Skip to main content

Topic: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala (Read 4159 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Kupio bih nazu lite, zanima me dali je stabilna isto kao i jedinica i ubiti kakva je razlika između njih dvoje, isto me zanima, cuo sam da naze imaju problema sa nekim esc-ima dali imaju problema sa 30A Red Brick esc-ima? I dali moram izvaditi crvenu zicu iz esc-a ako ih zelim prikopcati u nazu? Na kk2 plocici nisam trebao ali za nazu san citao da se nekad treba ali neznam kad... Puno hvala na svim odgovorima :) i jos samo ako netko ima nazu lite, kakva je? Radi sve kako treba? I este li zadovoljni sa njom?
Youtube: RcPikiDu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #1
Ja sam ti slagao frendu jednu nazu lite i nema razlike od naze v1.  Da izvuci crvene zice i izoliraj jer naza se napaja preko svojeg BEC-a.  Za reglere jedino znam da mozes imati problema sa armanjem , npr turnigy plush 30A, ali sa simonk uglavnom sve radi ok.

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #2
Ja sam ti slagao frendu jednu nazu lite i nema razlike od naze v1.  Da izvuci crvene zice i izoliraj jer naza se napaja preko svojeg BEC-a.  Za reglere jedino znam da mozes imati problema sa armanjem , npr turnigy plush 30A, ali sa simonk uglavnom sve radi ok.
Hvala na odgovoru,taj nazin bec je ono gdje se ukopca usb? Dalj moram izvaditi zice od svih esca ili samo nekih, i ako ne spojim to od usba sa baterijom, nego samo ostavim te kabele da vise, mogu onda ostaviti crvene zice ili onda nece readiti jer se naza napaja samo preko toga? Samo mi malo pojasni to sa zicama od esca jer mi je to prva naza i to... Sto bi bilo nazi ako ne maknem? Pregorila bi? Hvala na objašnjenjima :)
Youtube: RcPikiDu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #3
Skini pluseve sa svih reglera, a nazin BEC (ono sa USB-om) zice crvenu i crnu spojis na powerboard gdje si spojio sve reglere. A ostalo kako spojiti najbolje da pogledas ove tutoriale i nemozes fulat

DJI Naza Installation and setup New Guide -- Part 1

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #4
Skini pluseve sa svih reglera, a nazin BEC (ono sa USB-om) zice crvenu i crnu spojis na powerboard gdje si spojio sve reglere. A ostalo kako spojiti najbolje da pogledas ove tutoriale i nemozes fulat

DJI Naza Installation and setup New Guide -- Part 1

Opet ja, dali bi mi mogao, molim te, slikati kako si to zalemio, slikaj mi nazin BEC i te dvije zice, i gdje si ih zalemio, puno hvala
Youtube: RcPikiDu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #5
Slikat ti nemogu jer se ti spojevi vise ne vide, to ti je ona dio koji se zove LED, tu su ledice od NAZE i ujedno i napajanje same NAZE. Na njoj imas crvenu i crnu zicu. Crnu spajas na minus baterije, a crvenu na plus. Od tog LED elemenata idu dva kablića, jedan na LED port na NAZI, a drugi na X3. Tri put provjeri dali si dobro ih okrenuo, makar mislim da nemozes jer imaju žljebić pa nemozes kontra okrenuti, jedino na silu. Probaj skuziti sa slike

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #6
Slikat ti nemogu jer se ti spojevi vise ne vide, to ti je ona dio koji se zove LED, tu su ledice od NAZE i ujedno i napajanje same NAZE. Na njoj imas crvenu i crnu zicu. Crnu spajas na minus baterije, a crvenu na plus. Od tog LED elemenata idu dva kablića, jedan na LED port na NAZI, a drugi na X3. Tri put provjeri dali si dobro ih okrenuo, makar mislim da nemozes jer imaju žljebić pa nemozes kontra okrenuti, jedino na silu. Probaj skuziti sa slike

Ja imam distribucijsku plocicu, dali onda te dvije žice lemim tu? Znači svaka na svoju boju, tu di je olovka
Youtube: RcPikiDu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #7
Nisam mogao nac olovku pa sam pokazao sa sarafcigerom  :D
Youtube: RcPikiDu

 

Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #8
Da. Tu gdje dolaze zice od baterije

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #9
Imas cak na toj plocici dva pina sa + i -, mozes cak i tu spojiti, ali nadjes medju tim lemnim spojevima sa unimerom koja ti je veza sa plusom , a koja sa minusom i to je to, tu lemis. Ovo sto pokazujes je pretpostavljam plus zica koja ide prema bateriji. Nemoras doslovno bas na nju lemiti. Sve ove crvene su ti medjusobno povezanje , tako i crne.

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #10
Nevjerovatno , ali bas takav board imam, neznam od kuda mi. Gdje je crvena strelica lemis crvenu zicu, a gdje je crna lemis crnu zicu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #11
Ok, mislim da cu zalemiti tamo gdje sam pokazao, da to je žica na kojoj je konektor za bateriju, tamo ce bit ok, znaci normalno moram gledati na polove zica ostalo nista nemogu zeznuti?
Youtube: RcPikiDu

Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #12
ja sam na BEC zice od napajanja zalemio JST konektor i sve spojio na ona dva pina ljevo dolje na slici.
ko pita više zna

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #13
ja sam na BEC zice od napajanja zalemio JST konektor i sve spojio na ona dva pina ljevo dolje na slici.

Odlična ideja! Imaš sliku? Hvala znači jst konektor i onda na ova dva pina prikopcam, i to je to?
Youtube: RcPikiDu

Odg: Pitanje u vezi naze lite TREBAM ODGOVOR ŠTO PRIJE, hvala

Reply #14
sorry nisam bio po forumu.

nadam se da si uspio.
nemam sad sliku ali ovaj konektor (http://bit.ly/19K5jb5) na ona dva izvoda s pločice, pina...
ko pita više zna