Skip to main content

Topic: Naza Lite (Read 15131 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Naza Lite

Reply #61
Ne probali smo mijenjat samo gps sa jednog na drugi, drugi sve super, sa iskopčanim gpsom nismo probali da
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #62
Ali znam GPS antena ne pase sa Naze V1 na Nazu Lite, neznam jeste imali takvu kombinaciju. Ako su obe naze lite onda nema problema

Odg: Naza Lite

Reply #63
obje su naze lite, kupljene u koptervorksu, ja sam stalno pilio za tu nazu, on je kupio prrije mene vec je doktor za to pošto je on to sve sebi u jedan dan složio quad i nazu i poletio kupio i ja nazu, sad skupljam djelove za svoj quad a kako je on sa ovog samo skinuo nazu ja ugurao svoju i to kuma

dali može biti smetna od prijemnika jedino to nismo probali da ga damo dalje od naze, maksimalno dalje, sutra cu i to probat, pa cu probat i drugi prijemnik ali radi u manualu sve dok ne skuri baterija

Stanica je 100% podešena jer treći član uzme moju kad njemu ode prekidač ili nešto, znači podešena kako treba...
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #64
Evo ga, tocno tako...
Youtube: RcPikiDu

Odg: Naza Lite

Reply #65
Mislim na to da je sve namjesteni kako treba 10000%
Youtube: RcPikiDu

Odg: Naza Lite

Reply #66
A probajte sutra u alitude bez GPS antene, mislim da prijemnik zafrkava onda nebi letio ni u manual kako treba

Odg: Naza Lite

Reply #67
Da to i mi mislimo ali opet nismo sigurni...
Youtube: RcPikiDu

Odg: Naza Lite

Reply #68
A neznam sto bi vam pametnog drugo rekao, mislim nisam ja neki ekspert, slozio sam par naza i sve su radile odmah super i dan danas rade. Jedino svaka ima malo drukcije podesavanje ovisi o setupu. Vjerujem da je neka glupost

Odg: Naza Lite

Reply #69
Prijtelju bolje da je glupost nego nešto više

sutra daljnje kemijanje kojeg je sve manje

Puno puno hvala svima

Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #70
Danas sam kontaktirao koptervorks i rekli su mi da ju šaljem nazad, baš mi e žao šta je tako ispalo,

HVALA PUNO     K O P T E R W O R X - u stvarno su prva liga
Leti samo leti :-)

Voltage Monitoring

Reply #71
Nazin "Voltage Monitoring" dali netko koristi i kako se ponaša?
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #72
Kako su vam poriktani gainovi, moj se malo zatrese na stranu

vrijeme leta 17 minuta 3s 5000mas, propka karbon 11x3.7, tezina 1200g, frame Jazz centralni dio (ploče) ostalo made in Ja :-)
Leti samo leti :-)

Odg: Naza Lite

Reply #73
Jel ima koja dobra #duša# iz Zagreba i okolice koja bi pomogla meni dovršiti Quad?? Imam sve i složeno je!Stigla je NAZA lite i sad je kompletirano sve,samo neki iskusni letač da prilagodi sve i da pila napokon poleti!! Tnx na ponudama unaprijed!

Odg: Naza Lite

Reply #74
Ja bi ti pomogo da sam bliže ali sam sa Rab-a a čuj nije ti neka filozofija poletit više je mučenje sa ovin gainovima šta i mene zeza, mislim nisam toliko ni kemijo, dva tri puta sam podešavao malo je bolje, mislim nije strašno ali zna mi ga cimat u stranu, uglavnom kad malo puše kad je skroz tiho i on je miran tu i tamo se malo zaljulja, a kk2 na drugom ko puška
Leti samo leti :-)