Skip to main content

Topic: DEX quad nova igračka u hangaru (Read 5810 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DEX quad nova igračka u hangaru

Sklepao sam ovo malo čudo od Dexa i mogu reći da je stvarno kučište ful čvrsto, danas je imao jedan let i jedan prop se odvojio i quad fljus dole, njemu ništa jedino jedan motor malo nastradao i dva propa, ali sve je već sanirano i malac opet leti ko pračka. Moram jedino se poigrati sa KK2 postavkama i kad ga uštelam onda ga moram ful zadihtati i u Jarun na kupanac.  Pitanjce, koje je najbolje rijesenje da ućvrstim prop sa motor jer nemam orginal gumice nego sam odrezao zračnicu od specijalke i sam napravio, ali nije dobro ipak su preduge i zato je ispao. I ako ima netko takvog pa neke sugestije oko KK2 postavki.

Evo let i crash

DEX QUAD TEST FLIGHT AND CRASH

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #1
Vezicama pricvrsti propove

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #2
Da mislio sam vezice, ali evo bas ujutro nasao idealne gumice u Ferotermu 19x14x2.5 I pasu taman

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #3
Gumice oce popucat ak ga ostavis na suncu...

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #4
Evo bas sam bio na ljivadi sa  dexinjom i mogu reci da leti savrseno. Najvise me fascinirala potrosnja. Letio sam 3S 1400 batkom 10 min koja je ubijena i sva se napuhnuta i nije koristim samo za fpv prijemnik. Nakon sto sam sletio, motori mlaki, otvorim poklopac, unutra jedino sto se grijalo je ta baterija, ostalo zadovoljavajuće. Sljedece cu probati staviti crius sa gps i megapirateom



Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #7
Ofarbaj ga u modroplavu bolje će se vidjeti kada je dalje... :) :)

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #8
Hehehe, dobar  :D, velim ti malac je super, bas za zarkanciju, kad mu zacepim sve rupe ide probat one fore sa flipom na Jarun

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #9
pocinjem se zaljubljivat. :P..volio bi imat bas takav u gepeku... ;D
Turnigy 9X

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #10
Nice!
ja bi ti preporučil da mjenjaš elise  :)

obavezno vezice na elise, ali ako staviš vezice na ove elise kaj sad imaš... nakon nekog vremena pol elise bude ti otpalo u zraku

stavi one u bojama kaj imaju na HK, te su dost čvršće od tih GWS kaj sad imaš
ili kao "najbolje" za gluposti one GWS DD kak ja koristim, samo s njima imaš problem centriranja pa moraš zamjeniti osovine


a prije nego ideš u vodu, dobro zadihtaj sve rupe od šrafi i sl.....
ja sam svoj model zadihtal i potopil u kadu.... tek kad nije bilo mjehurića išel sam na jezero  ;)
na 2 mjesta je puštalo prvi put kad sam ga potopil u kadu  ;D

a i nakon toga prvi let na vodi bi ti preporučil da staviš 4 papirnate maramice u model (jednu u sredinu svakog kraka) pa i ako dobiš malo vode nutra nebu štete....
nakon prvog leta ako je sve suho ko barut, samo lupaj  ;)

nego baš i mene zanima kak ide s minijem okret na vodi  :)

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #11
Thanks za savjete, jos budem ga malo vozikao na suhom, totalna guba , igračka za malo veču djecu 8)

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #12
Bravo na dobroj vožnji. Ja imam quada 4,5 godina i nikada neću moći ovako letjeti, a ti za 6 mjeseci rasturaš. Motorika i stereoskopija-dubina u prostoru valjda me hebe  :D .
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #13
Ma ja sam amater za neke koje znam sa foruma, bar ono sto sam vidio uživo kako voze, zato volim vjezbati na KK2 i pogotovo na ovom izdržljivom frame-u. Naza mi nije za takve stvari, ali kupio sam na RC groupsu od nekog lika Openpilot CC3D kontroler i taj me bas zanima, navodno najbolji za ovakve stvari jer ima najbolje žirce na sebi. Ali znaš kak je talent je 30% sve ostalo je trening  8), kao Dražen Petrović. By the way Bodul kad si opet u ZG, ovaj put navrati sa quadom  ;D

Odg: DEX quad nova igračka u hangaru

Reply #14
U Zagrebu sam  ;) 20.08. Ujutro slobodan ko ptičica. RC JAZO u gepeku i hrpa napunjenih baterija. 23.08. idem u Dugu resu na Mrežnicu sa gusarima . Ovisi o vremenu naravno
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(