Skip to main content

Topic: SKYHUNTER FPV PLANE (Read 56982 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #210
Imam frendicu u policiji ali nesmiju se igrati.zahtjev za lokacijom smiju dati samo ako je zbog kaznenog djela.treba naći nekog u ht-u , to je njima minuta posla.

preko ht-a ces jos teze doc do informacije, jer oni nesmiju nista po tom pitanju bez policije

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #211
nema druge , složit ćemo novoga .svejedno ako netko leti na domovinskom , sve je u radiusu 2 km .

Zahvalan unaprijed .Kad mi stigne mobius kamerica budem preletio sa x8 .

Upitno je i koliko je elektronika upotrebljiva nakon 10 dana kiše .možda bi ipak radila nakon sušenja u riži.

htio bi pogledati taj prokleti motor , ako je stvarno on riknuo onda moram poćeti igrati loto.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #212
Baterija ti se možda odspojila pri udaru ali se vjerojatno natopila i kratki spoj.
Elektronika ak mene pitaš bi trebala preživjet nije to slana voda.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #213
Oukej Laserići, evo napravioh mini istraživanje pa da iznesem što sam saznao...

1. Provjerio sa frendom koji je dovoljno visoko u THTu i kaže da ne može bez policijskog zahtjeva ništa. Kaže da je to vrlo kontrolirana stvar. Ali suosjeća sa tobom :)

2. Kaže moja frendica koja je detektivka da ako to prijaviš i objasniš da se radi o predmetu od vrijednosti, što u ovom slučaju je, da mogu oni napraviti zahtjev THTu i da ne treba biti kazneno djelo. Rekla je da ako si spreman prijaviti da će nam reći gdje i kako da to napraviš kak se spada.

3. Proučio sam kartu pada itd. pa mi se nekako stvarno čini najvjerojatnije da je "Cigo" to čudo pobrao i negdje prodaje pod Američka špijunska letjelica od stiropora.

4. BorisP i ja smo se dogovorili da bi se našli u nedjelju iza ručka, ja sa Skyhunterom, on sa Skywalkerom pa da bi pročešljali tu zonu. Pod uslovom da nam vrijeme dozvoli. Ako si za, dođi i ti da nas navodiš gdje da tražimo. Ako ga ne uspijemo naći, mogu ja ištekat neku žicu na svome Skyhunteru pa možda ode kamo i tvoj... Buuuuaaaa...

Ajde izjasni se pa se dogovorimo detalje!

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #214
Ajde ako se dogovor ne otpadne ja rado dođem. Nedelja mi jako paše. Kad bi bilo to poslje ručka jel ja rućam u 2i pol pa dok dođem tam, ostane mi pol sata dana.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #215
Mi smo mislili u 15h. Tad Boris može...

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #216
super, ja dođem oko dva nadam se.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #217
Hvala Dag na svemu.
Za početak bi mogli početi od točke 4.
Poletiti se može sa nasipa.treba preletiti par pozicija di nema ljudi.čujemo se .paše mi nedjelja popodne. Lp
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #218
zahvaljujem frendu Borisu na volji,trudu i  lijepome nedeljnom letu , odnosno potrazi za skyhunterom .

avion nije nađen , ali idemo dalje.

stigla mi je kamera,pan,video switch , i spreman sam za nove letove i snimke uskoro ;)


http://www.youtube.com/watch?v=u0E49LlUVmo
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #219
Stvarno mi je zao da i ja nisam mogao biti tamo.

KAK JE TEBI PAN DOŠAO A MENI GA MAJMUN VEC DRUGI PUT SALJE I DVA TJEDNA I VISE NE DOLAZI?!

Gdje si uzeo svoj?!

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #220
Stvarno mi je zao da i ja nisam mogao biti tamo.

KAK JE TEBI PAN DOŠAO A MENI GA MAJMUN VEC DRUGI PUT SALJE I DVA TJEDNA I VISE NE DOLAZI?!

Gdje si uzeo svoj?!

ebay
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #221
Nice... Fala!

 

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #222
Zao mi je zbog gubitka modela, jer i sam znam kako je.

Zato volim moje modele u beloj boji i ofarbam im krila drecavo narandzastom.

Ovako nesto je odlicna naprava za makar okvirnu lokaciju, malo struje trosi i moze da radi danima.

http://fmtv.us/rf_beacon.html

Problem sa ovim GPS trackerima je sto su previse komplikovani a moze da se desi i da padnes u zbunje pa nemas domet ni GSM-a ni GPS-a.

Upakovao sam ga u plasticnu kutiju sa posebnom 1S lipo baterijom 350mah i samo ga treba ukljuciti pre poletanja (mada i to zaboravim povremeno :) ).

Prijemnik je obican talkie-walkie.
Radi na 433mhz, ima programabilan odlozen start a testirao sam ga sa RangeLinkom u micro mode-u i ne pravi smetnje.

Zadnji put kad sam skrsio Skywalker-a 8km daleko od mene prvo sto se desilo je da se glavna pogonska baterija modela otkacila od ostatka elektronike.

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #223
Hvala foton .znam kako to ide.napravio sam stotinjak fpv letova i znalo se dogoditi svašta od  neispravne batke do pokvarenog motora i svaki puta sam uspješno sletio i spasio model.
Ovaj puta je zakazalo sve što je moglo zakazati od motora do slabog video signala na toj daljini do GPS lokatora.

Gledao sam ovu spravicu već prije i uvijek sam se oslanjao na osd snimku i lokator.

SAD vidim da nije skupo imati i dva lokatora.

Nema veze sve je to život , avion je već spreman za nove fpv  avanture.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: SKYHUNTER FPV PLANE

Reply #224
pan je instaliran  ;)

spin baby spin right round

'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''