Skip to main content

Topic: Gopro hero 2 skuren video izlaz (Read 4298 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #15
Ok, hvala :)

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #16
meni se na mojoj go pro hero dogodilo nesto slicno, kod mene ne snima ali ima video izlaz... rekli su mi da mi se to ne isplati porpavljat  :(

Ovo gledano s elektroničke strane nije ni slično  :)
Tebi ne radi nešto u procesu obrade slike, sama kamera i njezin feed sa čipa radi, kao takav dolazi do DA konvertera te ga ovaj pusti na video out, ako ne snima na karticu, kvar može biti u nečem od ovoga: obrada slike, kompresija, podatkovni kontroler, ako vidi karticu kada kameru spojiš na USB i možeš pisati/brisati po kartici tada ti je otišao stupanj za kompresiju, bilo kako bilo to je sve integrirano u jednom čipu koji je sam po sebi neisplativo uzimat na malu količinu i mjenjati iako se može promjeniti.


Hvala na dodatnom objasnjenu, sad sam malo pametniji :)
lp Nikola

 

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #17
Pozdrav ekipo.

Vidim da imate GOPRO 2jke ko i ja pa mislim da ti mozda mogu dari par info oko servisa.

Sto se tice rezervnih dijelova za GOPRO imate u

http://visuals.hr/ ,

a sto se tice popravka elektronike probaj u

http://www.consoleuniverse.com.hr/

http://smd-elektronik.hr/

nisam ziher ali mislim da je to isto.

Ja sam kod njih 2x popravljao Sony PSP pa mislim da bi mozda ti oni mogli pomoc posto izraduju elektronicke komponente prema zeljama tako da nadam se da ti je ista od toga od bilo kakve pomoci.

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #18
moj Gopro Hero2 pao skupa s modelom i otada ne radi, tj. ne pali se.
Normalno ga puni ali ga komp ne vidi.

Znam da je moguće 100 stvari ali jel imao netko slična iskustva pa da krenem od nekud.

hvala.
ko pita više zna

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #19
moj Gopro Hero2 pao skupa s modelom i otada ne radi, tj. ne pali se.
Normalno ga puni ali ga komp ne vidi.

Znam da je moguće 100 stvari ali jel imao netko slična iskustva pa da krenem od nekud.

hvala.

Ako je poslije pada uočen kvar onda ti je u kameri mehanički narušeno nešto, dakle moguče da su neki vodovi/lemovi popucali, moguče da je flat kabl prignječen, a moguče je i da se samo izvukao iz utora i da je sve što trebaš napraviti rastaviti je i prikopčat nazad - nekad je dovoljno i da se samo pomakne u utoru da bi pravio probleme.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #20
ima nade :)
ko pita više zna

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #21
Franky roskopao sam kameru, uglavnom nije problem, ali unutra  :-X , pa nisam vidio sitniji smd. Dosao sam do dijela koji je vezan uz video, fizicki izgleda ok, jedva sam izmjerio otpor na onim tranzistorima, isto ok,mislim nisu u kratkom spoju, ali ovo dalje mi je sve presitno. Morao sam je zatvoriti jer ionak to nemogu popraviti i da znam koji element je otisao. Ali sad kad sam je otvorio nekak mi se cini da nije tesko zamijeniti ovu lecu za onu sunnex da nema fish eye, valjda ima za gopro2

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #22
Je da, budu jako sitni, crno pod noktom je veče od nekih dijelova, ako imaš ovo sa slike i mirnu ruku može se promjeniti  :)
Za pronalazak kvara nekad treba dosta iskustva, pogle s čime se ja sad borim: http://mhhauto.com/Thread-BMW-E60-ccc-repair
2 IC-a sam prekuglao i još nemam nikakvog napretka, ovi iz BMW-a šute ko zaliveni neče da otkriju što je caka a traže cca 1000Eur.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #23
Uf gadno, da rikne ti nesto što košta u principu ništa, ali nemas sheme, nemozeš si pomoći, a po njima je najlakse zamijeniti cijeli modul koji košta da se preznojiš kad čuješ cijenu jer to je BMW. Ma radio sam ja sa puhalicom, ali mislim da ću te radnje na kameri preskoćiti. Ako nadjem neki servis u ZG odnjet ću tamo, ako ne prodam ju ovak i to je to. A ta gopro nije nikad snimala na zemlji, od kad je imam uvijek je medju pticama. Haha, bar se navozila. Jedino ako nadjem tu leću to 50$ to bi mogao zamijeniti pa ju ostavim

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #24
nije da hocu da budem kanibalno raspolozen prema vasim kamerama, ali trazim jednu potpuno neispravnu, jer mi treba socivo tj objektiv ili kako vec ko hoce da ga zove . dakle, ako nekom ne uspije popravka, nek se javi, nudim odredjenu novcanu nagradu za dio koji mi treba
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Gopro hero 2 skuren video izlaz

Reply #25
jel ti pase sa gopro 1 hd