :)

Odg: Naza Lite

Reply #59
A jeste probali iskopcati GPS antenu i voziti u alititude mode, kako se tu onda ponasa